Jump to content
Dogomania

UWAGA! ab-agnieszka z Gliwic to oszustka! okradła bezdomne psiaki!NIE MOŻNA JEJ UFAĆ!


agaga21

Recommended Posts

Dziewczyny! Mam jeszcze jedną propozycję.
Napiszcie w pierwszym poście jaka jest suma długów i najpilniejsze wydatki.
Będę mogła coś przelać dopiero na początku stycznia, ale na 100% inni też będą chcieli Wam pomóc.

Biedna jesteś Ab-Agnieszko:shake:.
Pewnie jeszcze nie wiesz, że zło wraca do takich ludzi jak Ty ze zdwojoną siłą.
Nie życzę Ci tego, ale los jest sprawiedliwy, "wynagradza" takie uczynki.
Ja nie czekałam długo, dziewczyny pewnie też się doczekają.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='irenaka']Dziewczyny! Mam jeszcze jedną propozycję.
Napiszcie w pierwszym poście jaka jest suma długów i najpilniejsze wydatki.
Będę mogła coś przelać dopiero na początku stycznia, ale na 100% inni też będą chcieli Wam pomóc.

Biedna jesteś Ab-Agnieszko:shake:.
Pewnie jeszcze nie wiesz, że zło wraca do takich ludzi jak Ty ze zdwojoną siłą.
Nie życzę Ci tego, ale los jest sprawiedliwy, "wynagradza" takie uczynki.
Ja nie czekałam długo, dziewczyny pewnie też się doczekają.[/QUOTE]

Irenko, nie wiemy ile dokładnie pieniędzy naszych psów zebranych od darczyńców jest na kontach ab-agnieszki. Piszę "kontach", gdyż w pewnym momencie Agnieszka założyła specjalne konto tylko i wyłącznie do zbieranie pieniędzy na nasze asty, jednak część darczyńców nadal wpłacała na poprzednie konto.
Agnieszka od dawna się nie rozlicza - raz pokazała nam zdjęcie stanu konta z komputera - gdzie kwota była inna ok. 2900 zł, później napisała Agacie, że po opłaceniu psów (!!!) przelała (:angryy:) Agacie na konto 3.800 zł. Ale te kwoty mogą być dużo większe, jak się okazuje.
Nie możemy wpisać też tego w pierwszy post, bo wątek zakładała ab-agnieszka, ale myślę że mod mógłby go przepisać na Agatkę - ona zna najlepiej potrzeby naszych psów i terminy płatności za pobyt w hotelach oraz stan zaległości u Danusi.

Co ta Aga narobiła???? Mój Boże, nadal w głowie mi się to nie mieści - ufałam jej bardziej niż sobie samej :shake::shake::shake: Mówiłam na nią "szefowa" - miałyśmy z Agatą ogromne zaufanie do wszystkiego, co robiła, myślałyśmy nad założeniem fundacji "AAAA" - Agnieszka (ab-agnieszka), Agata (agaga21), Ania (Ania z Poznania) i ja ...

Takie rozczarowanie ... :-(

Link to comment
Share on other sites

mod przepisał już wątek na mnie, jednak nie jestem w stanie napisać ile dokładnie ab-agnieszka ukradłą nam pieniędzy.
napisała, że 3800 mi przelała, ale uwzględniła przelewy, których nie zrobiła!!!
[B]NA PEWNO 500ZŁ DLA ANI OD AMBO
NA PEWNO CO NAJMNIEJ 400ZŁ DO MARIAMC[/B]
czyli to jest [B]minimum 900zł[/B], o tyle [B]minimalni[/B]e zaniżyła kwotę którą powinna nam zwrócić!

także [COLOR=Red][B]3800+900=4700zł!!!!![/B][/COLOR] [B]to jest minimum jakie powinna zwrócić![/B]

dance zrobię przelew na 400zł w poniedziałek za larę i diabła.
[B][U]


[COLOR=Blue]terminy opłat za psy:[/COLOR][/U][/B][COLOR=Blue]

[B]LARA[/B] DO [B]5[/B]
[B]DIABLO[/B] DO [B]9[/B]
[B]BIAŁAS [/B]DO [B]12[/B]
[B]ETNA[/B] DO [B]17[/B]
[B]BARON[/B] DO [B]26[/B]
[B]CANDY[/B] DO [B]26[/B]
[B]DIXONA[/B] PILNUJE I OPŁACA ANIA Z POZNANIA I AGNIESZKA32


[COLOR=Black]
mam wszystkie maile od ab-agnieszki, również tego z jej rozliczeniem, gdzie napisała, że przelała mi pieniądze. jeśli ktoś mi powie jak się robi print screen, to mogę go wstawić na wątek. nie chcę kopiować, by nie było, że coś sobie dopisałam czy skasowałam.[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']czy ktos rozmawiał znią osobiscie?[/QUOTE]osobiście nie, ale przez telefon ja ostatnio, na początku tego tygodnia, nadal zapewniała mnie, że pieniądze wpłyną następnego dnia już na moje konto!!!:angryy:
niestety nie odbiera telefonów więc jeśli ona nie zechce porozmawiać, to jest to niemożliwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']
mam wszystkie maile od ab-agnieszki, również tego z jej rozliczeniem, gdzie napisała, że przelała mi pieniądze. jeśli ktoś mi powie jak się robi print screen, to mogę go wstawić na wątek. nie chcę kopiować, by nie było, że coś sobie dopisałam czy skasowałam.[/COLOR]
[/COLOR][/QUOTE]

powinnas miec na klawiaturze print screen a potem tylko ctrl+v, mozesz to nawet w paincie wkleic, jak nie dziala sprobuj ctrl+ print scr.

