Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='asher']A ty też pomieszkiwałaś kątem w akademiku i waletowałaś na studenckich stancjach i byłaś podrzucana pierwszej lepszej koleżance, jak mamunia musiała wejść na egzamin? Boszzzz, do dziś pamiętam to uczucie osamotnienia w wielkich i zimnych korytarzach Collegium Novum... :shake: No i jeszcze jedno, moja mama wygląda jak moja siostra, na szczęście starsza siostra, ale, kurde, jednak :mad:

[/QUOTE]

[B]gorzej :roll:[/B]
[B]Jeszcze musiałam chodzić na imprezy studenckie, bo nie było komu mnie zostawić :cool1: Bo wszyscy byli na imprezie :evil_lol:[/B]
[B]Podczas wykładów spałam samotnie na uczelnianym krytarzu (Uniwersytet Mikołaja Kopernika :diabloti:), skazana na doglądanie co chwila przez inną studentkę :cool1: O, biedna ja :diabloti:[/B]

[B]A poniżej.... kinder party z okazji ukończenia przeze mnie roczku :diabloti: Jak widać, dużo moich rownieśników rodzice zaprosili :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]

[IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/zdj.jpg[/IMG]

[B]PS tak, tak, wiem, że to nie moja galeria, ale - Waszko - powinnaś być dumna :diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

nie no ależ nie krępuj się Madziu :loveu::loveu::loveu: fajne sa takie foty :lol: a ja nie mam takich :angryy: moja siostra ma - a ja nie mam - i uwaga wytłumaczenie rodziców kiedy robię im wyrzuty: "bo jak byłyście już dwie to nie było czasu robić tylu zdjęć" :mdleje: nosz urwa mać i mam raptem kilka zdjęć jak byłam mała... :mad::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']o patrz jaka sprawiedliwość , ja mam od pyty fotek , a moja siostra kilka , a ona starsza i to o 8 lat :diabloti:
i ona mnie za to nie lubi i mówi do mnie - wyskrobku - zupełnie nie wiem czemu :evil_lol:[/QUOTE]

nooo bo jak Ty byłaś mała to aparaty dopiero sie pojawiały na świecie, a jak Twoja siostra była mała to jeszcze ich nie było :errrr: natomiast moi rodzice nie mogą mieć takiego wytłumaczenia bo przeciez to było tak niedawno :stormy-sad:

Link to comment
Share on other sites

niemniej , w 2010 roku , już 15 marca będę stać pod domem mojej siostry by o 12 w nocy , grać , tańczyć i śpiewać - w końcu 40 lat kończy sie raz w życiu nie ? :evil_lol:
ja jako dobra siostra , kochana i troskliwa - jestem zmuszona jej o tej dacie i liczbie przypomnieć ... ona taka skromna i mówi że jak spróbuje to mnie zabije :diabloti: i bym zapomniała o jej urodzinach ... ale cóż by ze mnie była za cudowna siostra ? jak bym mogła zapomnieć o jej urodzinach ? przecież to takie miłe , że ktoś pamięta nie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']aaahaaa i zapomniałabym się pochwalić - dziś ruszyło nasze własciwe ogrzewanie domu :loveu::multi: działa!!!! mamy ciepełko z ziemi :laola:[/QUOTE]
znaczy darmochę tak ? :diabloti:

u mnie sezon grzewczy już dawno rozpoczęty , teraz czekamy na owoc tego ciepła , w postaci rachunku za gaz :placz: :placz: ale jak rachunek przychodzi to i bez grzania jest gorąco :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']znaczy darmochę tak ? :diabloti:

u mnie sezon grzewczy już dawno rozpoczęty , teraz czekamy na owoc tego ciepła , w postaci rachunku za gaz :placz: :placz: ale jak rachunek przychodzi to i bez grzania jest gorąco :evil_lol:[/QUOTE]

no nie tak całkiem darmochę bo pompa jest na prund :cool3: ale i tak taniej jest niż gaz itd - a jaką mamy śliczną czyściutką "kotłownię" :loveu:

Link to comment
Share on other sites

kominek zły nie jest , jak prąd wyłącza , to nadal masz ciepło - ja nie mam wtedy NIC
gaz w kuchence , pod warunkiem , że są zapałki lub zapalniczka :evil_lol:

ale powiem uczciwie , że po przeprowadzce z bloku do domu .. brakowało mi centralnego ogrzewania .. jednak jest inne i to bardzo inne .. teraz jak jadę do rodziców czy teściów ew do kogoś kto ma centralne , to umieram z gorąca i suchoty powietrza :mdleje:
kominka szkoda że nie mam .. lubię bardzo gapić się w ogień , lubie ten zapach .. ale kiedyś się dorobię ;) przynajmniej mam taką perspektywę i szanse , bo w bloku na 6 piętrze w centrum warszawy - na pewno by nie było szansy i marzeń :evil_lol: No i to piekielne centralne :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']kominek zły nie jest , jak prąd wyłącza , to nadal masz ciepło - ja nie mam wtedy NIC
gaz w kuchence , pod warunkiem , że są zapałki lub zapalniczka :evil_lol:

ale powiem uczciwie , że po przeprowadzce z bloku do domu .. brakowało mi centralnego ogrzewania .. jednak jest inne i to bardzo inne .. teraz jak jadę do rodziców czy teściów ew do kogoś kto ma centralne , to umieram z gorąca i suchoty powietrza :mdleje:
kominka szkoda że nie mam .. lubię bardzo gapić się w ogień , lubie ten zapach .. ale kiedyś się dorobię ;) przynajmniej mam taką perspektywę i szanse , bo w bloku na 6 piętrze w centrum warszawy - na pewno by nie było szansy i marzeń :evil_lol: No i to piekielne centralne :mad:[/QUOTE]

no mnie nie brakuje centralnego ogrzewania :lol: anie nie brakuje mi wiatru spod parapetu mimo wymienionych okien :lol: NICZEGO mi stamtąd nie brakuje :loveu:
Kominek jest fajoski - ja też się w końcu dorobię swojego bo ten co nas ogrzewał to u rodziców :roll:


[quote name='zerduszko']Zapodaj sobie dwójkę, to pogadamy :eviltong: Chociaż, zawsze można przywiązać do kaloryfera i cykać..
Ja nawet odkąd mam 2 psy, to nie mam jak i kiedy robić zdjęć ;)[/QUOTE]

cieniara :diabloti: ja mam dwa psy, trzy koty, po domu śmiga dwoje dzieci i robię in miliony fot :p

[quote name='weszka']Poczytałam i jestem na bieżunco z wsiowym życiem ;) Kominka bardzo zazdraszczam... to strasznie fajna sprawa.[/QUOTE]

nie zazdraszczaj moim rodzicom :lol:


a dziś wyjeżdżam... nie bedzie mnie do niedzieli i umrę z niepokoju o psy i koty... ależ entuzjastycznie podchodzę do wyjazdu - niech mnie drzwi ścisną...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']No Ty to masz aparat, a ja małpkę :eviltong: Poza tym: kiedy Ci Luna ostatnio dała nogę :diabloti:[/QUOTE]


HA! ani razu (tfu tfu odpukać!!!) - wychodzimy na spacery, nie ma łażenia samopas po podwórku to nie ma możliwości dania nogi :cool1:


no a ja jednak nie jadę nigdzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...