Jump to content
Dogomania

UWAGA! ab-agnieszka z Gliwic to oszustka! okradła bezdomne psiaki!NIE MOŻNA JEJ UFAĆ!


agaga21

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jezeli siales kolce, nie bedziesz zbieral roz - jak to mowia - i to chyba adekwatne do zaistnialej sytuacji z Aga.
Nie wiem ..., jest taka bardzo cienka linia pomiedzy rozsadkiem, a szalenstwem i ja chyba oszalalam bo jakos wierze, ze Agnieszka odda pieniadze, byc moze na raty, byc moze z biegiem czasu ... przeciez tak bardzo pomagala tym psom.

Jejku, ja juz sama nie wierze w to co pisze ...

Link to comment
Share on other sites

Agato to nie jest tak ze sa zalegle platnosci od wrzesnia. o moich problemach bankowych wiedzialas duzo wczesniej. Chcesz sprawy sadowej bardzo chetnie. Zaproponowalam iz wyloze pieniadze jakowe niby do Ciebie nie doszly z wlasnej kieszeni ale jak bede w POLSCE!!!!!
Co do innych spekulacji z 1 listopada dotyczaczych Bialej zadna z Was nie wie co sie z nia dziala i nie ma pojecia czy tak przypadkiem nie kapala sie w tej superowej wannie!!!!Czy juz jej oczko jest wyleczone ale napewno juz oslepla.
Zajmijcie sie sie Swoimi psiakami.
Myslicie ze poswiecilam czas i wlasne pieniadze dla zabawy!!!!
Agata oskarzyc jest latwo!!!!!
Nie musicie pisac sobie PW z moimi danymi
nazywam sie Agnieszka Melecka i tak mnie znajdziecie na NK nie mam nic do ukrycia
Moj nr telefonu to 888677433 odbieram jutro po oklolo 20tej.

I obiecuje ze ten konflikt zakonczy sie sprawa sadowa ktora ja wygram.
Nie musicie czyscic i edytowac Swoich wiadomosci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']ANie musicie pisac sobie PW z moimi danymi
nazywam sie Agnieszka Melecka i tak mnie znajdziecie na NK nie mam nic do ukrycia
Moj nr telefonu to 888677433 odbieram jutro po oklolo 20tej.
I obiecuje ze ten konflikt zakonczy sie sprawa sadowa ktora ja wygram.
[B]Nie musicie czyscic i edytowac Swoich wiadomosci.[/QUOTE]
[/B]nie zauważyłam , żeby ktoś usuwał swoje posty z tego wątku.
Jeżeli jesteś w posiadaniu rozliczenia tych zebranych pieniędzy to jaki problem we klejeniu ich na wątek??
Spekulacje na temat kto wygra sprawę sądową są nie na miejscu, jeżeli osoba w stosunku do której są zastrzeżenia odnośnie rozliczeń finansowych nie potrafi konkretnie tu na wątku się rozliczyć. Przecież tu chodzi o Twoją pozycję na Dogo. Tu Sąd nie ma nic do rzeczy. Chodzi żebyś była wiarygodna przed nami. Chyba , że sprawa niesienia pomocy psom stała się la Ciebie sprawą drugorzędną!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']Agato to nie jest tak ze sa zalegle platnosci od wrzesnia. o moich problemach bankowych wiedzialas duzo wczesniej. Chcesz sprawy sadowej bardzo chetnie. Zaproponowalam iz wyloze pieniadze [B]jakowe [COLOR=Red][U]niby [/U][/COLOR]do Ciebie nie doszly[/B] z wlasnej kieszeni ale jak bede w POLSCE!!!!!
(...)nie mam nic do ukrycia
Moj nr telefonu to 888677433 odbieram jutro po oklolo 20tej.

I obiecuje ze ten konflikt zakonczy sie sprawa sadowa ktora ja wygram.
Nie musicie czyscic i edytowac Swoich wiadomosci.[/QUOTE]

Agnieszko, co to ma znaczyć??????
Sugerujesz, że pieniądze dotarły na konto Agaty, a ona twierdzi, że ich nie ma? Że to ona jest oszustką?:angryy::angryy::angryy:
Zastanów się, proszę, nad tym co piszesz ... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Niesienie pomocy jest dla mnie najwazniejsza sprawa nie robilam tego przez ten czas dla zabawy poniewaz nie mam co robic tylko siedziec przed kom i plakac To ja jestem straszona a co do czyszczenia postow pare by sie znalazlo. Przykro mi z zaistnialej sytuacji ale to ja musze teraz wylozyc pieniadze czy z mojej winny czy nie.

