Jump to content
Dogomania

Jack nareszcie ma swój domek i wspaniałych ludzi:)))


asika5

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest monia3a

Asiu nie wiem czy wiesz ale w niedzielę w dzień ma być -20 stopni, zastanawiam się czy jest to odpowiednia temperatura na dłuższe spacery ...

Link to comment
Share on other sites

to będa krótsze spacery;) potem w tygodniu znów nie wiem kiedy bedę mogła z pracy wychodze czasami o 17 a w moim gospodarstwie czeka na mnie 3 koty i pies zanim je nakarmie i odsikam to będzie 18 zajedziemy to już będzie 19. Monisia ja i tak i tak pojadę bo juz dawno nie byłam i tęsknię:)
Ciepło sie ubierzemy, będzie dobrze;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asika5']poza tym zapowiadają słońce będzie pięknie[/QUOTE]

i było:p, a jeszcze piękniejsze jest to, że Jack pojechał do.... nowego domu:multi:, trzymajmy kciuki żeby juz na zawsze!!
No i oczywiście, mam nadzieję, że dziewczyny zamieszczą zdjęcia, nie tylko Jacka, na właściwych wątkach:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Kuna[/B] to fakt było pięknie:loveu: niech [B]monia3a[/B] żałuje że z nami nie pojechała;)
aż nam buty popękały z mrozu:cool3:

I tak niechcący wyszło, że Jack został dziś zabrany do nowego domku. Niech każda niedziela tak się kończy:multi:

PRZEŚWIETLENIE to za dużo powiedziane. Już po rozmowie telefonicznej z panią Wiolettą wiedziałam, że mam do czynienia z odpowiedzialnym domkiem, chciałam po prostu poznać rodzinę osobiście no a przy okazji zobaczyć gdzie będzie mieszkać Jack.
Wizyta tylko utwierdziła mnie i [B]snoppiego[/B], że wszystko jest jak powinno.
A dzieciaki CUDOWNE:loveu: widać, że kochają zwierzęta. Nawet obiecały, że będą rano wstawać i chodzić na spacer z Jackiem.
Jack został w nowym domku ale ... dałyśmy czas na poznanie się powiedzmy taki okres próbny.
Chociaż znając Jacka to wiem, że tak zamiesza w ich serduszkach, że już nie będą sobie wyobrażali życia bez niego;)

[B]zachary[/B] nie tylko ja przyczyniłam sie do uratowania Jackiego, każdy z nas ma jakiś wkład

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='asika5'][B]Kuna[/B] to fakt było pięknie:loveu: niech [B]monia3a[/B] żałuje że z nami nie pojechała;)
aż nam buty popękały z mrozu:cool3:[/QUOTE]

Nawet nie wiesz jak żałuję.

Cieszę się, że Jack ma dom.

Teraz tylko Kropek ...

Link to comment
Share on other sites

jaanna019 no nie wiem kto lepszy ludz:roll:

nie wytrzymałam i dziś zadzwoniłam
Jack jest grzeczny wszystko w porządku tylko pierwsza noc miał nieprzespaną (buszował:evil_lol:), bo nie mógł znależć sobie miejsca, ale juz drugą noc przespał normalnie.
Pani Wioletta powiedział, że problemu nie ma z psem tylko z dziećmi, bo kłócą się kto ma z psem wychodzić:cool3::cool3::cool3:. Fajne dzieciaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asika5']jaanna019 no nie wiem kto lepszy ludz:roll:

nie wytrzymałam i dziś zadzwoniłam
Jack jest grzeczny wszystko w porządku tylko pierwsza noc miał nieprzespaną (buszował:evil_lol:), bo nie mógł znależć sobie miejsca, ale juz drugą noc przespał normalnie.
Pani Wioletta powiedział, że problemu nie ma z psem tylko z dziećmi, bo kłócą się kto ma z psem wychodzić:cool3::cool3::cool3:. Fajne dzieciaki[/QUOTE]

hehe, pewnie szukał Fionki:), oni się uwielbiają i zawsze spali w nogach łóżka, obok siebie. A to, że nie będzie z nim problemu, to wiedziałam od razu :), przeciez to słodkie psisko jak miód :D

Link to comment
Share on other sites

Z góry przepraszam za offa ale zapraszam na wątek [url=http://www.dogomania.pl/threads/178466-Szczecin-Vincet-prosi-o-wsparcie-na-dalsze-leczenie?p=13964281#post13964281]kociaka[/url], który doświadczył bardzo wiele złego.
Jednak po mimo tego wszystkiego nadal chce żyć. [url=http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=898192988]Pomóż sfinansować jego leczenie.[/url]
Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Asia jak wejdzie pewnie napisze więcej ale Jack wczoraj wrócił do hotelu do Grety.
Miałam okazję go poznać :) cudny jest :)
Na żywo wygląda zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach.
Mogę nawet powiedzieć, że ma coś z border coli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Asia jak wejdzie pewnie napisze więcej ale Jack wczoraj wrócił do hotelu do Grety.
Miałam okazję go poznać :) cudny jest :)
Na żywo wygląda zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach.
Mogę nawet powiedzieć, że ma coś z border coli.[/QUOTE]

no to za długo nie posiedział w nowym domku......

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Pani jak go oddawała to beczala jak dziecko a starszy Pan stojący obok stwierdził tylko, że na 38 metrach nie powinno być psa, podejrzewam, że rodzina zmusiła ją do podjęcia takiej a nie innej decyzji.
Powiedziałam Paniu, że na niecałych 40 metrach mam dwa duże psy i 4 koty to popatrzył na mnie jak na wariatkę i poszedł :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...