Jump to content
Dogomania

Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2


dog_master

Recommended Posts

[quote name='betty_labrador']

Falkaa ten rysunek bardziej podoba mi sie od poprzedniego. W poprzednim troche splaszczylas z tylu glowe, przez co sie zmniejszyla, i szczeka wyglada na za duza :) ale cieniowanie swietne :)[/QUOTE]

Nom wiem, ale wiesz co? wydaje mi się, ze to perpektywa aparatu powiększyła ten pysk.. W Realu nie jest on az tak duży :)
Dziękuję :) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Gazowana masz gdzieś wszystkie swoje rysunki w jednym miejscu? ;) bo wszystkie pokazujesz z kompletnie różnych stron. I ile masz w końcu lat, bo na forum napisałaś 10, a na digarcie pisze 18. Już nie wspominam o kompletnie różnym stylu tych rysunków. Ocelot rysowany podobno dawno wygląda o niebo lepiej niż rysunki podobno rysowane niedawno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Falkaa']A Gazowana.. Nie chce byc wścipska, ale coś podejrzane... te wszystkie prace sa twoje : [URL]http://damada.digart.pl/digarty/[/URL] ... ?
Bo w porównaniu do tej nimfy i do tych lwów..
I gdybyś tak rysowała, to nie prosiłabyś mnie, żebym narysowała psa bo wg tych prac narysowałabyś go lepiej... Na tym digarcie sa genialne psy..
A po drugie ta osoba ma w profilu 18 lat, a ty wspominałas, że masz mniej..


plagiat?
[I][I]"Czasami lepiej[/I] się [I]przyznać[/I] i nie oszukiwać innych, i siebie.."[/I] :smile:


oczywiście nic nie zarzucam.. Pytam .[/QUOTE]


[quote name='Pinesk@']Dokładnie Gazowana... Napisałam na numer gg do właścicielki tego digarta, jeżeli to Ty mozesz mi odpisac? :razz:[/QUOTE]


[quote name='dagaa111']Gazowana masz gdzieś wszystkie swoje rysunki w jednym miejscu? ;-) bo wszystkie pokazujesz z kompletnie różnych stron. I ile masz w końcu lat, bo na forum napisałaś 10, a na digarcie pisze 18. Już nie wspominam o kompletnie różnym stylu tych rysunków. Ocelot rysowany podobno dawno wygląda o niebo lepiej niż rysunki podobno rysowane niedawno[/QUOTE]

Czyżby detektywistyczna próba inspektora Falki dawała jakies owoce? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

próbowałam trochę w źródłach pogrzebać, ale jedyne co jeszcze znalazłam to fakt, że autorem lwów jest skrzekotek1 na wlasnytalent.pl :D a reszta to jakieś nieistniejące strony. A szczeniaczek którego tu wstawiała do narysowania to zdjęcie z jakiegoś ogłoszenia :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dagaa111']próbowałam trochę w źródłach pogrzebać, ale jedyne co jeszcze znalazłam to fakt, że autorem lwów jest skrzekotek1 na wlasnytalent.pl :D a reszta to jakieś nieistniejące strony. A szczeniaczek którego tu wstawiała do narysowania to zdjęcie z jakiegoś ogłoszenia :D[/QUOTE]


ah hahaha :roll:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="#8b0000"]no... + kolejne fora i nasze prace mogą być ponadużywane na innych portalach, moi drodzy to chyba karalne? :D[/COLOR]

Falkaa - piękne! tylko pychol pod nosem bym poprawiła bo się taki sztuczny wydaje, ale bardzo mi sie pozatym podoba :)

Link to comment
Share on other sites

no to teraz zagadka :)
Co to za zwierze???
kto odgadnie może krytykować moją twórczość :P ;D
proszę o jakieś rady i wskazówki, to są moje pierwsze próby z farbami olejnymi i płótnem (taki mały obrazek ;D )

[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/284558_232650870104845_100000798011025_573515_1011152_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

To Karakal ! :D
Piękna praca :) Naprawdę ! Strasznie mi się podoba ! ;) to format a5? :)

[B]Kamila[/B] dzieki :D ! i dzięki za wskazówki ! :D

[B]Bett [/B]no wiesz..:cool3: własne psisko kopiować :eviltong: chociaż w sumie rysunek, to tak jakby kopia psa, co nie? :roll: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Bardzo ładna praca ;)
Koleżanka wyżej napisała już, że to karakal ;)[/QUOTE]

hehe łatwa zagadka :P
oczywiście karakal- bedzie na bazarku niebawem :)
wygrzebałam dziś na strychu, to chyba coś między A5 a A4...nie bylo czasu mierzyć więc fota z ręką dla porównania :P

no to "trudniejsza" zagadka- większy format :P

[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/229622_232627453440520_100000798011025_573490_3939957_n.jpg[/IMG]

??? hehhe ???
mi sie wydaje że brakuje cienia na czole ???

Link to comment
Share on other sites

Guest iGumee

Do dobra...Pomysły mi się wykończyły...Narysować ymmm... ocelota ? xD Pomyślałam o tym jak Falkaa proponowałaś Gazowanej go narysować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Metheora']

no to "trudniejsza" zagadka- większy format :P

mi sie wydaje że brakuje cienia na czole ???[/QUOTE]


No to mamy dwa borderki :D
Podoba mi się sierść i cienie na nogach :D
Tak :) troszkę brak cienia na czole.. I coś mi nie pasuje z oczami.. chyba sa troszkę.. jakby krzywo? Sama niewiem :)
Ale ogółem to praca prześwietna! :) Podziwiam.. Ja niezbyt dobrze sie czuję w pastelach :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...