Link to comment
Share on other sites

Ja w ogole jestem w szoku....o co Tobie chodzi>>OKRADLAS NAS WSZYSTKICH..bo nie tylko okradlas z pieniedzy ale z zaufania...wiesz ilu ludzi sie "dzięki" Tobie zniechęci do niesienia pomocy????JAK MOZESZ W OGOLE TU KOGOS OBRAŻAĆ I OSKARŻAĆ, NIE MOWIAC O STRASZENIU SĄDEM!!!!!!podajesz numer telefonu ktorego W OGOLE NIE ODBIERASZ..jaja sobie zrobilas z nas wszystkich!!!!!!!zdeptalas wszystko, co dziewczyny z Toba kleiły z wielkim trudem i oddaniem....piszesz o jakichs problemach bankowych???a co to nas obchodzi??trzeba bylo przekazac blyskawicznie wztskie pieniadz ktore mialas i sie ze swoim bankiem ścierac....ile razy klamalas piszac, ze juz przelalas pieniadze- ktorych NIKT NIGDY NIE WIDZIAL????masz jeszcze czelnośc sie tu denerwować??Powinnaś KAJAĆ SIĘ W PROCHU I POPIELE przed tymi ktorych PERFIDNIE OSZUKALAŚ i odarlas ze złudzeń....przed psami, ktorych bezpieczenstwo i spokoj zostaly zachwiane....pprzed ludźmi, ktorzy w poplochu uciekli z dogo- otwierajac szeroko oczy ze zdumienia i myslac..GDZIE JA TRAFIŁEM...NIE CHCE MIEC DO CZYNIENIA Z OSZUSTAMI.....wiesz w ogole dziewczyno co zrobiłaś swoja glupota i nieodpowiedzialnością?????MASZ TEGO ŚWIADOMOŚĆ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Ze co???jak to TY musisz wylozyc pieniadzxe??A GDZIE JE MASZ??JA MYSLALAM ZE SNIE JAK ZOBACZYLAM ZE SIE ODEZWALAS..DZIEWCZYNO...MY TU OD ZMYSLOW ODCHODZIMY..PSY CHYBA TEZ..A TY JESZCZE TU KOGOS OSKARZASZ?????[/QUOTE]
Gonia66 Agata i Alicja wiedza ze wracam w sobote do domu. Ja jestem akurat ostatnia co do oskarzania. Bo jak narazie to ja jestem napietnowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']gonia66 agata i alicja wiedza ze wracam w sobote do domu. Ja jestem akurat ostatnia co do oskarzania. [b]bo jak narazie to ja jestem napietnowana.[/b][/quote]
no takk..ale napaerwde nie wiesz dlaczego tak jest??dlaczego jestes napietnowana??nie czujesz ze to jest sluszne????no wytlumacz tu prosze oficjam,nie!!!gdzie sa pieniadze?????gdzie????tylko tyle napisz??co sie z nimi stalo?????

Link to comment
Share on other sites

No i dupa...se siedzi Agnieszka na dogo, przegląda wątki, tu ez zagląda co chwile...i ma nas wszystkich w poważaniu głębokim...nie odpowieada na PROSTE PYUTANIE KTORE ZADALAM JEJ DWA RAZY- BO PO CO???NIECH SIE DALEJ MARTWIA..NIECH DALEJ DOCIEKAJA..I UCIEKAJA Z DOGO CI, KTORZY CHIELI POMAGAĆ...:(..nie no ogolnie SUPER AGNIESZKO...jestes debeściara na maxa...:/żesz kuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....wa

Link to comment
Share on other sites

Ja nie rozumiem po co dalej te klamstwa, próba obrony?
Zwalenie winy na kogoś innego ?
Wszyscy są świadkami jak ustalaś kilka terminów oddania pieniędzy które dostalas na BB.
Juz nie wspomnę o ilu terminach nam Agata nie mówila.

Moglabyś oddać w końcu te pieniądze, wstawić pelne rozliczenie i dać spokój raz na zawsze.
Bo ja i pewnie inni już nigdy Ci nie zaufają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']Agato to nie jest tak ze sa zalegle platnosci od wrzesnia. o moich problemach bankowych wiedzialas duzo wczesniej. Chcesz sprawy sadowej bardzo chetnie. [B][SIZE="3"]Zaproponowalam iz wyloze pieniadze jakowe niby do Ciebie nie doszly z wlasnej kieszeni ale jak bede w POLSCE!!!!!
[/SIZE][/B]

I obiecuje ze ten konflikt zakonczy sie sprawa sadowa ktora ja wygram.
Nie musicie czyscic i edytowac Swoich wiadomosci.[/QUOTE]

chyba ci odbiło !!!!!!!!!!!!!! ... sugerujesz że Agata dostała przelew i zapomniała o tym napisać ??????????

