Jump to content
Dogomania

Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!


Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='hop!']Ogłoszenie w gazecie Metro jest ze zdjęciem. Darmowe.
Wrzucasz psa tu - [URL="http://www.cafeanimal.pl/"]Zwierzaki na CafeAnimal.pl - Serwis miłośników zwierząt[/URL]. Potem liczysz na szczęście - wydrukują lub nie. ;)

W przypadku Majki jest odzew, bo to śliczna i mała suczka. Poza tym tekst, który napisała ladySwallow jest bardzo fajny.

To, że ludzie dzwonią nie oznacza, że Maja znajdzie dom. ;)[/quote]

Bardzo dziekuje.

Wiadomo to nic nie oznacza ale im wiecej oczu zobaczy psiaka tym jego szanse rosną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']ja jutro będę do niego dzwonic to zapytam:-)[/quote]
Rozmawiałam z jamorem - sunia robi postępy. Jeszcze nie jest idealnie, ale idzie na smyczy.

Zaproponowałam Majkę na tym wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/poszukiwana-suczka-do-6kg-kudlata-puszek-okruszek-144066/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ona jest większa niż 6kg:eviltong:
no jedna pani jest umowiona na wizyte u jamora i spotkanie z Majką na przyszły tydzien...zobaczymy zobaczymy;)
troszeczkę się dzisiaj zakręciłam i zapomniałam , że miałam dzwonic bo wziełam dziś na DT do siebie dwa szczeniaczki i zapomniałam:-(
dzięki hop! że Ty jestes i sie interesisz:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']ona jest większa niż 6kg:eviltong:
no jedna pani jest umowiona na wizyte u jamora i spotkanie z Majką na przyszły tydzien...zobaczymy zobaczymy;)
troszeczkę się dzisiaj zakręciłam i zapomniałam , że miałam dzwonic bo wziełam dziś na DT do siebie dwa szczeniaczki i zapomniałam:-(
dzięki hop! że Ty jestes i sie interesisz:-)[/quote]
Wagę Majki konsultowałam z jamorem. :eviltong:
Mnie się wydawała mała - góra 6kg.
Zależy mi, żeby sunia znalazła dobry dom w miarę szybko. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']było duzo telefonów ale ludzie albo chcieliby ją zobaczyc natychmiast żeby im dowiezc...albo nie zgadzają sie na sterylke...albo mysleli że ona jest szczeniaczkiem...
[B]to wcale nie takie proste z tym domkiem....czasem jest tak ze neizwykle urodziwe psy dosc dlugo domu szukaja ...nie ma reguły...[/B][/quote]
Zgadzam się w zupełności z tym, co napisałaś.
Poza tym uroda to nie wszystko. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']dziś zadzwonił do mnie pan, który mnie wyklął w odpowiedzi na mój warunek czyli sterylkę...normalnie mnie wyklął i w końcu się rozłączyłam bo nawet do słowa mnie nie doposzuczał:cool1:[/quote]

trzeba ją ciachnąć i ogłaszać jako ciachniętą, bo ludzie to :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']tak koniecznie...zbieramy na sterylkę
leni mozesz sie zorientowac jak to bedzie wygladalo jesli chodzi o koszty i organizacje u jamora ? (chodzi mi o to czy nie bedzie to dla niego problemem czy jest taka opcja wogole wyciachania u niego na miejscu)[/quote]

Na miejscu to chyba nie, ktoś musiałby ją przewieźć do weta na zabieg i odwieźć raczej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Na miejscu to chyba nie, ktoś musiałby ją przewieźć do weta na zabieg i odwieźć raczej[/quote]
to trzeba poprosic Leyla, ona wiozła Majkę razem z Atoskiem z zamoscia do jamora, potem pojawił się problem z Atoskiem i miała być wizyta u wetó w wawie i ona się oferowała go zawieźc i odwieźć...
a tak wogólę potrzebna osoba do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej we Wrocławiu, pani się zakochała w Majce i jest gotowa po nią do jamora przyjechać...bardzo chętnie przyjmie kogoś na kawkę, ma już psinkę z rzeszowskiego schroniska adoptowaną kilka lat temu (jechala po nią ze Szczecina do Krakowa)
znacie kogos z Wrocławia ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Jo jezdem z Wrocławia i masa innych dogomanek.Mam czas do soboty, bo w niedzielę zaczynam wakacje.Gdzie pani mieszka?Jeżeli sie zgodzicie na moją wizytę :roll:[/quote]
Poker, na pewno sprawdzisz domek świetnie. ;)

Link to comment
Share on other sites

kobietka z warszawy, co tydzien wstecz deklarowała zainteresowanie Majką dla swojej mamy, dzis ma dojechac. dzowniła do mnie wczoraj, ale numer sie nie wywietliłł. pytała jak wyglada procedura adopcyjna. Prosiłem aby z ktora z Was sie w tej sprawie kontaktowała. dajcie mi znac co i jak .

Link to comment
Share on other sites

miałam kilka fajnych telefonów od ludzi którym na psach naprawde zależy...miałam tez dziś juz trzy takie że aż się zagotowałam i szczęście w nieszczęściu że ludziska byli daleko i tylko kontakt był telefoniczny:angryy:

cytowac nikogo nie będe, szkoda na to czasu...
podsumuję jedynie bo spora częśc dzwoniących śledzi ten wątek więc żeby nie było zdziwenia dzwoniąc do mnie proszę wziąć sobie to do serca

Ja wyciągnęłam Majke ze schroniska, ja wzięłam na siebie odpowiedzialnośc organizacyjną całej akcji i moja sprawa jakie stawiam warunki adopcji. Prosze mnie nie rozliczac z tego, czy sterylka to głupi pomysł, czy krzywdzący czy może jeszcze jakiś inny...ok? Jeśli ktos uważa że skrzywdziłam tą sukę lub zamierzam to zrobić proszę się zwrócic do odpowiednich fundacji/stowarzyszeń/władz.
Mam aktualnie 5 psów i półroczne dziecko pod opieką i naprawdę nie mam ani czasu ani większej ochoty wysłuchiwać żadnych zarzutów ani obietnic sterylizacji w późniejszym terminie.Nie jest też dla mnie żadnym argumentem to, że przecież sterylka kosztuje a my wydaliśmy i tak juz na tego piesia tyle, więc po co:diabloti:
Jeśli ktoś martwi się o stan naszych finansów nie ma problemu podam swój numer konta:diabloti:
Jeśli komus nie odpowiadają warunki adopcji Majki - jest tyyyyle psów do przygarnięcia proszę szukac cierpliwie w końcu pies to nie chwilowa zachcianka tylko towarzysz na kilkanaście lat;) Pozdrawiam wszytskich zawiedzionych rozmową ze mną:diabloti:

[COLOR=red][B][U]podsumowując konkrety[/U][/B][/COLOR]:
szukamy kogoś do wizyty przedadopcyjnej
-we Wrocławiu (zgłosiła się Poker)
-w miejscowości Ząbki (pod warszawą)
-w wawie na Bielanach (za 2 tyg)

Suka zostanie [COLOR=red]przed[/COLOR] wydaniem do adopcji wysterylizowana,jeśli ktoś zechce nas wspomóc finansowo w tej kwesti, wystawic bazarek będziemy bardzo wdzięczni:loveu:

Jamor tak jak mówiłam przez telefon Majka nie jest w tej chwili do wydania nikomu, dziś puściłam przelew za kolejne 2 tygodnie (od dziś włącznie) 182zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...