Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='furciaczek']Waszuniu co sie meczysz...obetnij jak Czikena, szybciej, latwiej...zabawniej:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale to to bys musiala do psiego fryzjera isc...i to jakiegos dobrego co wie jak to zrobic:diabloti:[/quote]


nooo zwłaszcza to "zabawniej" :-x tu się można pośmiać, a właściwie trzeba bo inaczej musiałabym kogoś zabić, ale kurna przez to opitolenie to jemu bardzo spadła szansa na szybkie znalezienie domu :angryy: a hotel za darmo nie jest :shake:

Link to comment
Share on other sites

Lunka niedokończona prześmiesznie wygląda :evil_lol:

co do Czikena to jest tragedia, wiadomo co to za 'salon' gdzie z nim byli ?:shake: to chyba warto by wiedzieć tak na przyszłość :roll:



[COLOR=paleturquoise]boszeeeee nie mam co skubać[/COLOR] :placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje ze szybko mu te kudly odrosna bo faktycznie malo teraz sznupa przypomina:shake: Gdyby chociaz mu cos z ta grzywka zrobic...wyglada jak od garnka cieta:roll:
Nic nie poradzisz, trzeba sie czasem posmiac...inaczej szybko zwariujemy albo sie do grobu wpedzimy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']Lunka niedokończona prześmiesznie wygląda :evil_lol:

co do Czikena to jest tragedia, wiadomo co to za 'salon' gdzie z nim byli ?:shake: to chyba warto by wiedzieć tak na przyszłość :roll:



[COLOR=paleturquoise]boszeeeee nie mam co skubać[/COLOR] :placz::placz:[/quote]

nie mam pojęcia gdzie z nim byli - ale zaczynam podejrzewać, że to był po prostu weterynarz z maszynką :roll: :shake: porażka, a ja sobie wyobrażałam jak te siwe włosy będą ładnie wychodzić i wyłoni się fajny czarnuszek, tu dupa :angryy: dalej będzie siwy :placz:

Eria mogę Ci podrzucić Lunetę do dokończenia - mnie się już nie chce tym bardziej, ze zostały najbardziej tkliwe miejsca :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Mam nadzieje ze szybko mu te kudly odrosna bo faktycznie malo teraz sznupa przypomina:shake: Gdyby chociaz mu cos z ta grzywka zrobic...wyglada jak od garnka cieta:roll:
Nic nie poradzisz, trzeba sie czasem posmiac...inaczej szybko zwariujemy albo sie do grobu wpedzimy;)[/quote]


mało, że od garnka to jeszcze tępym narzędziem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tangerine74']Śliczne łyse boczki :p Gimloń ma taki grzbiet. Wlos ma chyba ciemniejszy (albo fotki tak rozjasnily Lunkę), bo kontrast z łysiną wiekszy.:lol:[/quote]

bo to co jej zostało to jest siwawe i do tego niewykąpane :lol:

pokaż Gimlonia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']opal nad gazem :diabloti:[/quote]

pffffffff :roll: kombinujecie bez sensu - ja mam prosty i sprawdzony sposób - należy zostawić niedomkniętą puszkę farby ... kolor wedle preferencji dobrać i już. Rach ciach i po krzyku - nie ma siwych ani żadnych innych za to są tęczowe lub zielone czy tez fantazyjna fuksja :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bliss']pffffffff :roll: kombinujecie bez sensu - ja mam prosty i sprawdzony sposób - należy zostawić niedomkniętą puszkę farby ... kolor wedle preferencji dobrać i już. Rach ciach i po krzyku - nie ma siwych ani żadnych innych za to są tęczowe lub zielone czy tez fantazyjna fuksja :cool3:[/quote]

a kto podłogę wyczyści :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a kto podłogę wyczyści :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol:[/quote]


:shake: no jak z dziećmi na prawdę ... to się robi na dworku. Stawia się w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku a dalej się samo dzieje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bliss']:shake: no jak z dziećmi na prawdę ... to się robi na dworku. Stawia się w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku a dalej się samo dzieje :evil_lol:[/quote]
mam złe doświadczenia , temu brnę z pytaniami :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']pokaż Gimlonia :diabloti:[/quote]

Miałam dobre checi i ostatnią godzinę w pracy:evil_lol: walczyłam, zeby przerzucić fotki z telefonu (badziewiaste, ale widać, ze łysol:lol:). Niestety - bluetooth odmówił współpracy :shake:
Od dziś do 12 czerwca jestem poza zasiegiem kompa. Smutno mi, ze bez Was, ale radośnie, ze na urlopie i w Londynie :p Niniejszym odmeldowuje się ;) Nie piszcie wiecej niż 3 strony dziennie, bo bede miała za duzo do nadrabiania ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...