Danusia też dostała przelewy i teraz tu kłamie !!!!!!!!!!

Pogryziona córeczka Ani dostała przelew i też mnie okłamała ??????????

ty jesteś głupia czy tylko takie stwarzasz pozory ?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']No i dupa...se siedzi Agnieszka na dogo, przegląda wątki, tu ez zagląda co chwile...i ma nas wszystkich w poważaniu głębokim...nie odpowieada na PROSTE PYUTANIE KTORE ZADALAM JEJ DWA RAZY- BO PO CO???NIECH SIE DALEJ MARTWIA..NIECH DALEJ DOCIEKAJA..I UCIEKAJA Z DOGO CI, KTORZY CHIELI POMAGAĆ...:(..nie no ogolnie SUPER AGNIESZKO...jestes debeściara na maxa...:/żesz kuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....wa[/QUOTE]

Brak odpowiedzi jest również odpowiedzią- pieniędzy po prostu NIE MA!
Nie mamy się co czarować!
Kiedyś uważałam Agnieszkę za osobę inteligentną ale po ostatnich wypowiedziach przychylam się do zdania większości. Największym głupkiem jest ten co głupków próbuje zrobić z innych.

Link to comment
Share on other sites

dlaczego ab-agnieszko dopiero teraz zaczęłaś brać udział w dyskusji na forum? jeśli uważasz, że jesteś niewinna powinnaś była wkleić historie konta , a przede wszystkim brać udział w dyskusji a nie straszyć sądem wszystkich jak grunt zaczął się Tobie palić pod stopami...początkowe posty wszystkich były spokojniejsze, ale ty olewałaś sprawę i nawet nie zaszczyciłas tematu w celu wyjaśnienia...
po takich historiach niektórym jest trudno pomagać-bo po co skoro bogacą sie inni a nie Ci, którzy mieli być obdarowani. i jak zwykle cierpią na tym zwierzęta...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Moje Drogie Panie :)
Właśnie biorę się za oczyszczanie tego wątku z postów, które go zaśmiecają, nic do niego nie wnoszą i powodują ogólną dezorganizację tego tematu :)
Od tej chwili, wszelkie hopki w stylu "podnoszę, to trzeba wyjaśnić", bądź "zapisuję sobie wątek", etc. - będą natychmiast usuwane, to samo dotyczy postów ogólnie nie wnoszących nic konstruktywnego.
Sprawa jest poważna, zależy nam na jej wyjaśnieniu dlatego jak ktoś nie ma do dodania żadnych wartości merytorycznych - niech nie pisze.
To samo tyczy się kwestii psów Agnieszki - to nie ten wątek.

Pozdrawiam[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']Agato to nie jest tak ze sa zalegle platnosci od wrzesnia. o moich problemach bankowych wiedzialas duzo wczesniej. Chcesz sprawy sadowej bardzo chetnie. Zaproponowalam iz wyloze pieniadze jakowe niby do Ciebie nie doszly z wlasnej kieszeni ale jak bede w POLSCE!!!!!
Co do innych spekulacji z 1 listopada dotyczaczych Bialej zadna z Was nie wie co sie z nia dziala i nie ma pojecia czy tak przypadkiem nie kapala sie w tej superowej wannie!!!!Czy juz jej oczko jest wyleczone ale napewno juz oslepla.
Zajmijcie sie sie Swoimi psiakami.
Myslicie ze poswiecilam czas i wlasne pieniadze dla zabawy!!!!
Agata oskarzyc jest latwo!!!!!
Nie musicie pisac sobie PW z moimi danymi
nazywam sie Agnieszka Melecka i tak mnie znajdziecie na NK nie mam nic do ukrycia
Moj nr telefonu to 888677433 odbieram jutro po oklolo 20tej.

