Jump to content
Dogomania

Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM


szajbus

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

czy moze sa jakies wiesci co do hotelu dla baranka?
dzwonil ktos z was do jamora? czy tylko mi zalezy, zeby psa wyciagnac?

nie wystarczy "hopanie" watku!!!
trzeba wziac telefon i podzwonic tu i tam, pies sam sobie hotelu nie zalatwi...
druga sprawa z jego wyciagnieciem. kto moglby go wycoagnac na siebie? gdybym byla z lodzi poszlabym od razu, bo dla mnie to nie problem. nie wiem czemu lodzianki sa takie bojazliwe... czy czemu nikt sie nie kwapi, zeby zaoferowac swoja pomoc w tej sprawie.

zeby pomoc baranowi potrzeba pomocy kilku ogniw:
- pieniedzy - i tutaj pomagamy kazdy ile moze, plus ja opiekuje sie kontem
- osoby, ktora go wyciagnie
- osoby, ktora psa ewentualnie dowiezie ze schronu do hotelu
- osoby, ktora wynajdzie jakis hotel (bo on sam do nas nie zadzwoni!)

1 warunek pomocy juz spelniony, kasa jest, a jesli nie to lada chwila, bedzie cala kwota i ciut wiecej.
[B]ale gdzie sa pozostale ogniwa?[/B]

Link to comment
Share on other sites

szajbus zmodyfikuj pierwszy post: przy deklaracjach miesiecznych wpisz w nawiasie miesiac za jaki zostalo wplacony, w wiekszosci jest to lipiec, w przypadku coronaajj jeszcze sierpien i wrzesien. bedzie bardziej widoczne, kto jeszcze nie wplacil. biorac pod uwage, ze wplaty nie sa po kolei, trudno do tego dojsc, nicki skacza przed oczami.
czyli zliwkiduj to dolne rozliczenie. wpisz przy deklaracjach w nawiasie, w sierpniu sie dopisze kolejny miesiac itd. (jak juz bedzie tego sporo, to bedzie mozna zmienic na zapis 07., 08. itd.)

Link to comment
Share on other sites

Irysku nie mogę zlikwidować dolnego rozliczenia, bo co innego są deklaracje , a co innego rzeczywiste wpłaty i stan aktualny konta.
Gdybym to wszystko pomieszała jak chcesz to dopiero byłby galimatias.
Żeby ci było łatwiej to przy osobach deklarujących na niebiesko zaznaczyłam ci wpłaty, a dolne rozliczenie zostawiłam.

Link to comment
Share on other sites

wybacz, ja dzis nie mialam czasu podrapac sie po tylku. a z tego co widze niektore osoby mialy czas hopac barana, to i zadzwonic mogly...
(na codzien walcze z magisterka, ciaza, swoimi tymczasami, chorym kotem, bazarkami i jak kazdy obowiazkami domowymi)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']wybacz, ja dzis nie mialam czasu podrapac sie po tylku. a z tego co widze niektore osoby mialy czas hopac barana, to i zadzwonic mogly...
(na codzien walcze z magisterka, ciaza, swoimi tymczasami, chorym kotem, bazarkami i jak kazdy obowiazkami domowymi)[/quote]

Jezu, dziewczyny, czy Wy znowu musicie zaczynac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakS']mam głupie pytanie- jak mogę sobie wkleic banerki psiaków, którym chcę pomóc?
a, wysłałam pieniądze od mamy.[/quote]

Logujesz się,
Podświetlasz banerek, który chcesz wkleić,
kopiujesz do pamięci,
klikasz na "Szybkie Menu" i tam wybierasz "Edytuj Sygnaturę"
[U]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/498/5e8cd779e48a6f4d.jpg[/IMG][/URL]
[/U]
Wklejasz banerek i zatwierdzasz. W podpisie można dać 5 banerków małej rozdzielczości i żadnych emotikonów.

Link to comment
Share on other sites

Ja pisałam do kilku hoteli, mniej lub więcej dogomaniackich ale nie ma aktualnie miejsca.
Albo ktoś psiaka po prostu nie chce przyjąć i już.
Może ja mam za małą siłę przebicia.

A może ktoś z Was ma akurat jakieś miejsce zarezerwowane dla psiaka a może je odstąpić.
Np. u Murki kolejka ale znalazło się miejsce dla psiaka w pilnej potrzebie.

