Jump to content
Dogomania

UWAGA! ab-agnieszka z Gliwic to oszustka! okradła bezdomne psiaki!NIE MOŻNA JEJ UFAĆ!


agaga21

Recommended Posts

[quote name='fioneczka']konkretnie do mnie pisałaś ?

może inaczej .... wykasowałam poprzednie posty żeby komentarz nie był potrzebny[/QUOTE]
nie asiu, pisałam o postach ab-agnieszki, tych, w których sugeruje ze to ja, danka, ania i marek oszukujemy, że ona pięknie wszytsko wpłaciła ;)
po prostu nie będę pisac co myślę o tej wypowiedzi bo nie chcę się denerwowac a chyba wszyscy wiedzą jaka jest prawda, ze to nie zaden "spisek" nasz skierowany na ab-agnieszkę

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny opanujcie się.
Przelewy u mnie dochodzą często na drugi dzień dopiero a też używam mBanku od 2 lat.
Nadzieja matką glupich ale może Agnieszka się opamiętala i wyslala dzisiaj te pieniądze i wstawi te rozliczenie.
Fakt faktem jeżeli to bylo konto przeznaczone dla psów to co za trud podać kilka cyferek i haslo ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Dziewczyny opanujcie się.
Przelewy u mnie dochodzą często na drugi dzień dopiero a też używam mBanku od 2 lat.
Nadzieja matką glupich ale może Agnieszka się opamiętala i wyslala dzisiaj te pieniądze i wstawi te rozliczenie.
Fakt faktem jeżeli to bylo konto przeznaczone dla psów to co za trud podać kilka cyferek i haslo ?[/QUOTE]

Lepiej niech nie podaje dostępu - dopiero wtedy bedzie oskarżać wszystkich o manipulacje na swoim koncie...

Link to comment
Share on other sites

Ja rowniez czekam; Agnieszka niosla pomoc zwierzetom przez dlugi okres czasu, byla zaangazowana, poswiecala swoj czas, energie i watpie by chciala przekreslic jednym ciosem pasmo swoich dokonan. Nadwyrezyla zaufanie ale czy chcialaby je kompletnie zlamac ? Nie wiem co powiedziec, to bardzo skomplikowane.

Link to comment
Share on other sites

Sluszna uwaga [B]fioneczka[/B], zaufanie to taka wrazliwa "materia", ze czlowiek moze postapic dziesiec razy zle, potem raz dobrze i ludzie z powrotem przyjmuja go do swoich serc. Ale jesli postapi odwrotnie: dziesiec razy dobrze, a potem raz zle, nikt juz wiecej mu nie zaufa.

Link to comment
Share on other sites

Na poczatek bardzo chce przeprosic
Agaga21 anie z Poznania Agnieszke 32 Marie mc Alicje Fioneczke kajetana oraz wszystkie osoby ktore zawiodlam.
Potrzebuje paru dni na przelanie Agacie pieniedzy na konto nie dlatego ze je wydalam lecz dlatego iz z moich prywatnych problemow zostaly zablokowane na koncie jak i cale konto.

Wybaczcie ze nie napisze na forum dlaczego tak sie stalo ale kazda osoba wplacajaca pieniadze na moje konto dostanie pelna informacje.
Pelne rozliczenie wstawie jutro wieczorem.

Jest mi ogromnie przykro z zaistnialej sytuacji

przyznaje sie do winny ze zawalilam.

Agata Ciebie w szczegolnosci bardzo przepraszam za moje zachowanie.

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko...co TY trynisz??Chcesz grac na zwloke????Przeciez pisalas, ze przelalas pieniadze...potem ze przelejesz wszystko w poniedzialek...teraz, ze juttro wszystko rozliczysz..????W CO TY GRASZ Z NAMI?????JA GDYBYM BYLA NA TWOIM MIEJSCU I MIALA ZABLOKOWANE KONTO- POZYCZYLABYM PIENIADZE....ZEBY JUZ DAWNO TO ZALATWIC..a tymczasem Ty nas zwodzisz...., przepraszasz..po to, zeby kolejny raz zrobic nas w konia....????Smutne to i żenujące...:(

Link to comment
Share on other sites

Jaja sobie z Was robi i tyle ...
Jak nie udaje się jedna ściema, to brnie w inną!
Jakby miała rzeczywiście problemy, to chwilę wcześniej nie próbowałaby Wam wmówić, że wzięłyście kasę i się nie przyznajecie ...
Długo będziecie czekać na powiadomienie prokuratury?
Niech odpowiednie służby to wyjaśnią.
Jak jest niewinna, to nic się jej nie stanie!
(zgłaszającemu "podejrzenie popełnienia" też nic nie grozi jak się okaże niewinna...)

Link to comment
Share on other sites

ja już n ie wierzę w ani jedno słowo. ab-agnieszko, jeśli chcesz ze mną rozmawiać to dzwoń, nie doładowałam konta więc ci nie odpiszę. tylko nie wiem czy mamy o czym rozmawiać, ponieważ w kolejną historię już nie uwierzę.
jeśli nawet masz poblokowane konta, mogłabyś pieniądze wpłacić gotówką np. na poczcie prosto na moje konto, wiec uważam ze to po prostu kolejna wymówka.



tak dla formalności: na koncie bez zmian.

