Jump to content
Dogomania

UWAGA! ab-agnieszka z Gliwic to oszustka! okradła bezdomne psiaki!NIE MOŻNA JEJ UFAĆ!


agaga21

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

podczytuję cały czas wątek... ale nie udzielałam się w nim

myślałam, że ona jednak odda te pieniądze - miałam nadzieję, że jak tu wejdę to zobaczę happy end

ale... niestety

jestem w totalnym szoku... po prostu brak słów, żeby opisać to, co czuję i myślę
nie rozumiem po co ta gra słów ab-agnieszki... nie pojmuję tego debilizmu
na co to?
komu?
w jakim celu?
o co jej w ogóle chodziło?
co jej dały te idiotyczne wpisy?
czy ktoś coś z tego rozumie?

pewnie moderator usunie mój post, bo przecież nie wnoszę nic do sprawy... ale musiałam to napisać

nigdy nie dokładałam się do psów, które są/były pod Waszą opieką... nigdy wcześniej nie czytałam ich wątków
trafiłam tu z innego wątku, na którym ab-agnieszka co miesiąc wpłacała kasę na psa - Alfika
i nie potrafię zrozumieć jak można tak się zmienić i tak postąpić

bardzo mnie poruszyła ta sprawa i wręcz zdruzgotała
to straszne jak ktoś nadużywa zaufania innych ludzi i wydaje czyjeś pieniądze na prywatne rzeczy
tym bardziej mnie to dotknęło, że sama nie śpię na pieniądzach, mam swoje problemy
i ciężko mi wygospodarować choćby niewielki grosz, aby pomóc zwierzakom w potrzebie
aby to się stało muszę odmówić czegoś sobie i mojemu TŻowi
ale tłumaczę sobie, że jak nie kupię tego, czy tego, albo kupię coś tańszego - to przecież nie umrę
a zwierzakom, na które płacę - te drobne kwoty ratują życie
...nie płacę dużo... miesięcznie 25 zł na kota na miau i 10 zł na Alfika z dogo
dla osoby pokroju ab-agnieszki to grosze, śmieszne pieniądze i pewnie niezauważalne... bo łatwo się wydaje cudze
a dla mnie to dużo, bardzo dużo
i nie chodzi o to, że żyję w jakiejś skrajnej nędzy i nie mam co jeść...
jakoś leci od pierwszego do ostatniego
chodzi o to, że przecież mogłabym to wydać na siebie, na TŻa, na moje osobiste 2 koty
ale jednak wybieram pomoc zwierzakom w potrzebie...
no właśnie przecież odmawiam sobie, bo chcę pomóc zwierzętom... a nie jakiejś osobie w typie ab-agnieszki, która finansuje sobie przeźroczystą wannę
jak sobie pomyślę, że pieniądze, które wpłacam ktoś mógłby tak spożytkować to... brrrrr

czasami czuję się jak jakiś dinozaur, albo gatunek na wyginięciu... kiedy w sklepie zwracam uwagę kasjerce, że zapomniała mi skasować jakiegoś produktu... kiedy wracam się do sklepu, bo sprzedawca pomylił się i za mało mnie skasował... kiedy pomylił się i za dużo mi wydał... kiedy, gdy znajduję komórkę, to szukam jej właściciela... echhh etc. etc.

ab-agnieszko jesteś okrutna
nie wiesz o tym, że syty głodnego nie zrozumie
nie wiesz, że z reguły pomagają osoby, którym również przydałoby się trochę grosza więcej
ale chcą podzielić się tym, co mają - bo wiedzą jak to jest, gdy się nie ma nic

i chyba nie wiesz również o tym, że wszystko co robimy w życiu kiedyś do nas wraca - a w twoim życiu przyjdzie taki czas, w którym będziesz musiała zapłacić za zło, które uczyniłaś... za krzywdę jaką wyrządziłaś tym wszystkim psiakom... za nerwy jakie napsułaś dziewczynom naprawdę zaangażowanym w niesienie pomocy

współczuję ci naprawdę z całego serca... bo tylko to pozostaje przy ogromie twojej głupoty

Link to comment
Share on other sites

A ja rozumiem, po co te rzygi ab-agnieszki na wątku - jeśli faktycznie jest tak, jak napisała Alicja i nasza bohaterka jest juz w niemczech. Chodziło o to, żeby nikomu nie przyszło do głowy podjechać do niej przez te trzy dni jak była w PL. Błędnie założyliśmy, że zostaje w PL na święta...
Określenia, jakie cisną mi się na usta pod adresem tej osoby nie nadają się do publikacji na forum...

Link to comment
Share on other sites

A może to, że wyjechała do Niemiec, to też pic na wodę? Może własnie ta (kolejna) bajka ma służyć temu, żeby nikt nie zawitał przy jej stole wigilijnym z wyciągniętą ręką po "swoje"?

Od początku, jak tylko zaznajomiłam się z tą sprawą trochę, mówiłam Wam że to fałszywa osoba, mająca na pieńku z prawem... I jedyną słuszną decyzją jest zawiadomienie odpowiednich instytucji o tym incydencie...

