Jump to content
Dogomania

Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2


dog_master

Recommended Posts

[quote name='Mani2000']SUPER!!

wy to macie talenty:D[/QUOTE]
:)
[quote name='Naklejka']Jak dla mnie to ten śnieg do poprawy ;) Wygląda jakby był za tym śniegiem a nie na nim, chodzi mi o przednią łapkę, nie widać że jest w śniegu po prostu...[/QUOTE]
no własnie mi tez coś nie gra..;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Westie-justa[/B], śliczny ten wilk ;) A co do tła, zgadzam się z:
[quote name='Naklejka']Jak dla mnie to ten śnieg do poprawy ;) Wygląda jakby był za tym śniegiem a nie na nim, chodzi mi o przednią łapkę, nie widać że jest w śniegu po prostu...[/QUOTE]
Według mnie tło jest zbyt ubogie. Ja widzę tego wilka, biegnącego po śniegu, a za nim ciągnie się ogromny las :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&Luna'][B]Westie-justa[/B], śliczny ten wilk ;) A co do tła, zgadzam się z:

Według mnie tło jest zbyt ubogie. Ja widzę tego wilka, biegnącego po śniegu, a za nim ciągnie się ogromny las :)[/QUOTE]
dzięki chociaż wilk mi wyszedł:P
podwyższacie mi poprzeczke:eviltong:poprawie zaraz snieg;) a co do tła to jeszcze nie wiem:P ja tam zrobiłam taki blask słońca który pada na wilka dlatego taki jasny obrazek;D
a wgl mam teraz wene i może skonstruje dziś nastepnego wilka:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Domiśka']No to ja pokarze bokserka w trakcie ale siersci bialej dobrze nie widac;)
[URL]http://img30.imageshack.us/img30/339/bokserekwtrakcie.png[/URL]
Co poprawic?[/QUOTE]
Oczy są zbyt skośne i za daleko od siebie (chyba trudno byłoby to poprawić). No i przez brak tła łapy boksia wyglądają jak zniekształcone ;) Dorysuj chociażby cień, że leży na podłodze, albo o coś się opiera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']serio :) szczegolnie ze to z pamieci :) (jeśli sie nie mylę :) )[/QUOTE]
hmmm no tak robie je z głowy;) ale ten był troche przypadkowy:eviltong: bo chciałam narysowac tego bordera ale jakoś tak jak zrobiłam sylwetke to mi przyszedł na myśl fajny wilk:evil_lol: więc tu sylwetka jest stąd [url]http://www.jasky.pl/bordercollie/1277376886.jpg[/url]
[quote name='Mani2000']te wilki wyglądają jak z kreskówki:evil_lol:[/QUOTE]
bo maja tak wygladac:p sa fantastyczne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mani2000']mam takie pytanko..
oczywiście z ciekawości pytam:D
Czy te psy jak np.Alice czy Rami są kupienia?[/QUOTE]
Z tego co mi wiadomo Metheora nie likwiduje hodowli, więc czemu miałaby sprzedawać swoje psy? ..


Grzyw strasznie fajny :) jedynie co to nie wiem czy nie ma za dużego tego ucha od przodu.

Właśnie, Justa, może podobną taktyką co wilki spróbujesz stworzyć jakiegoś psiaka? Na początek możesz coś podobnego, jakiegoś wilczaka, ONka etc (w razie czego możesz się posłużyć moimi zdjęciami, chętnie zobaczę mojego Chestera w wersji animowanej ;) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...