Link to comment
Share on other sites

"rozliczenie"ab-agnieszki z dnia 20.11.09.
to jest chyba rozliczenie za październik. w listopadzie już żadnych przelewów ani markowi ani danusi nie robiła.

tak jak pisałam: 500zł dla ani od ziutka na antybiotyki dla małej po pogryzieniu przez ambo nigdy do ani nie dotarło, mariamc mam nadzieję napisze, który przelew do niej doszedł.

[IMG]http://i45.tinypic.com/15x1f6q.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabelka_70']dobrze, ze masz tego maila... myślę, że może służyć jako dowód...[/QUOTE]
mam wszystkie maile i smsy w których zapewnia mnie, że odda nasze pieniądze.
[B]danusiu, czyli 1200zł u ciebie wychodzi, tak? +500zł ania od ambo. czyli mamy nie 900 a 1700zł, które już wiemy, że się nie zgadzają z rozliczeniem? [/B]czy ja już źle liczę?

Link to comment
Share on other sites

:shake: Przykre, smutne i niemiłe to co tutaj czytam. Ja rozumiem, że ludzie są tylko ludźmi i mają prawo popełniać błędy, ale też są istotami rozumnymi o wyższych uczuciach i powinny wiedzieć, że .....[B]błędy trzeba naprawiać.[/B] Że pula szans też ma limit, że honor w życiu jest bardzo ważny, że szacunek ludzi i szacunek do samej siebie to bardzo ważna rzecz. Inne słowa też cisną się na usta czytając to do czego człowiek jest zdolny patrząc na czyn ab-agnieszki. Powiem szczerze Agnieszko, jest mi Ciebie żal. Przyjdzie czas w twoim życiu, że sumienie będzie bardzo Cię dręczyć, a z tym ciężko żyć.

Agaga21 podaj mi na PW namiary na jakieś wiarygodne konto do wpłaty(mam ab-agnieszki). Wprawdzie czas świąteczny - trudny finansowo, ale coś trzeba dać, żeby pomóc bidom, żeby pomóc wyjść dziewczynom z ciężkiej sytuacji zobowiązaniowo - finansowej.

Link to comment
Share on other sites

bogatynia jest teraz "na czysto", tobie wisimy 400zł ale w pon. będziesz miała przelew, kajetan śledzi wątek, wysyłałam mu też chyba jej "rozliczenie" więc pewnie by mi powiedział, gdyby jego wpłaty się nie zgadzały.
gdyby nie ekspresowe bazarki i pomoc darczyńców, byłyby nasze psiaki na wielkim minusie teraz w hotelikach:(
[B]
niestety przez tą kradzież nie możemy pomóc następnym psom :( :( [COLOR=Red]AB-AGNIESZKO! MASZ JE NA SUMIENIU!!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']..mimo że Agnieszka M. wykręciła nr , ludzie nadal NAM wierzą ... więc damy rade ...a A.M. niech sie w tej szklanej wannie utopi[/QUOTE]

pewnie ze wierza;) ode mnie poszlo dzis 30zl narazie do Agaty,[SIZE=1]
mam nadzieje ze nie pojda 2 tyg jak u niektorych[/SIZE]:roll::shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Ejże narodzie poirytowany-nie wolno mimo wszystko i wbrew wszystkiemu tak życzyć!A jak się zdaży nieszczęście to jak się będziecie dziewczyny czuły?Ja jestem ostatnią osobą która broniłaby Agnieszki-ale tak nie wolno.
Myśmy zostali oboje zrobieni w konia w innej sprawie,ale nie wysyłamy takich życzeń. i nikt nawet się nie skontaktował z nami,nie powiedział,,przepraszam,,Takim ludziom nie podaje się ręki,takich ludzi się nie zna,ale nie życzymy je żle.Nie wiem czy Wasza sprawa skończy się w sądzie-my ,,naszym,,wybaczyliśmy choć nie chcemy ich znać.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Ejże narodzie poirytowany-nie wolno mimo wszystko i wbrew wszystkiemu tak życzyć!A jak się zdaży nieszczęście to jak się będziecie dziewczyny czuły?Ja jestem ostatnią osobą która broniłaby Agnieszki-ale tak nie wolno.
Myśmy zostali oboje zrobieni w konia w innej sprawie,ale nie wysyłamy takich życzeń. i nikt nawet się nie skontaktował z nami,nie powiedział,,przepraszam,,Takim ludziom nie podaje się ręki,takich ludzi się nie zna,ale nie życzymy je żle.Nie wiem czy Wasza sprawa skończy się w sądzie-my ,,naszym,,wybaczyliśmy choć nie chcemy ich znać.
Elżbieta[/QUOTE]
masz rację.
ale życzę jej by wyrzuty sumienia co noc nie pozwalały jej spać spokojnie.

zaktualizowałam post z moim rozliczeniem. to post numer 7.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']to jakim cudem udało się już wyrównać na tyle, że jesteście na czysto w Bogatyni? skoro macie tam 3 psy a to już drugi miesiąc kiedy nie było na nie wpłat od Agi?[/QUOTE]
ekspresowe bazarki i szybka pomoc. w poście 7 jest wyszczególnione wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...