Jump to content
Dogomania

UWAGA! ab-agnieszka z Gliwic to oszustka! okradła bezdomne psiaki!NIE MOŻNA JEJ UFAĆ!


agaga21

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam takie pytanko - czy jesteście pewne, że Agnieszka jest zameldowana w Gliwicach i, że jest "czystą" osobą?

Może już kiedyś miała jakieś przeboje z prawem, wyłudzeniami, kradzieżami itp? Tak samo ten jej pobyt za granicą...Może miała powód, żeby "wyjechać"?

Kurcze, moim zdaniem nie ma co się łudzić... Szansa na to, że "Szanowna" Agnieszka z własnej nieprzymuszonej woli odda przywłaszczone pieniądze - jest nikła...No chyba, że przemówi ona w Noc Wigilijną ludzkim głosem...:angryy:


Trzeba jak najszybciej zgłosić to w należytych instytucjach. Ja się tym nie mogę zająć, gdyż nie uczestniczyłam w "interesach" z Agnieszką...Wam jednak radzę jak najszybciej, nie ma co zwlekać- czas tutaj gra na niekorzyść...

Link to comment
Share on other sites

Ach, jeszcze taka ciekawostka...

miałam napisać jeszcze o jej psach, ale jakoś mi z głowy wyleciało... Ona, z tego co wyczytałam, jest za granicą... Te dwa Dogo Argentino, widziałam parę razy na podwórzu jakiejś firmy (nie wiem czy to pusty parking komisu samochodowego czy coś...może to faktycznie jej dom, ale jakieś reklamy wisiały na siatce i wywnioskowałam, że to firma :) ), przy ulicy Rybnickiej/Gliwickiej (zależy z której strony patrzeć ;) )

Jeżdżę czasem tamtędy do Gliwic i dwa białaski siedzące pod drzwiami, w dodatku przy głównej drodze - rzucają się w oczy... Nie powiem, żeby w te dni ciepło było...

Znalazłam jej fotki w galerii: to te właśnie psy, na tym podwórzu i za tą samą bramą, którą mijałam niejednokrotnie...

To taki maly OT, ale skoro wątek poświęcony p. Agnieszce i psom, to przystało żeby o tym wspomnieć

Ps. Może się mylę, może to nie jej psy, albo ktoś je po prostu wypuszczał na dwór zawsze jak ja tamtędy przejeżdżałam... (dopisałam, żeby nie było że wymyślam)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Ach, jeszcze taka ciekawostka...

miałam napisać jeszcze o jej psach, ale jakoś mi z głowy wyleciało... Ona, z tego co wyczytałam, jest za granicą... Te dwa Dogo Argentino, widziałam parę razy na podwórzu jakiejś firmy (nie wiem czy to pusty parking komisu samochodowego czy coś), przy ulicy Rybnickiej/Gliwickiej (zależy z której strony patrzeć ;) )
[/QUOTE]
Agnieszka nie mieszka w samych Gliwicach, tylko w miejscowości pod Gliwicami leżącej na trasie Rybnik-Gliwice. Jesteś pewna, ze to nie jej dom?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Agnieszka nie mieszka w samych Gliwicach, tylko w miejscowości pod Gliwicami leżącej na trasie Rybnik-Gliwice. Jesteś pewna, ze to nie jej dom?[/QUOTE]
Nie, nie jestem pewna. Tak jak już napisałam - nie znam tej Pani, ale wiem że zameldowana jest w Gliwicach...także...

Poza tym - nie wiem czy to jest dom mieszkalny czy firma. jakbym miała obstawiać - powiedziałabym, że to plac jakiejś firmy. Duży parking( jak dla mnie o wiele za duży jak na użytkowanie przydomowe) wyłożony kostką (czy jakimś kruszcem - nie wiem) i parterowy, szary budynek...bez żadnych krzewów, drzewek...posesja ogrodzona łysą siatką...
Może to świerza posesja, może ktoś sobie taki "wystrój" podwóża umyślił...

Na ten temat, czy to jej dom czy nie może niech wypowiedzą się osoby, które u niej były i mogą więcej powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Wpłaciłam trochę kasy na psiaki, mam nadzieję, że przynajmniej odrobinę wam pomogłam :).

