Jump to content
Dogomania

UWAGA! ab-agnieszka z Gliwic to oszustka! okradła bezdomne psiaki!NIE MOŻNA JEJ UFAĆ!


agaga21

Recommended Posts

[quote name='pinkmoon']No tak, ale skoro na wszystkie psy były deklaracje, to w momencie kiedy załata się to co ukradła Agnieszka, to sytuacja się wyrówna?

Ehh tylko ile to potrwa, to duże pieniądze.[/QUOTE]nie na wszystkie psy były deklaracje

[quote name='ms_arwi']Jakby co, to zawsze mozna podmienic miejsce Bialego na jakiegos psiaka w potrzebie - powiem swojemu ukochanemu, ze to bylo absolunie konieczne :diabloti: Pozlosci sie nieco i mu przejdzie - sam nawet przyznal, ze pewnie tak by bylo ;)[/QUOTE]o tym to musimy porozmawiać...

[quote name='izabelka_70']a co z Tirą ? znalazła juz domek?[/QUOTE]nie, tira jest u danki ale danka przejęła nad nią opiekę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ab-agnieszko! właśnie wróciłam do domu. nie było ,mnie w domu półtorej godziny a przemarzłam strasznie. na dworze ziąb, pada śnieg z deszczem, wieje okropny wiatr. pomyśl sobie, że "dzięki" tobie nie możemy zawieźć do ciepłego hoteliku żadnego psa na miejsce lary i etny!!!!! mam nadzieję że fajnie się z tym czujesz. gratuluję!:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']ms_arwi pamiętaj że to wszystko musi być bardzo dokladnie i szczegolowo przemyślane.
Drugi pies a w dodatku gluchy to duza odpowiedzialność.[/QUOTE]

Ale w sumie wizyta przedadopcyjna już była,miałam przyjemność poznać Ms arwi, Tz-a i Mię, uważam, że byliby idealnymi właścicielami dla Białasa; zapoznanie Mii z Białym było, zostaje tylko wizyta w Bogatyni z Mią i lekcja pod okiem Marka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21'](...)

wiecie co, żałosna jestem ale wciąż wierzę, że agnieszka się opamięta i z własnej woli odda pieniądze naszych psów :(
[/QUOTE]

[B]Agaga[/B], nigdy sie nie „ma” zaufania. Zaufanie to nie jest cos, co sie posiada. To cos, czym sie obdarza. „Darzy sie” zaufaniem. Podobnie jak z innymi uczuciami, przyjaznia, miloscia, obluda etc.
Jestem w stanie wyobrazic sobie, jak ciezko odciac sie od takiego uczucia.
Ja nie znam Agnieszki, mialam z nia male spiecie, mimo wszysto zbudowala taki maly autorytet w moim cyber - dogomaniackim swiecie, ze mi rowniez jest trudno w to uwierzyc.

Mysle, ze nie jestem wyjatkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']ms_arwi pamiętaj że to wszystko musi być bardzo dokladnie i szczegolowo przemyślane.
Drugi pies a w dodatku gluchy to duza odpowiedzialność.[/QUOTE]

Alez ja wiem, dlatego mysle o tym od kilku miesiecy. Mam to na uwadze juz od czasu, kiedy Bialy byl w schronisku w Poznaniu, kiedy go odwiedzalam z Mia. Wyciagalismy go z boksu na zapoznanie z Mia, rozmawialam na temat kastracji zanim bym go wziela. Za kazdym razem do schroniska jechal ze mna moj chlopak... Wie o Bialym, zna jego historie, sam mi o nim powiedzial po raz pierwszy.

