Jump to content
Dogomania

Viza się odnalazła! - z przychówkiem... szukamy DS dla 6 dzikich szczeniąt


Kuna

Recommended Posts

Niestety wiemy już, że to bardzo wychudzony owczarek :(, schronisko zostało juz powiadomione, ale gdyby ktoś mógł zawieźc go tam, to zapewne uratowałby mu zycie, w takim podobno jest stanie...

martasekret dziękujemy Tobie i Twojemu Tacie :), wszystkim dziękujemy!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 738
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tam są dwa psy - jeden onkowaty, ale bardzo ciemny, z kolczatką, a drugi rudawy, trochę w typie collie (o ile mogę polegac na zdaniu mojego taty;)). Niedługo powinny się pojawic fotki psów. Oba psy nie są na szczęście jakoś szczególnie chude. Mam nadzieję, że psiaki komuś zwiały i że znajdą się ich właściciele. A co do samej akcji - to najlepszy przykład, że jeśli komuś zależy na psie, to zrobi wszystko, żeby go odnaleźc! ta akcja pokazuje, że jednak można wierzyc w ludzi........

Link to comment
Share on other sites

Hej, właśnie wróciłam, dziewczyna, która siedziała w obozie pokazała mi na kom fotę tych dwóch psów i wysłała mms-em, ale nie doszedł, nie wiem czemu i nie mogę wstawić. Oba psy ONkowate, jeden ciemny, drugi rudawy, także prośba, żeby z nimi nie mylić.
Przeszliśmy lasem równolegle do plaży z brzeźna do jelitkowa, a wracając odbiliśmy bardziej w kierunku parku, ale też nic. Moja suka też się nigdzie niczym szczególnie nie zainteresowała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zbójini']Proponuję jeszcze raz zmienić tytuł z Sopotu na Zaspa Brzeźno- pomuszcie szukać np. Więcje osób zajrzy z Gdanska pewnie.[/quote]


rozumiem, ze to powinnam zrobic ja? A jak sie to robi? trochę techniki i człowiek sie gubi:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']rozumiem, ze to powinnam zrobic ja? A jak sie to robi? trochę techniki i człowiek sie gubi:oops:[/quote]


chyba musisz edytowac pierwszy post w temacie i zmienic nagłówek.


mysle ze nagroda w odnazlezieniu psa bardzo by pomogla, taxi jezdza cala dobe, po uslyszeniu o nagrodzie napewno byli by czujni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Habibi']chyba musisz edytowac pierwszy post w temacie i zmienic nagłówek.[/quote]

Dzięki:lol:


[quote name='Habibi']mysle ze nagroda w odnazlezieniu psa bardzo by pomogla, taxi jezdza cala dobe, po uslyszeniu o nagrodzie napewno byli by czujni.[/quote]

Tak, Bartek poprosił już o zmianę na plakatach. Nagroda jest przewidziana.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam i niestety nic, ale Bartek dostał telefon 30 minut temu od faceta że widziała ją w przed wczoraj w Sopocie na ul. Reja biegał z psem a ona biegła za nim i jak ją chciał złapać to uciekła do lasu i ta inform. jest bardzo wiarygodna bo opisał obroże i psa tak że na 99% jest to Visa.
Mam ogromną prośbę o nie poddawaniu się i jeszcze jutro w pomocy szukania zguby ale w Sopocie przy ul. Reja w tych lasach tam nie ma żadnych ogłoszeń i z tego powodu tak późno był telefon bo pan w Oliwie dzisiaj zobaczył ogłoszenie i zadzwonił.
Bardzo dziękuje wszystkim za wsparcie i pomoc w szukaniu dziewczyny.

