Jump to content
Dogomania

Viza się odnalazła! - z przychówkiem... szukamy DS dla 6 dzikich szczeniąt


Kuna

Recommended Posts

  • Replies 738
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SM i Policja wszystkie służby jakie są możliwe tylko jeszcze jak najwięcej ludzi poinf. z trójmiasta, ponieważ wystarczy że ktoś ją zobaczy, bo złapanie jej to będzie cud przez osobę obcą no chyba że głód zwycięży i się przełamie, ale NK to też dobry sposób zaraz założę i mam nadzieje że mi się uda szybko tam dostać i zacznę .

Link to comment
Share on other sites

Mieszkam w okolicy, jak zobaczę sunię na pewno dam znać. Dzisiaj na wieczornym spacerze się rozglądałam ale żadnego podobnego psa nie widziałam.


PS. A ku ścisłości niedaleko ul. Subisława na Żabiance jest zbiornik wodny, mianowicie aż trzy stawy i łącząca je rzeczka przez całą długość ulicy Pomorskiej. (to a propos postu na pierwszej stronie wątku)

Link to comment
Share on other sites

Dogomaniacy!! Bartek potrzebuje pomocy!! On juz fizycznie nie wyrabia, a suczy jak nie było tak nie ma:shake:. Pomyślałam, że moze osoby z Trójmiasta mogłyby się spotkac z Nim w jakimś okreslonym miejscu i porze i każdy poszedłby w inną stronę, moze to byłaby wieksza szansa na znalezienie Visy? Pamietajcie, że jest wystraszona, głodna i spragniona, czas działa na jej niekorzyśc, ale wbrew pozorom na korzyśc poszukujących... tylko, że jak narazie szuka tylko On! POmyslcie, może oprócz rozwieszania plakatów, za co serdecznie dziękujemy:lol:, podjąc jeszcze bardziej zdecydowane i aktywne działania? proszę...

Link to comment
Share on other sites

To jak szukanie igły w stogu siana. Podejrzewam, że suka może unikać miejsc ruchliwych, zaludnionych. Niestety, przeszłam Przymorze ale lało więc jezcze mniejsze szanse, że gdzieś biega...

Sprawdzać schrobniska. Jeśli to nicn ie da plakatować WSZYSTKICH weterynarzy w Trójmieście. Bo jeśli ktoś ją znajdzie, da się złapać, to pójdą z nią do weta może. A ponadto psiarzę są bardziej wyczuleni na szukanie.

Link to comment
Share on other sites

Dziś z Bartkiem "tapetowaliśmy" Zaspę i okolice, Bartek dzwonił do mnie niedawno, że Visa około 15 ostatni raz widziana była na Brzeźnie, teraz zasuwa w stronę Nowego Portu.....
Nie mamy tam żadnego plakatu jeszcze :placz:
Bartek jutro znowu bierze dzień wolny, ja postaram się dojechać do niego.
KTO JESZCZE CHĘTNY ????? POMOCY !!!!

Link to comment
Share on other sites

Z 2 h chodziłem pomorska-piastowska. Po parkach również
Później wieszaliśmy ogłoszenia obrońców wybrzeża- kołobrzeska.
Nadawłem na CB równiez ogloszenie.
Podobnież z ogłoszeń byl juz jakis odzew od rolkarzy. Podobno byla widziana w pasie nad morskim jelitkowo-brzeźno wczoraj.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/83621.html"]Zbójini[/URL], dzisiaj była widziana w Brzeźnie, około 11 i 15 - te informacje udało się potwierdzić. W jednej z bud (z hamburgerami bodajże), była dokarmiana.
Bartek szedł jej tropem... Jutro ciąg dalszy poszukiwań, musi się udać, no... Już jest tak blisko.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASICAiBREGO'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/83621.html"]Zbójini[/URL], dzisiaj była widziana w Brzeźnie, około 11 i 15 - te informacje udało się potwierdzić. W jednej z bud (z hamburgerami bodajże), była dokarmiana.
Bartek szedł jej tropem... Jutro ciąg dalszy poszukiwań, musi się udać, no... Już jest tak blisko.....[/quote]

Proponuję poszukac jeszcze z psem w nocy w tamtym rejonie.

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę w tej chwili pomóc z plakatami ani podjechać do Gda pomóc w szukaniu, ale wpadłam na inny pomysł, wrzuciłam temat na forum studentów Uniwersytetu Gdańskiego :diabloti: Teraz w okresie rekrutacji wchodzi tam mnóstwo młodych osób z Gdańska i okolic, może to coś pomoże.

[url=http://forumrekrutacji.ug.edu.pl/index.php?topic=5151.0]Wielka prośba do osób z Gdańska, tym razem temat nie studencki![/url]

Trzymam kciuki za Visę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zbójini']Proponuję poszukac jeszcze z psem w nocy w tamtym rejonie.[/quote]

Bartek cały czas chodzi z liderem zaprzęgu, którego Visa zna i któremu ufa, jesli nie do Bartka, to do niego na pewno by wyszła, ale niestety albo się tak bunkruje, albo zawsze jesteśmy krok za nią...


Dzięki Wam za sugestie i pomoc!



pinkomon, natchnęłaś mnie ;)
Zarejestrowałam się an forum Brzeźna (czekam na weryfikacje konta) i na forum Nowego Portu - skoro prawdopodobnie tam sucz zmierza....
Tu link do ogłoszenia na forum Nowego Portu.


[URL]http://gdansk-nowy-port.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?p=265518#265518[/URL]

edit- to forum mojeosiedle, na wszystkich działach wg dzielnic wkleiłam te ogłoszenia.


Wiem, że Iwi wrzuca ogłoszenia przez gg do ludzi jak leci z Gdańska i okolic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...