[quote name='ania z poznania']Ale w sumie wizyta przedadopcyjna już była,miałam przyjemność poznać Ms arwi, Tz-a i Mię, uważam, że byliby idealnymi właścicielami dla Białasa; zapoznanie Mii z Białym było, zostaje tylko wizyta w Bogatyni z Mią i lekcja pod okiem Marka![/QUOTE]

Dziekuje Ci Aniu :) Jest tylko jedna rzecz, ktora tak naprawde sprawia, ze nie wzielismy jeszcze Bialego, to ze mieszkamy na tej paskudnej Wildzie. Ale z drugiej strony, Mia nie ma z tego powodu bardzo zle... Poza tym, planujemy przeprowadzke z powrotem do Murowanej Gośliny jak opowiadalam Ani, do wlasnego mieszkanka... Najlepiej oczywiscie byloby poczekac do tej przeprowadzki, ale nie wiem dokladnie kiedy to nastapi, a dla Bialego na pewno to ma znaczenie. Takze to nie tak, ze dziele sie z Wami swoja pierwsza lepsza mysla jaka mi przyszla do glowy w zwiazku z Bialym...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']ab-agnieszko! właśnie wróciłam do domu. nie było ,mnie w domu półtorej godziny a przemarzłam strasznie. na dworze ziąb, pada śnieg z deszczem, wieje okropny wiatr. pomyśl sobie, że "dzięki" tobie nie możemy zawieźć do ciepłego hoteliku żadnego psa na miejsce lary i etny!!!!! mam nadzieję że fajnie się z tym czujesz. gratuluję!:angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]

Agata no coś Ty ? Ona jest pusta jak wiadro bez wody ... co ją obchodzą psy które zamarzają w zewnętrznych kojcach w schronach ? Ona już przerobiła etap "jestem super - pomagam zwierzątkom" teraz jest na etapie "pocałujcie mnie wszyscy w d..pe" :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']
Dziekuje Ci Aniu :) Jest tylko jedna rzecz, ktora tak naprawde sprawia, ze nie wzielismy jeszcze Bialego, to ze mieszkamy na tej paskudnej Wildzie. Ale z drugiej strony, Mia nie ma z tego powodu bardzo zle... Poza tym, planujemy przeprowadzke z powrotem do Murowanej Gośliny jak opowiadalam Ani, do wlasnego mieszkanka... Najlepiej oczywiscie byloby poczekac do tej przeprowadzki, ale nie wiem dokladnie kiedy to nastapi, a dla Bialego na pewno to ma znaczenie. Takze to nie tak, ze dziele sie z Wami swoja pierwsza lepsza mysla jaka mi przyszla do glowy w zwiazku z Bialym...[/QUOTE]

I to jest bardzo dobra myśl! Na pewno Białemu byłoby lepiej z Wami. Jeszcze jak sobie pomyslę jak miłą siostrzyczkę by miał......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']Agata no coś Ty ? Ona jest pusta jak wiadro bez wody ... co ją obchodzą psy które zamarzają w zewnętrznych kojcach w schronach ? Ona już przerobiła etap "jestem super - pomagam zwierzątkom" teraz jest na etapie "pocałujcie mnie wszyscy w d..pe" :angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]

czy naprawdę sytuacja jest tak dramatyczna? mamy mnóstwo kubraków nieprzemakalnych, które czekają na rozdanie-jeśli byłoby coś potrzebne to dajcie znać.
W tej syutacji nie brałabym za nie opłaty-gdyż peniądze dla tych psów zostały zdefraudowane.

pod koniec tygodnia na dolnym śląsku ma byc -15stopni, w okolicach warszawy -20.

pies typu amstaff, doberman bez budy lub kolegi, przy którym się ogrzeje- najpewniej umrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arjuna']czy naprawdę sytuacja jest tak dramatyczna? mamy mnóstwo kubraków nieprzemakalnych, które czekają na rozdanie-jeśli byłoby coś potrzebne to dajcie znać.
W tej syutacji nie brałabym za nie opłaty-gdyż peniądze dla tych psów zostały zdefraudowane.

pod koniec tygodnia na dolnym śląsku ma byc -15stopni, w okolicach warszawy -20.

pies typu amstaff, doberman bez budy lub kolegi, przy którym się ogrzeje- najpewniej umrze.[/QUOTE]

arjuna psy które są u Marka i Danusi są bezpieczne ... jednak za te pieniądze które "zniknęły" można było ratować kolejne ... niestety pozostaną w schroniskowych boksach bo pieniędzy na ich wyciąganie nie ma

hotelowane psiaki zawdzięczają życie kilku osobom ... nie będę wymieniała bo pominąć nikogo nie chcę ... ale są to osoby których wpłaty wymienia Agata ... gdyby nie Ci ludzie nie wiem co stało by się z psami ... Oni uratowali je przed schronem czy igłą ... ONI dali im kolejną szansę na życie