I obiecuje ze ten konflikt zakonczy sie sprawa sadowa ktora ja wygram.
Nie musicie czyscic i edytowac Swoich wiadomosci.[/QUOTE]

Jak widzę, próbujesz zastosować metodę : najlepszą obroną jest atak.
Nic z tego.
Nikomu już nie wmówisz, że przelałaś kasę, bo tego nie zrobiłaś a sprawa dotyczy nie tylko jednej osoby.
Jak rozumiem zbierałaś pieniądze na psy łącznie na dwa konta.
Proponuję, abyś za cały okres swojej działalności pobrała wyciągi potwierdzone przez bank i przesłała do dwóch niezależnych osób, które te dokumenty sprawdzą.
Poza tym, całość zebranych pieniędzy na tych kontach powinnaś rozliczyć na tym wątku.
Tylko taka konfrontacja pozwoli ocenić jakie pieniądze zgromadziłaś i na co zostały przeznaczone.
Może Ci się pozornie wydawać, że sprawa Twoich kłamstw dotyczy tylko wąskiego grona osób które ze sobą współpracowały, ale bardzo się mylisz. Ludzie tracą zaufanie do wszystkich osób ( lub większości) które działają i pomagają na dogo. Bez ich pomocy nie mają szans na ratunek psy i my jako ich opiekunowie.
Jesteś tupeciarą i egoistką, skoro nie widzisz jaką krzywdę wyrządziłaś.
Ze swojego podwórka napiszę Ci tylko, że ciężko pracowałam na swoją opinię i zapracowałam mam nadzieję na zaufanie. Jeżeli ktoś taki jak ty, kłamie i podważa opinie innych prowadzi to tylko do spadku zaufania.
Kilka razy w moim życiu byłam na dogo w sytuacji podbramkowej i ludzie mnie nigdy nie zawiedli.
Wiele razy wydawałam swoje pieniądze na inne psy, nie myśląc , co włożę do garnka w przyszłym tygodniu.
Nigdy się nie żaliłam na forum, ale jak poprosiłam, to zawsze ludzie mi pomagali.
Płakałam ze szczęścia, bo po pierwsze jest to ogromna radość, że uda mi się uratować psa, po drugie cieszyłam się, że mają do mnie zaufanie, że nie jestem sama.
Po takich sytuacjach jak Ty stworzyłaś, ludzie będą się od nas odwracać.
Tylko solidne rozliczenie, ich przejrzystość jest w stanie budować między nami zaufanie.
Zwłaszcza, że wielu z nas zna się tylko wirtualnie.
Jesteś tupeciarą i pasożytem, który żerował na ludziach i wzbogacił się na krzywdzie psów.
Tylko wyciągi z banku, potwierdzone przez bank pieczątką są dokumentem do weryfikacji.
Wmawiasz ludziom, że przelewy poszły, ale one nie docierają.
Jeżeli jest taka sytuacja, to ten kwoty winny wrócić na Twoje konto.
To wszystko jesteś w stanie udowodnić wyciągami.
Dalsze opluwanie dziewczyn i brak skruchy tylko spotęguje wobec Ciebie złość i agresję ludzi.
Nie wiem, jak będziesz mogła spędzić nadchodzące święta z tak obciążonym sumieniem i patrzeć w lustro.
A swoją drogą, podając swoje dane, nie podałaś adresu.
Czyżbyś się bała, że cześć ludzi zechce Cię odwiedzić i odebrać to co zgarnęłaś?
Zamiast tak mile widzianego nieznajomego przy stole wigilijnym mógłby pewnie zasiąść ktoś, kto by wyciągnął rękę po kasę którą jesteś winna.
Czy jesteś jeszcze człowiekiem, czy już zimną rybą?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Ufff..
Właśnie usunąłem 195 (!!!) postów - czyli 20 stron wątku!
Naprawdę - uprzejmie proszę, żeby posty był WARTOŚCIOWE i coś nowego/ dobrego/ przydatnego do tego wątku i całej tej sprawy wnosiły.
Wszelkie hopki będą natychmiast usuwane, jak również wszelki spam dotyczący reklamowania tu innych wątków.

Pozdrawiam
Saint[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś uważałam Agnieszkę za osobę inteligentną ale po ostatnich wypowiedziach przychylam się do zdania większości. Największym głupkiem jest ten co głupków próbuje zrobić z innych.[/QUOTE]

Aniu masz racje chyba zachowalam sie nie racjonalnie.
Chce Was wszystkich przeprosic za to co napisalam.
Obiecuje w poniedzialek wyjasnic sprawe z bankiem wstawic rozliczenia i wyciagi bankowe.

Link to comment
Share on other sites

Jak na razie żadnych zmian na moim koncie ze strony ab-agnieszki nie ma. Sprawdzę jeszcze za godzinkę a potem znikam. Pojawię się jutro bo może zrobi wieczorem ten przelew?
Nie komentuje wcześniejszego postu bo uważam że to niepotrzebne. Saint, dzięki za oczyszczenie wątku, on musi być przejrzysty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...