Nadal wierzycie w to, że ona te pieniądze odda? No tak...może tym razem opamięta się na Nowy Rok, a może na Dzień Babci i Dziadka... a jak nie to może chociaż na Dzień Dziecka...
Mnie się wydaje, że ona opamięta się, owszem... ale w Dzień św. Dygdy... :angryy:

Przykro na to wszystko patrzeć wyobrażam sobie jak muszą się czuć osoby, które przekazały jakiekolwiek pieniądze dla tych psiaków...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']Napisalam ze potrzebuje kilku dni na rozwiazanie tego problemu. Rozmawialam z Agata na ten temat wysluchala i dala mi pewien czas.[/QUOTE]
NAPISALAS ZE PIENIADZE BEDA W PONIEDZIALEK!!!!!!!!!!!!I PROSZĘ CIĘ..NIE ODZYWAJ SIE TU JUZ NA WĄTKU PRZEZ ŚWIETA BO PODNOSISZ NAM WSZYSTKIM CIŚNIENIE....
Moze po Śiwętach coś przemyslisz- wtedy zamiast pisania tu bredni- ZADZIALAJ...czyny powiedzą nam wszystko....
Nie wiem, czy dla Ciebie te Święta będa wesołe...ale ja takich zyczę wszystkim z nadzieją, że świąteczna radośc pozostanie z nami przez cały Nowy Rok....

Link to comment
Share on other sites

a myślałam, że jednak do świąt co poniektórzy się opamiętają :(

pozostaje tylko zgłosić do prokuratury podejrzenie o popełnieniu przestępstwa...

sama mam dwa bullowate i widzę jak od czasu mrozów oba zaczęły spać pod kołdrą tak, że im nawet koniuszek ogona spod okrycia nie wystaje... strach myśleć o tych bidach w schroniskach, które dzięki ab-agnieszce nie miały szans na otrzymanie pomocy... a po świętach będzie pewnie wysyp niechcianych psich prezentów :(

Link to comment
Share on other sites

Co do pieniedzy tak jak napisalam wczesniej zostana zwrocone.
Nie wydalam ich zostaly zablokowane przez Urzad Skarbowy i potrzebuje kilku dni na ich oddanie.
Spekulacjami do niczego nie dojdziemy i niema sensu doliwac oliwy do ognia i wymyslac kolejnych problemow.
Majku33krakow czy Ty to Mariusz W ktory pisze do mnie wiadomosci na NK w stylu chcialbym Cie poznac bardzo mi sie podobasz itd? Na NK co innego na dogo tez. Jestes wsciekly ze Ci nie odpisalam?
Gonia66 to ze jestem w niemczech dziewczyy wiedza poniewaz osobiscie poinformowalam o tym fakcie Agaga21 i Alicje.
Z Agaga21 jestem umowiona na pierwsza wplate na jej konto.
Wiec bardzo prosze o powstrzymanie sie od zlosliwych komentarzy.
Sa rzeczy ktore nie moga byc wypisywane na publicznym forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']Co do pieniedzy tak jak napisalam wczesniej zostana zwrocone.
Nie wydalam ich zostaly zablokowane przez Urzad Skarbowy i potrzebuje kilku dni na ich oddanie.
Spekulacjami do niczego nie dojdziemy i niema sensu doliwac oliwy do ognia i wymyslac kolejnych problemow.
Majku33krakow czy Ty to Mariusz W ktory pisze do mnie wiadomosci na NK w stylu chcialbym Cie poznac bardzo mi sie podobasz itd? Na NK co innego na dogo tez. Jestes wsciekly ze Ci nie odpisalam?
Gonia66 to ze jestem w niemczech dziewczyy wiedza poniewaz osobiscie poinformowalam o tym fakcie Agaga21 i Alicje.
Z Agaga21 jestem umowiona na pierwsza wplate na jej konto.
Wiec bardzo prosze o powstrzymanie sie od zlosliwych komentarzy.
Sa rzeczy ktore nie moga byc wypisywane na publicznym forum.[/QUOTE]WYbacz..ale jak widze co piszesz a co robisz to w nic juz nie wierze....o co ci chodzi??PRZECIEZ NAPISALAS WYRAŹNIE, ZE PIENIADZE BĘDA W PONIEDZIALEK NA KONCIE(TYDZIEN TEMU) NAPISALAS DO WIADOMOSCI NAS WSZYSTKICH....i potem co??NIC???I jak ja mam Tobie wierzyc??Nie wszystko jest do pisania na forum??Skoro pieniadze zbieralas na forum od tylu ludzi- wszyscy oni powinni byc poinformowani o sytuacji..a Ty piszesz ze spekulujemy..??A co mamy robic???patrzyc i zcekac jak robiosz z nas wszystkich durniow i obiecujesz gruszki na wierzbie???
Juz moze sobie nie pochlebiaj z tym niejakim mariuszen z NK bo ja mysle ze to nie jest miejsce....
NIE UMIEM SIE NIE ZLOSCIC KIEDY WCHODZISZ NA WATEK CO JAKIS CZAS, RZUCASZ HASLA I WSZYSCY JE ŁYKAMY JAK KOMUNIE....A TY Z NAS KPISZ W NAJLEPSZE..pisalam juz nie tylko ja....gdybys byla w porzadku- nie czekalabys az ci cos tam odblokuja tylko sprzedala cokolwiek albo pozyczyla pieniadze zeby wplacic- a swoje sprawy zalatwoalabys sobie sama na spokojnie- wtedy nikogo z nas nic by nie obchodzilo...
NIE WIERZE W ANI JEDNO TWOJE SLOWO DZIEWCZYNO JUZ...NIESTEY..NIE TYM RAZEM...I OBYM SIE MYLILA...ale naprawde- nie spotakalam tu na dogo kogos Tobie podobnie perfidnego i klamliwego...:/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']Co do pieniedzy tak jak napisalam wczesniej zostana zwrocone.
Nie wydalam ich zostaly zablokowane przez Urzad Skarbowy i potrzebuje kilku dni na ich oddanie.
Spekulacjami do niczego nie dojdziemy i niema sensu doliwac oliwy do ognia i wymyslac kolejnych problemow.
Majku33krakow czy Ty to Mariusz W ktory pisze do mnie wiadomosci na NK w stylu chcialbym Cie poznac bardzo mi sie podobasz itd? Na NK co innego na dogo tez. Jestes wsciekly ze Ci nie odpisalam?
Gonia66 to ze jestem w niemczech dziewczyy wiedza poniewaz osobiscie poinformowalam o tym fakcie Agaga21 i Alicje.
Z Agaga21 jestem umowiona na pierwsza wplate na jej konto.
[B]Wiec bardzo prosze o powstrzymanie sie od zlosliwych komentarzy. [/B]
Sa rzeczy ktore nie moga byc wypisywane na publicznym forum.[/QUOTE]