Link to comment
Share on other sites

U mnie wszystkie zdrowe krótkosierściuchy są w części o tem. 14-16 stopni.
Wszystkie mają plastikowe legowiska i 3 zmiany kocy .
Kazdy boks ma swoją "pościel" dokladnie oznakowaną,zmiany codzienne i pranie w proszku dezynfekcyjnym.
Wymóg naszego PIW.
Psy specjalnej troski , jak Etna,w pomieszczeniach o tem. 20 stopni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']U mnie wszystkie zdrowe krótkosierściuchy są w części o tem. 14-16 stopni.
Wszystkie mają plastikowe legowiska i 3 zmiany kocy .
Kazdy boks ma swoją "pościel" dokladnie oznakowaną,zmiany codzienne i pranie w proszku dezynfekcyjnym.
Wymóg naszego PIW.
[B]Psy specjalnej troski , jak Etna,w pomieszczeniach o tem. 20 stopni[/B].[/QUOTE]

Danuśka:loveu:, ja Cię kocham za opiekę nad Etną:loveu:.
Czy Ty wiesz, że ja się jej bałam?:oops: A jak poznałam, to pokochałam:oops:.
Ja normalny świr jestem, tyle tych psów kocham i ciągle mi mało.
A dla Was dziewczyny mam propozycję.
Im dłużej czytam ten wątek, tym bardziej się skłaniam się ku temu, aby zorganizować sobie wycieczkę krajoznawczą;) do Gliwic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Danuśka:loveu:, ja Cię kocham za opiekę nad Etną:loveu:.
Czy Ty wiesz, że ja się jej bałam?:oops: A jak poznałam, to pokochałam:oops:.
Ja normalny świr jestem, tyle tych psów kocham i ciągle mi mało.
A dla Was dziewczyny mam propozycję.
Im dłużej czytam ten wątek, tym bardziej się skłaniam się ku temu, aby zorganizować sobie wycieczkę krajoznawczą;) do Gliwic.[/QUOTE]

jestem za bo cos mi to spokoju nie daje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Kurczę, zasmuciłyście mnie porządnie tym wątkiem :(. Gdzie można znaleźć jakieś dane do przelewu? Nie obiecuję dużo, ale pewnie jakieś parę groszy dałoby się wysłać na psiaki - jakby nie patrzeć potrzeby macie teraz przeogromne....[/QUOTE]
zaraz wyślę ci na pw dane. (kilka dni mam nadzieję) nie mam internetu, daletgo ania z poznania będzie chętnym wysyłałam te dane jak mnie nie będzie.

dostałam wpłatę
[B]250z[/B]ł od linki i sainta z bazarku łapkowego. dzięki wielkie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']zaraz wyślę ci na pw dane. (kilka dni mam nadzieję) nie mam internetu, daletgo ania z poznania będzie chętnym wysyłałam te dane jak mnie nie będzie.

dostałam wpłatę
[B]250z[/B]ł od linki i sainta z bazarku łapkowego. dzięki wielkie![/QUOTE]

a ja jak ten naiwniak czekam na kazdy Twój wpis ... że może dostałaś przelew od tej @#$%^&*(
jak dobrze że ludzie mają tyle serca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']a ja jak ten naiwniak czekam na kazdy Twój wpis ... że może dostałaś przelew od tej @#$%^&*(
jak dobrze że ludzie mają tyle serca[/QUOTE]a ja jak ten naiwniak zaglądam za każdym razem z nadzieją na swoje konto...

arjuna, wielkie dzięki za kubraczki!!!
ania z poznania, zapytaj pana marka jeśli możesz o to, dlaczego nasze chłopaki są w zewnętrznych kojcach i czy nie może ich przenieść do środka. w końcu tak długo już tam siedzą, że powinni mieć jakieś przywileje...no chyba że stracili przywileje przez wciąż opóźniane wpłaty....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...