Jump to content
Dogomania

Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...


Ola la

Recommended Posts

Nic się nie posuwa... Byliśmy w II Święto u rodziny Męża i bardzo się Nuka spodobała. Niestety mają od niedawna psa, który się w ich okolicach błąkał wychudzony i z jątrzącą się raną (już jest zaleczony i odpasiony).
Co do Świąt - Nuka miała wspaniałą kolację wigilijną - my poszliśmy do Rodziców, a Nuka w tym czasie otwarła puszkę z piernikami i je sobie konsumowała na łóżku. Biedaczka nie dała rady zjeść wszystkiego, bo było za dużo i zostawiła nam te bez przybrania. W celu wyrównania ilości kalorii następnego dnia była głodówka (tych pierników było więcej niż dostaje jednorazowo).
Na wcześniejsze pytanie Maciaszek - jak długo może jeszcze być - zacytuję Męża: "im szybciej tym lepiej".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 656
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Tirana']Na wcześniejsze pytanie Maciaszek - jak długo może jeszcze być - zacytuję Męża: "im szybciej tym lepiej".[/QUOTE]Czyli mamy delikatny sygnał, żeby się sprężać ;).
Tylko jak i gdzie ją jeszcze ogłaszać?
Może w jakiejś prasie poznańskiej można by ją ogłosić, Tirano? Może w Wyborczej albo innej poczytnej gazecie? Jak trzeba będzie zapłacić, pokryjemy z katowickiego konta.
A może jest w poznańskiej tv regionalnej/lokalnej jakiś program zwierzakom poświęcony? Może tam by ją zareklamować?

Link to comment
Share on other sites

Jutro się rozejrzę.
Te ogłoszenie, które dawałam to nie były typowo lokalne. Z gazet to mamy "Głos Wielkopolski", ale ich dodatek ogłoszeniowy to "Gratka". Telewizja Regionalna raczej nie ma lokalnych programów o zwierzętach. Jest jeszcze jakaś telewizja kablowa, ale to muszę się wybrać do kogoś z Poznania, bo do nas nie dostarczają.
Ja nadal nie pracuję, ale mam nadzieję, że to się niedługo zmieni. Wtedy mnie nie będzie parenaście godzin (nie liczę na pracę na miejscu po 8 godzin).
Jak będę odnawiała ogłoszenia to napiszę, że zainteresowany może osobiście poznać psa u mnie - Nuka robi bardzo dobre wrażenie przy bezpośrednim poznaniu.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki wlasnie przeslalam Tirania namiary na dwa fajne domki z Poznania.
ale do sprawdzenia oba.
Jeden domek chce pieska koniecznie lagodnego do dzieci(5 letnie dziecko),mieszkanie w bloku.

drugi domek chcial psiaka z wielkopolskiego schroniska ale byl niekastrowany a sa tam dwie lagodne sunie.Moze amida by sie z nimi dogadala?
moze by sie sprawdzilo?

ludzie czekaja na telefon.

oby cos z tego wyszlo!;)

Link to comment
Share on other sites

Dzwonili ale tylko o malusienkie pieski takie jak - [B]Straszek[/B] - ktory nie doczekal domku ukazal sie w Metrze.....stad te domki.Ludzie o niego dzwonili....
a on nie zyje :(
Najgorsze,ze nie wiedzialam o tym i domek na niego czekal.Nie wiedzialam jak o tym powiedziec.Babka sie tez poplakala.eh

a to Straszek:(nawet nie mial imienia...) (*)
[IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/12646x107274x640m480.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

a Larus tak wklejalam go wszedzie:(
mam nadzieje,ze cos wypali z tymi domkami z Poznania.tylko oni nie przykladali takiej wagi do wzrostu.
wiesz ,ze niektorym przesylalam pieski wielkosci ratlerka i mi pisali ,ze za duzy.

ogolnie wykrusza sie wszystko zawsze dosc tak.

aha wyslalam ci PW nie wiem czy doszlo;)

Link to comment
Share on other sites

Domek z dwoma suczkami odpadl bo "n ie chca suczki a raczej boja sie ,ze beda spiecia itd itp..."
Drugi domek sie nie odzywa.

Byl jeszcze trzeci .Rozmawialam dzis z ta Pania ale jednak boi sie brac psa bo mieszka sama i boi sie ,ze wrazie czego nikt jej z psem nie pomoze ale chce byc wolontariuszka w schronisku itd.


eh

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...