dziwisz się ze widnieją tu złośliwe komentarze??? mnie to nie dziwi ... tak jak ci powiedziałam, masz szczęście Agnieszko że na forum przechodzą tylko słowa ... bo nie jedna osoba naplułaby ci w twarz, a nie jedna wyciągnęła rękę zeby złapać cię za oszewki ... uwierz mi że tak jest

wiesz US zblokował ci konta ... ok zdarza się niektórym ... ale kiedy je zablokował ???
po co wcześniej ujmowałaś w rozliczeniu pieniądze dla Danusi, Marka, córeczki Ani i Agaty ??? - nie widziałaś że masz zablokowane konto ???

NIE WIERZĘ W TWOJĄ HISTORYJKĘ ... Agnieszka kłamiesz i się gubisz niestety

Link to comment
Share on other sites

Dajcie Agnieszce trochę czasu,pamiętajcie ile razy pomagała,nie da się z tak wrażliwej osoby zrobić tak zatwardziałą egoistkę.Moja koleżanka miała też zajęte konto i to przez swoją szefową,którą ją w to wrobiła.Wyjaśnianie trwało strasznie długo

Agnieszce pewnie było wstyd to napisać i grala na zwłokę.Nie bronię jej,bo mogła być szczera,ale skoro już tyle czasu minęło,to dajcie jej jeszcze trochę, wyznaczając konkretny termin.

Rożne są przypadki losowe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Czasem niedotrzymanie slowa nie jest zalezne od nas. Ja tez chce wierzyc ze ab-agieszke spotkaly nieszczescia z ktorymi nie daje sobie rady, ktore jak wyjasni to kase zwroci. Szkoda tylko ze nie napisala tego od razu, i tym samym stracila zaufanie.[/QUOTE]
MAsz racje- kazdemu z nas noga moze sie podwinąc i pewnie niejedna to juz przezyla..ale kłamstwem i obłuda sie brzydze i nic nie jest w stanie mi tego usprawiedliwic...juz moglabym rzymknąc oko, ze kpi z nas wszystkich..ale tego, ze kłamie obludnie i przeciąga strunę wg mnie nie można niczym wytłumaczyć...Poza tym takie mataczenie rodzi same podejrzenia o najgorsze i sciaga na mysl tylko jedno- ze wszystko co mowi i rob Agnieszka-jest kłamstwem...wystarczylo raz napisac prawde...na poczatku- jestem pewna, ze wszystko daloby się zalatwic "po ludzku"...i agnieszka wyszlay z tego z twarza....teraz juz nie jest to raczej mozliwe...moge wybaczyć i wybacze..ale nie ma siły, że zapomne...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Tym razem usunąłem 82 posty.
Następnym razem posypią się ostrzeżenia.

Jednak..
majku33krakow - Twoje posty były wyjątkowo poniżej jakiejkolwiek krytyki. Za Twoją aktywność w tym temacie otrzymujesz ostrzeżenie w postaci 2 punktów karnych.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...