No a jak nic się nie wykombinuje to trzeba czekać. No bo co dać go do niedogomaniackiego hoteliku ?
Ale zaraz, zaraz, miejsce w zwykłym hoteliku przecież miało być , w Łodzi, chyba od wtorku, więc jest to wolne miejsce czy nie ? I może to nie problem miejsca tylko kasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamor']jesli posiada odrobaczenie i szczepienia profilaktyczne ,to wole miejsca są[/quote]

A gdzie jest ten hotelik, w jakiej części Polski ?
I jaki byłby koszt ? I czy psiak miałby częsty kontakt z człowiekiem ?

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wyczytałam to hotel u jamora jest w woj. mazowieckim czyli o rzut kamieniem.
Na razie na koncie Branka mamy miesięcznych deklaracji na 260 zł i jednorazowych na 190 zł.
Miejsce w hotelu w Łodzi na ul. Malowniczej ma się zwolnić, ale tam koszt utrzymania psa wynosi 450 zł miesięcznie, więc brakuje nam stałych deklaracji na 190 zł.
Jeśli dodamy wpłaty z deklaracji miesięcznych do jednorazowych to Baranek miałby na koncie te 450 zł, ale to jest na jeden miesiąc, a Barankowi są potrzebne deklaracje stałe do dnia, w którym nie znajdzie nowego domu. Na allegro cały czas ma obserwatora, ale to o niczym nie świadczy, bo na razie z tego co mi wiadomo, nie było w jego sprawie telefonów mimo dużej ilości ogłoszeń.
Teraz zastanówmy się nad miejscem. Jeśli chodzi o Łódź to , tak jak pisała wcześniej ewatonieja odwiedzałyby go łódzkie dziewczyny, nie wiem jak by to wyglądało u jamora czy w innym hotelu.

Jeśli chodzi o wydobycie psiaka to irysek w jednym z postów pytała czy ja nie mogę go wyciągnąć.
Więc odpowiadam - nie mogę go wyciągnąć. Po pierwsze nie jestem z Łodzi, po drugie nie jestem czasowa, po trzecie nie dysponuje środkiem lokomocji.
Osoba wyciągająca psa z łódzkiego schronu, podpisuje umowę adopcyjna i bierze za niego pełną odpowiedzialność. Między innymi dlatego byłam za tym, żeby psa przejęła fundacja.
Niedawno brałam udział w poszukiwaniach łódzkiego schroniskowca adoptowanego w moim mieście ( który zwiał z nowego domu) i nie chciałabym mieć podobnych przeżyć, ani do czynienia z dyrektorką schroniska, która słusznie moim zdaniem chciała podciągnąć do odpowiedzialności nowego właściciela psa za niedopilnowanie , a tym samym złamania warunków adopcji. Mogę wziąć odpowiedzialność za psa, którego mam fizycznie pod opieką, ale nie w innym wypadku. Niestety na kolejnego psa nie mogę sobie pozwolić, mimo najszczerszych chęci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']Zgodnie z opisem na stronie schroniska jest dużym psiakiem[/quote]

Rozmawiałam z Panem Arturem (Hotel u Jamora)-opłata za baranka wynosiła by 15pln/za dobę z wyżywieniem.

Warunki, oprócz comiesiecznych wpłat: aktualne szczepienie, odrobaczenie.

Link to comment
Share on other sites

super dziewczyny cos sie ruszylo z hotelem. kasy baranek ma coraz wiecej.
[B]dzis doszly wplaty od ketunii 120zł i mamy MakS 20zł[/B]
razem 140zl plus te z pierwszej strony (szajbus kochana dodaj to do siebie, bo ja juz nie wyrabiam).

z tego co pamietam hotel byl jakis w lodzi na malowniczej, no i w takim razie jak jamor sie pojawil na watku, powiedzial co i jak to jest tez mozliwosc do jamora.

[B]wydaje mi sie, ze u niego bedzie psu lepiej, jak nie najlepiej.[/B]

kasy przybywa, hotel juz jest (mozna powiedziec, trzeba sie tylko dowiedziec jak to u niego z odrobaczeniem i odpchleniem, ale nie sadze, zeby byl to jakis problem, dziewczyny, ktore bywaja w schronie, moglyby mu tabletke dac na robale i psiknac na pchly).

ja zaraz zabieram sie za pisanie do dziewczyn, ktore w schronie pomagaja, czy by go nie wyciagnely, no i nie dowiedzialy sie jak tam u niego z odrob i odpch wyglada.

zostaje jeszcze nieruszona kwestia transportu. bo jakos psiaka trzeba przerzucic z lodzi do jamora (chyba Warka).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...