Swoją drogą jak wam zależy to mogę spróbować się trochę pokręcić po gliwicach i zobaczyć, czy psiaki nadal widać w ogrodzie[/QUOTE]


Dziękujemy bardzo :loveu::loveu::loveu:

Jutro poproszę Agatę, aby sprawdziła stan konta i uzupełniła wpływy. Agaga21 się przeprowadza na wieś i raz dziennie będzie jeździć do miasta sprawdzać konto, dopóki jej internetu w domu nie założą :roll:
Prosimy więc o wyrozumiałość, jeśli informacja o czyjejś wpłacie nie pojawi się natychmiast. ;)

Kasiek0502 - o Twoją wpłatę też zapytam ;)

Powolutku zbieramy niezbędne informacje, aby zacząć działać prawnie w celu odzyskania pieniędzy - nic więcej nie napiszę z wiadomych celów :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

doszły wpłaty:
[B]50zł [/B]bonsai
[B]20zł[/B] izabelka_70
[B]50zł [/B]kasiek0502

kasiek, dziękuję ze się upomniałaś. co jakiś czas wszystko drugio raz będę sprawdzać, by nie ominąć żadnej wpłaty i w razie czego uzupełnić. za chwilę uzupełnię pierwszy post o nowe wpłaty.
przepraszam, że tak rzadko tu jestem ale jak już dziewczyny wspominały mam chwilowo bardzo utrudniony dostęp. jednak postaram się być codziennie przy kompie choć na chwilę.
dziękuję wszystkim za pomoc a ab-agnieszkę-kłamczuchę i złodziejkę niech szlag trafi!

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co podczytuję sobie ten watek regularnie , a teraz jak jeszcze namierzyłyście jej dom , gdzie mieszka to może sie wystraszyć na dobre. Ja tak sobie myślę że ona Wam te pieniadze odda bo widzi że ludzie się nią interesują i może za strachu odda . A jakby się tak stało ( oby ) to bym zrobiła u niej wizyte poadopcyjną ( jesli ta sunia była adoptowana) bo cos mi tu nie pasuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Wiecie co podczytuję sobie ten watek regularnie , a teraz jak jeszcze namierzyłyście jej dom , gdzie mieszka to może sie wystraszyć na dobre. Ja tak sobie myślę że ona Wam te pieniadze odda bo widzi że ludzie się nią interesują i może za strachu odda . A jakby się tak stało ( oby ) to bym zrobiła u niej wizyte poadopcyjną ( jesli ta sunia była adoptowana) bo cos mi tu nie pasuje[/QUOTE]

domu namierzać nie trzeba było bo są osoby które dobrze wiedza gdzie mieszka
a straszyć nikt jej nie będzie bo i po co
mamy cos takiego jak organa ścigania i wyroki i nakazy zapłaty

i widać nieuważnie śledzisz wątek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']domu namierzać nie trzeba było bo są osoby które dobrze wiedza gdzie mieszka
a straszyć nikt jej nie będzie bo i po co
mamy cos takiego jak organa ścigania i wyroki i nakazy zapłaty

i widać nieuważnie śledzisz wątek[/QUOTE]

A włąsnie ze uważnie :) Może się źle wyraziłam dobra chodziło mi o to że ona myslała że sobie pogadacie , popiszecie i minie a widzi ze cos sie na wątku dzieje ( pewnie czyta) . Może sama się przestraszy i kasę odda . Nie chodzi mi że Wy macie ja straszyć .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Wiecie co podczytuję sobie ten watek regularnie , a teraz jak jeszcze namierzyłyście jej dom , gdzie mieszka to może sie wystraszyć na dobre. Ja tak sobie myślę że ona Wam te pieniadze odda bo widzi że ludzie się nią interesują i może za strachu odda . A jakby się tak stało ( oby ) to bym zrobiła u niej wizyte poadopcyjną ( jesli ta sunia była adoptowana) bo cos mi tu nie pasuje[/QUOTE]
Oj namierzyłyśmy, namierzyłyśmy dużo więcej rzeczy niż by się wydawać mogło :diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Moze by i oddala gdyby ja miala, wynika jednak z tego ze kaska sie rozplynela, ale gdyby uczciwie o tym napisala i systematycznie splacala zaciagniety dlug, moze i obylo by sie bez organow scigania.[/QUOTE]

DOKŁADNIE!!!! Poza tym- przecież twierdzi, że przelew już ZROBIŁA, 20-tego listopada, to co, teraz chce drugi raz robić???? Dziewczyna sama sobie zaprzecza!!!!!!!!!
Co do wizyty poadopcyjnej- Biała jest ze schroniska pod Poznaniem, nie wiem czy pani Wanda musiałaby się tam wybrać czy może ktoś z dogo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...