Link to comment
Share on other sites

Poczekajmy jeszcze troszke... faktycznie zeznania Agnieszki tutaj sa sprzeczne, ale przy najmniej zaczela odpowiadac... Moze osoby bezposrednio zaangazowane w te sprawe postawia konkretny deadline, po ktorym nastapi zgloszenie do prokuratury? To byloby imho najlepsze rozwiazanie w tej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']ja już n ie wierzę w ani jedno słowo. ab-agnieszko, jeśli chcesz ze mną rozmawiać to dzwoń, nie doładowałam konta więc ci nie odpiszę. tylko nie wiem czy mamy o czym rozmawiać, ponieważ w kolejną historię już nie uwierzę.
jeśli nawet masz poblokowane konta, mogłabyś pieniądze wpłacić gotówką np. na poczcie prosto na moje konto, wiec uważam ze to po prostu kolejna wymówka.

Agata tak dobitnie podsumowała sytuację, że nie pozostaje mi nic innego jak pod tym się podpisać.
Co do problemów z zablokowaniem kont jest dokładnie tak jak podejrzewałam i kilka dni temu Agacie o tym mówiłam. Szkoda, że Agnieszka nie zaufała nam na tyle żeby od początku powiedzieć nam prawdę, wtedy sytuacja wyglądała by inaczej, kręcenie tylko pogrzebało Agnieszkę.

Ms_arwi: deadline już upłynął, kroki zostały podjęte.

Link to comment
Share on other sites

Zajrzałam z nadzieję, że może tym razem ....... psy będą miały to co im się należy - pieniądze.

Myślę, że ab-agnieszka ma kołpoty finansowe i nie tylko. Być może sama się w nie wpakowała, być może ktoś ją w to wmanewrował. Ona to wie najlepiej. Tylko szkoda, że nie powiedziała o tym od razu, wyjaśniając co i jak. Każdy w swym życiu miał różne historie, czasem przykre, czasem wręcz drastyczne.
Zły czas mija, zostają doświadczenia i wiemy jakie życie potrafi być okrutne. Agnieszko - ludzie by zrozumieli, gdybyś im o tym powiedziała, bo sami najczęściej przeszli wiele. Tylko trzeba było to zrobić, a nie kręcić i grać na zwłokę.
Teraz się wypowiadają, opiniują i osądzają Ciebie i to co zrobiłaś. I wiesz co, oni mają do tego prawo, bo Ty masz ich pieniądze, pieniądze które miały być dla psów, a nie dla Ciebie.
Ludzie wpłacali różne kwoty i od tych większych do tych najmniejszych. Czasem przeznaczenie 10 złoty na jakąś bidę psią, to już duży wydatek dla budżetu rodzinnego. Trzeba coś sobie odmówić, żeby móc wyskrobać grosz, czyli tym samym własną rodzinę pozbawić czegoś. Trzeba szanować ludzi i tych z dużym gestem i tych z maleńką kwotą, bo mają wrażliwość na biedę innych, wrażliwość na nieszczęście innych, wrażliwość i człowieczeństwo.

Uszanuj to Agnieszko.

Link to comment
Share on other sites

W razie zablokowania operacji /dla uściślenia - zablokowania możliwości obciążeń konta/ na koncie w mBank - nadal jest pełny dostęp do historii tego konta. Program sam oblicza saldo. Potwierdzenia wpłat i obciążeń można uzyskać np. w formacie html lub pdf. Oba można równie łatwo poprzerabiać i nie potrzeba do tego wyższego informatycznego wtajemniczenia, humanistyczne wystarczy. Żadne własnoręczne zestawienie wpływów i rozchodów z obu kont Agnieszki nie będzie więc weryfikowalne. Tym samym nie ma większego sensu się go domagać od Agnieszki, która i tak utraciła zaufanie.
Toteż wpłacę na wasze biedoki krótkowłose 50 zł, bo tylko tyle teraz mogę ze swojego konta w mBanku, poproszę o pełne dane na przelew na priva, bez adresu moje biznes konto nie wypuszcza przelewu, jeśli adres się nie zgadza pieniądze mi wracają, także proszę o poprawne dane.
Pozdrawiam
Ewa

PS. jeśli składa się zawiadomienie o "PODEJRZENIU popełnienia przestępstwa" - to kto składajacemu udowodni, że w dacie składania tego pisma nie był pełen takich podejrzeń ??? Szczególnie w sytuacji analogicznej do będacej tematem wątku? To tak z praktyki. Brak możliwości zarzucalności czynu przestępnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']czy u was tez cos dziwnego stalo sie z dogo??nie mam polskiej czcionki ale tylko na dogo i nie moge parwie odczytac waszych postow..:([/QUOTE]

Przez chwilę myślałam, że mam wirusa na kompie i zaraz włączyłam antywira.... już mi się gorąco zrobiło.... brak kompa i dogo to by była tragedia..... ale uffff, wynik skanowania pozytywny, a widzę, że nie tylko mnie się to przydarzyło ;)
[B]
Niestety, niektórzy nie chcą albo nie potrafią wywiązywać się z danego innym słowa.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']czyli co Agnieszko ... kolejny blef

wczoraj zapewniałaś mnie że zrobisz rozliczenie .... nie zrobiłaś
dzisiaj zapewniłas mnie ze ze zrobisz rozliczenie ... dzień się kończy


brak słów żeby określić to co robisz[/QUOTE]

[B]i na dodatek .....zresztą co było do przewidzenia Agnieszka już jest w Niemczech ...........


Aga ...zawiodłaś NAS ...przeżyjemy ...ale nie wiem jak ci przez gardło przejdzie kolacja wigilijna kiedy w schroniskach siedzą tysiące psów a te które oszukałaś też mogł czekać taki los ...gdyby nie ludzie dobrej woli , którym za wsparcie psiaków serdecznie dziękuję ...




Każdy błąd można naprawić ....ale trzeba CHCIEĆ ....

może warto jeszcze ....pomyśl

przecież nawet Tę sprawę można było inaczej załatwić , bez oszustwa , bez uników

Liczyłam , że się odezwiesz , chciałam z Tobą rozmawiać
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...