Jump to content
Dogomania

Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!


fizia

Recommended Posts

Uściski dla Molly!!
Cieszę się, że zdrówko dopisuje.
Ale wkurzam się, jak sobie przypomnę tamto bajdurzenie, że malutka musi pożegnac się z tym światem, bo jest i będzie coraz gorzej...Przepraszam, że wywlekam znowu takie dawne sprawy...
Ciągle mi to w głowie siedzi....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Jak rakieta :D :D :D

A niektórzy już dawno chcieli ją....szkoda gadać.[/QUOTE]

[quote name='Jasza']Uściski dla Molly!!
Cieszę się, że zdrówko dopisuje.
Ale wkurzam się, jak sobie przypomnę tamto bajdurzenie, że malutka musi pożegnac się z tym światem, bo jest i będzie coraz gorzej...Przepraszam, że wywlekam znowu takie dawne sprawy...
Ciągle mi to w głowie siedzi....[/QUOTE]

[quote name='fizia']Jasza - mnie też to chodzi po głowie za każdym razem, jak widzę Molly na tych zdjęciach wesołą, szczęśliwą, zdrową.
Trudno jakoś o tym nie myśleć, bo kurcze niewiele brakowało i można było podjąć najgorszą decyzję...[/QUOTE]
No właśnie...mam dokłądnie to samo, za każdym razem, kiedy wchodze na ten wątek i ogladam zdjecia Moluśki:):) Jest to kolejny dowód na to, ze jednak warto walczyć do końca...tylko kurde...skąd takie domki brac jak ten, gdzie zamieszkała nasza gwiazda..??/Nic by z tego nie było, gdyby najpierw nie cudowna Kasia, a potem Ci wspaniali ludzie, ktorzy zechcieli zaopiekowac sie "kaleką, jedną noga na tamtym świecie"....wielkie ukłony...i ogromne, przeogromne dzieki!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66'] "kaleką, jedną noga na tamtym świecie"....[/QUOTE]

No cóż, niestety, z pewnością Molly nie czeka rekordowo długa bezbolesna starość, pytani przez nas lekarze są zgodni, że z wiekiem i słabnięciem mięśni te dolegliwości będą się powiększać.
Niemniej na razie nazywać Molly kaleką to gruba przesada - szaleje i cieszy się życiem :-) Oby jak najdłużej.
Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za wszystkie wyrazy sympatii - niemniej to my jesteśmy pod wrażeniem Waszej troski i Waszych stałych starań. Tak jak już kiedyś pisałem na tym wątku: świadomość istnienia takiej grupy ludzi to potężny zastrzyk optymizmu. Tu szczególny głęboki ukłon dla Kasi i jej męża za prowadzenie "pogotowia", bez którego dalsza pomoc często byłaby po prostu niemożliwa.
Pozdrawiamy,
JMK

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Michał Kołodziejczyk']No cóż, niestety, z pewnością Molly nie czeka rekordowo długa bezbolesna starość, pytani przez nas lekarze są zgodni, że z wiekiem i słabnięciem mięśni te dolegliwości będą się powiększać.
Niemniej na razie nazywać Molly kaleką to gruba przesada - szaleje i cieszy się życiem :-) Oby jak najdłużej.[/QUOTE]

Ale to miało być przekreślenie na już:-(

A dzięki Wam ta urocza sunia ma wspaniałe życie:lol:a jak długo to nigdy nikt nie wie, nawet u psiaka bez problemu przewidzieć się nie da.
Oby sprawiła nam wielką radość i cieszyła się beztroskim, cudownym życiem wiele lat:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie - to miało być na już...:shake:

A z każdym zdrowym psem - jak i z człowiekiem również - nigdy nie możemy zagwarantować, nawet jeżeli nic mu nie dolega przez długi, długi czas - że nagle nie pojawią się kłopoty[SIZE=1]...(Ale zamieszałam, ale chodziło mi o to mniej więcej, co króciej i jaśniej napisała Energy post wyżej..:oops:)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Sesja jesiennej psiej mody, zorganizowana słonecznym popołudniem w podmiejskim lesie.
W tym sezonie szczególnie polecamy Państwu kontrasty: futerka w kolorze "kawy z dużą ilością mleka", zestawione z klasyczną, elegancką czernią.
Za udział w sesji dziękujemy naszym modelom: Molly, Jagodzie i Kropie.

[IMG]http://i52.tinypic.com/2ppcxsy.jpg[/IMG]

[IMG]http://i52.tinypic.com/35id5i8.jpg[/IMG]

[IMG]http://i53.tinypic.com/jzv315.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Spłakałam się..... Tak bardzo Wam dziękuję za to co robicie dla Molly. I Wasze psiury....to widać na fotkach... pokochały tę naszą malutką biedę bez reszty. Z tym ,że Molly to już nie bieda. To piękna ....i chyba pewna siebie sunieczka. Pozdrawiam cudowny domek...... całuję psiurki w nos.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...