Jump to content
Dogomania

Viza się odnalazła! - z przychówkiem... szukamy DS dla 6 dzikich szczeniąt


Kuna

Recommended Posts

  • Replies 738
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super, że są tacy ludzie :lol: Wieczorem, około 20 obiecali być wilczakowcy

[URL="http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?p=230412&langid=6"]Zaginął pies grenlandzki ! - Sopot - Wolfdog.org forum[/URL]

Musi się pokazać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ostatnia wiadomość: dwa dni temu była na plaży na odcinku Jelitkowo-Sopot. Biegała plażą i kierowała się na Gdynię. W tym czasie szukaliśmy jej w Brzeźnie na odcinku do Jelitkowa. Poszukuję osób chętnych do patrolowania całej ścieżki rowerowej i plaży na odcinku Brzeźno-Gdynia.Teren jest ogromny. Z drugiej strony przypuszczam, że porusza sie wąskim pasem wzdłuż miasta i lini brzegowej zatoki. Przydałoby się rozwiesić ogłoszenia na całej długości trasy.

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam z Żabianki, tam cisza.... Viski nie ma :placz:, za to spotkałam wyżej wspomnianą Małgosię Malinowską i razem łącząc siły wznowiłyśmy "tapetowanie". W pewnym momencie zainteresowała się nami dziewczynka około 10-12letnia i otrzymując od nas plakaty zaczepiała wszystkich przechodzących z psami (tych bez psów też):cool3: Taki pozytywny akcent tego dnia:multi:
Pogadaliśmy trochę z ludźmi, obiecali się rozglądać.

A teraz z ostatniej chwili
w związku z tym, że sucz była widziana za jelitkowem w stronę sopotu, kombinujemy ekipę rowerową :D,która przejedzie po ścieżkach rowerowych choćby i porozwiesza ogłoszenia..

Washee czyta mi w myślach, więc ścieżka rowerowa pomiędzy Sopotem a Jelitkowem będzie troszkę obklejona. A kto w stronę Orłowa ruszy??

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ale jestem bezsilna i potrzebuje pomocy on umiera
POTRZEBNY DT NA WCZORAJ MALAMUT HUSTON UMIERAJĄCY W SCHRONIE
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1170/malamut-w-schronisku-w-wejherowie-potrzebna-pomoc-144355/"][COLOR=#000000]Malamut w schronisku w Wejherowie - potrzebna pomoc!![/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jutro być może będę późniejszym popołudniem w okolicach Orłowa (plażą w stronę Sopotu), będę się rozglądać bardzo uważnie, może się trafi... Postaram się obkleić knajpy w okolicach orłowskiego zejścia na plażę, jeśli jeszcze tam nie ma info, popytam też ludzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gajesia1985']wrzucam Vise na trójmiasto.pl warto też wysłać maila do schroniska Promyk.
potrzebuję jakiegoś maila do ogłoszenia.
maila dostałam od asicy, ogłoszenie jest już na 3miasto[/quote]


Schronisko Promyk bylo wielokrotnie zawiadamiane,maila przesłano juz tydzien temu.Nie wykazali checi pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Tu mamy "burki" na które trafił Bartek podczas poszukiwań Vizy:

Chłopaki z Brzeźna - rudy Burek mylony z Vizką i owczarkowaty

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/183/c5cc694bb0132a58med.jpg[/IMG][/URL]

A tu śliczna hasica, którą Bartek wczoraj ścigał około około 22 z przymorza

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/182/b679b599389ff53amed.jpg[/IMG][/URL]

Może ktoś rozpozna zguby????

Link to comment
Share on other sites

Witam, najnowsze newsy: a więc ok. 22 wczoraj dopadlismy hasicę, TPOPZ odwiózł ja do gdańskiego chroniska, żygała w samochodzie odpadkami ze śmietnika (ości ryby, papier itp.) Nie ma czipa. Mam nadzieje szybko znajdzie właściciela. Z pewnością część fałszywych zgłoszeń odpadnie. Podziękowania dla Maćka od Volti za ,,akcję".
Dzisiaj od rana do poszukiwań dołączył WOPR, funkcjonariusze rano na odprawie otrzymali nasze info. Kolejni wolontariusze (dziewczyny z Sopotu) oplakatowali część promenady nadmorskiej od Sopotu na wysokości Koliby do Jelitkowa, a także Reja w sopocie. Dzisiaj akcja jet dodatkowo kontynuowana przez kolejne osoby w kierunku Kolibki do bulwaru i okolic Nadmorskiej w Gdyni. Na ten moment oprócz kolejnych zgłoszeń dot. rudego burka w Brzeźnie nie mam telefonów. Jestem po rozmowie telefonicznej z szefem gdańskiego schroniska i mam nadzieję pewne nieporozumienia z pracownikami mam już za sobą, widzę to teraz optymistycznie.

Link to comment
Share on other sites

Witam, w chwili obecnj ogłoszenia lecą w Kolibkach, Orłowie i pasie nadmorskim do bulwaru w Gdyni włącznie. Drukarnia Articom (właściciel też ma hasiora) z Gdańska przyłączyła się do ,,akcji" i wydrukowała dzisiaj bezpłatnie 400 kolorowych ogłoszeń. Zwracam się z apelem do wszystkich o pomoc w ich rozpropagowaniu. Ponieważ zwykłe ogłoszenia bywają też często zrywane, a te wydrukowane są na dobrej jakości papierze przydałoby się porozklejać je na dłużej w miejscach ,,szczególnych", czyli za pozwoleniem właścicieli i administratorów w witrynach sklepów i restauracji, na tablice informacyjnych ważniejszych instytucji, w miejscach strategicznych np. wejście na molo w Sopocie itp. Chętne osoby do pomocy proszę pilnie o kontakt telefoniczny pod tel. 601 48 66 11. Z góry wszystkim dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Bartek, czy chwili obecnej ktoś leci z plakatami w Gdyni na bulwarze czy czeka to na mnie, ja puki co nie mogę z domu wyjśc, mam znowu pod opieką psa demolkę, którego nie mogę zostawić samego w domu,a z dwoma huskimi ciężko będzie mi rozwieszać cokolwiek. Mogła bym wyjść tak za godzinę-dwie. Tylko muszę wiedzieć czy jest sens czy ktoś już tam wiesza.

Prośba do rozwieszających, ponieważ ktoś namiętnie zrywa plakaty i nie są to spewnością słuzby porządkowe, bo plakat jest zerwany tylko na środku, taśmy które trzymają plakat z góry i z dołu zostają z fragmentami plakatu na słupach.
Może warto poświecić każdemu plakatowi o 30 sekund więcej i przykleić go ze wszystkich 4 stron na całej długości, wtedy szanse na jego przetrwanie są większe,żeby przecietny przypał przechodzień nie mógł zerwać go bez wkładania w to wiekszego wysiłku, może w końcu te złośliwe kreatury odpuszczą jeśli będą musiały skubać taśmę:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Plakaty są cały czas tam rozwieszane. Były pewne problemy z administratorem molo.
Chętnych do pomocy poproszę o umieszczanie świeżo wydrukowanych w kolorze w miejscach uczęszczanych za pozwoleniem. Osobiście też zauważyłem , że te na słupach ktoś masowo zdziera. Ale złośliwie, bo robi to byle jak naprędce. Mam za to oficjalne pozwolenie aby powiesić ogłoszenia na bramie głównej wejścia na molo, w razie czego tel. Kąpierlisko Morskie Sopot tel. 058 782 42 23, można sie piowołać. Na pozostałych częściach molo i na drzewach w Sopocie nie wolno. Uszanujmy to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...