Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

no to skoro jest trzachnięta , to mimo lekarstw tak będzie , że będzie walić zbuki ...albo leczenie nie przynosi efektów , może trzeba lekarstwa zmienić ?

SŁuchaj w niedziele na wieczór mi napisze jaki ona ma wyniki , wiek i jakie leki dostaje od kiedy .. to ja zapytam Tadka ;)

Lolka , to jak tez tak masz ;) to może podpowiedz jakie leki ....


Moje jakoś tfu tfu , nie smrodzą , ale dziś wujo je napasł fasolką po bretońsku :mdleje: a potem się podzielił jogurcikiem jagodowym ..... bo one takie biedne .... tylko on śpi w nocy ,a ja będę miała smrodoterapie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']nie czytają nie czytają :mad: wątroba jest trzachnięta i leczymy już od jakiegoś czasu, ale bąki są nadal :shake:

w niedzielę Pepa się chyba załapie na USG - niedawno miała, ale jak jest okazja to czemu nie sprawdzić znowu[/quote]



mialam ambitny plan przejsc te 2371...czy iles tam postow:roll:.......ale niestety sie nie udalo:placz:...jakby co to wytlumacz lolce....bo lolka opuzniona:roll:............. w postach:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']nie verba tylko yerba :eviltong: to takie ziele :cool3:

Pepa wypiła za dużo yerby
[URL]http://img122.imageshack.us/img122/4160/dsc0071au6.jpg[/URL][quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:


A gdzie to ustrojstwo do picia można qpić???:razz: - i ten baniaczek z rurką?:diabloti::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']no to skoro jest trzachnięta , to mimo lekarstw tak będzie , że będzie walić zbuki ...albo leczenie nie przynosi efektów , może trzeba lekarstwa zmienić ?

SŁuchaj w niedziele na wieczór mi napisze jaki ona ma wyniki , wiek i jakie leki dostaje od kiedy .. to ja zapytam Tadka ;)

Lolka , to jak tez tak masz ;) to może podpowiedz jakie leki ....


Moje jakoś tfu tfu , nie smrodzą , ale dziś wujo je napasł fasolką po bretońsku :mdleje: a potem się podzielił jogurcikiem jagodowym ..... bo one takie biedne .... tylko on śpi w nocy ,a ja będę miała smrodoterapie[/quote]

teraz hepatil i essentiale forte - od niedawna więc może jeszcze będą efekty :roll: oby... wyniki nie są jakoś bardzo podwyższone, Bolo miał gorzej i nie sadził :shake: ona ma AspAt w normie, tylko Alat 108 a norma jest do 50 U/l
A i teraz dopiero widzę że Fosf. Alkal (to chyba ta fosfataza czy jakoś tak było) Pepa ma 174 a Luneta miała 24 więc Pepa ma za dużo dużo, ale co to jest kuna nnie pamietam - coś wątrobowe na pewno :roll:

[quote name='lolka75']mialam ambitny plan przejsc te 2371...czy iles tam postow:roll:.......ale niestety sie nie udalo:placz:...jakby co to wytlumacz lolce....bo lolka opuzniona:roll:............. w postach:hmmmm:[/quote]

j.w :lol:;)

[quote name='Doginka']
A gdzie to ustrojstwo do picia można qpić???:razz: - i ten baniaczek z rurką?:diabloti::razz:[/quote]

wpisz sobie na allegro Yerba i wsio tam masz ;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Założyłam se gazmaskę i wlazłam porannie .....:p
o rany ......i wy to bedziecie wszystkie pić :hmmmm: jak dla mła to to smakuje jak wymoczone łajno ...kurde sorka ale takie miałam skojarzenia jak poniuffałam i zrobiłam siorba :razz::razz::razz:.....[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Założyłam se gazmaskę i wlazłam porannie .....:p[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=red]o rany ......i wy to bedziecie wszystkie pić :hmmmm: jak dla mła to to smakuje jak wymoczone łajno ...kurde sorka ale takie miałam skojarzenia jak poniuffałam i zrobiłam siorba :razz::razz::razz:.....[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

:roflt::roflt::roflt:

ja pije od czasu do czasu czerwona herbe - to mi w zupelnosci wystarczy :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie lubię naparu rybnego (czerwonej herbaty) :razz: Zupa rybna i owszem, ale nie w szklance ;) Zieloną owszem, a yerba ciut do zielonej podobna.
Kusicie mnie, oj kusicie na ta yerbę.

Muszę to powaznie przemysleć, nad filizanką kawy ;)

Waszko, a pijasz tez taka yerbę "ekspresową", czyli w torebkach? Warto takiej spróbować czy to się mija z całą ideą zdrowego napoju?

Link to comment
Share on other sites

jestem :multi: wczoraj popsuł mi się komp :angryy: padły pamięci :angryy: dziś zaniosłam do serwisu i hula ufffff :multi: ale dziad już pewnie długo nie pohula :shake::roll:

co do herbat to czerwoną pijam i lubiam, ale tylko lisciastą i najlepiej pu-erch czerwoną cytrynową, zilonej nie mogę znieść :shake: smakuje mi jak woda z kurzem :lol: a Yerbę pijam tylko sypaną - żadnych torebek :shake:

Link to comment
Share on other sites

Woda z kurzem lepsza niż ryba w szklance ;)
Mam ogromny sentyment do zielonej herbaty. Przez 5 lat w pracy miałam szefa, który ogólnie był uważany za totalnego dziwaka. Szczęściarz, jest już na emeryturze, ale piekne wspomnienia i niedościgniony wzór pozostały. No i smak herbaty zielonej... :p Wyobraźcie sobie szefa, który codziennie o godz. 12 parzy zielona herbatę dla 8 osób (swoich podwładnych), zgodnie z wszelkimi regułami parzenia (ogrzewaniem lisci i naczyn na parze, zalewaniem stopniowym, kilkukrotnym, woda o własciwej temperaturze, na dodatek przywożena codziennie do pracy świeżą ze źródła) :p Tak miałam dobrze :loveu:
Uwielbiam zieloną herbatę, rytuał jej parzenia i niemal świety czas jej picia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

wow Tangerine to naprawdę jakiś super szef :cool3:

a dzisiaj [SIZE=6][COLOR=Red][B]19 kwietnia Oliwia ma 3 urodziny[/B][/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu::loveu: moja córunia, moja pupilka, moja ukochana i jedyna na świecie diablica, Czarcie Kopytko, które nauczyło mnie kochać dzieci :loveu::loveu::loveu: 100 lat kochana Oliwko :drinking:

a pomyśleć, że jeszcze niedawno była taka maleńka :loveu:
[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/893/jaioliwiamn6.jpg[/IMG]

dopiero uczyła się chodzić
[IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1678/78618449it3.jpg[/IMG]

:lol:
[IMG]http://photos12.nasza-klasa.pl/dev31/0/025/493/0025493461.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...