Link to comment
Share on other sites

Ależ to jest szalenie ważna informacja! Visa to jest bardzo mądra dziewczynka, a my jej do pięt nie sięgamy. Moja teoria spiskowa jest następująca: dziewczyna kręci się w okolicach miejsca, gdzie się zgubiła, bo zgubiła się na hipodromie, tak? Robi wypady kontrolne, ale generalnie przebywa wokół hipodromu, możliwe, że nocuje w jakiejś stajni nawet. Czy tam są plakaty? Na bramach, w stajniach. Jeżeli była widziana na Reja, to musiała przynajmniej raz przejść Grunwald i skm, zakładam, że w nocy. W dzień to nawet ja bym się bała. Jeżeli nie ma możliwości, żeby ktoś warował z Bartka psami na hipodromie, to trzeba chociaż zagadać, żeby można było zostawić jej legowisko, bluzę czy coś koło tego balkonu i w którejś stajni. A druga kwestia, że jeżeli sprawdza okolice i to na całkiem dużym obszarze, bo zakładam, że któreś brzeźno było wiarygodne, to lada moment trafi na oliwę i wtedy to już Bartek powinien ją znaleźć pod drzwiami, bo dobrze wyczytałam, że tam mieszkają? Sorry za rozpisanie się, ale to się wydaje logiczne.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie [B]Vidge, [/B]na to zaczyna wygladac, a zgubiła się rzeczywiście koło hippodromu... Plakatów tam nie ma, bo skupiono się na sygnałach z Brzeźna, wiec jeżeli możemy liczyc na pomoc w ich rozwieszeniu... mam nadzieję, że to ostatni dzien poszukiwań i na dodatek będzie owocny:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nemi']Sprawdziłam na mapie z Sopotu do Władysławowa (jak masz w podpisie) to 50 km. Zakładając, że informacje o jej pobycie w poprzednich miejscach, które sugerowały, że kieruje się w stronę Gdańska były mylne - mogła tam dotrzeć (moim zdaniem). Zaginęła dokładnie tydzień temu - więc miała czas.

Poszukajcie proszę - może to ona.[/quote]

Oczywiście, poszukamy.

Moja koleżanka wracała wczoraj ok. 23;00 z tatą od znajomych, i mówi że widziała podobnego psa.

Link to comment
Share on other sites

No jak na razie to nic byliśmy u leśniczego w tym lesie i powiedział że o wodę w tych lasach to nie trzeba się martwić i myśliwych też bo on nie pozwala polować.
Więc teraz to zostało nam czekanie i rozgłaszanie wszędzie bo moze być już w Gdyni te lasy prowadzą na Karwiny a jak wybrała kierunek w drugą stronę to trafi na swoje rejony i może trafi do domku sama.
Proszę o rozklejanie wszędzie w trójmieście bo lasami to ona może nawet znaleźć się Wejherowie.

Link to comment
Share on other sites

Po tygodniu intensywnych poszukiwań, które mam nadzieje w końcu przyniosą efekt (wierzę w to głęboko) chciałbym Wam wszystkim naprawdę bardzo podziękowac za pomoc i wsparcie. Nie spodziwałem się aż tak dużego bezinteresowniego zaangażowania tak wielu osób. Jestem przekonany, ze wspólnymi siłami uratujemy Vizę. Chciałbym też pochwalić ludzi z róznych instytucji, którzy z serca włozyli trud przy monitorowaniu sytuacji. Wykazali sopro osobistego zaangazowania. Są to funkcjonariusze i dyzurni policji , straży miejskiej, PRSP, zieleń miejska, leśnictwo, kliniki weterynaryjne, właściciele i pracownicy barów, sklepów, kiosków, taksówkarze, stróże , pracownicy firm ochroniarskich, setki zwykłych przechodniów. W szczególności pomagaja mi dziewczyny (teraz nie wymienie wszystkich) i osoby od których nawet sie tego nie spodziewałem. W swojej historii psy zawsze wiele potrafiły poświęcić człowiekowi i teraz widać, że odwrotnie też.
Jeszcze raz dzięki za pomoc i jestem przekonany że wspólnymi siłami osiągniemy cel i uratujemy tego psa i przy okazji pare innych.

Jednocześnie wyrażam ubolwanie i żal tylko do jednej instytucji co do której pokladałem duże nadzieje licząc na fachową pomoc. A spotkały mnie ze strony jej pracowników tylko nieuprzejmość, obcesowość, brak zaangażowania i kompetencji. I brak jakiegokolwiek zrozumienia sprawy. Ludzi wydawało powołanych do udzielania pomocy w takich własnie sprawach jak ta.

Link to comment
Share on other sites

Wiadomość z ostatniej chwili. Suka byla widziana w dniu dzisiejszym na osiedlu Żabianka na promenadzie przy sklepie GROSZ. Ta informacja była bardzo prawdopodobna, bo suka była tam na sto procent wcześniej i wraca do miejsca ktore kojarzy jako mierjsce zagubienia. Wszelkie osoby mogące pomóc proszę o dokladne patrolowanie tego terenu. Ja tylko jak będę mógł po pracy natychmiast tam sie udaję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...