Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]szaleje z miodkiem :grins: to strasznie dużo pracy jest :razz::razz: najpierw cza przebrać kwiecie , potem zmacerować a potem produkcja ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
a jakieś bliższe info ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]scesz przepisa ?? to Ci podeślę :p robiłam , naprawde rewelacyjny miodek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
dziękuję :loveu: lecę na łąkę , założyć zasieki , by mi nikt mlecyków nie gwizdnął :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://img134.imageshack.us/img134/7583/dsc00771a.jpg"]http://img134.imageshack.us/img134/7583/dsc00771a.jpg[/URL]

O jaaaa uwielbiam tą małą :mdleje: :loveu: Pieknieje w oczach..

Gratki nowej chałupki ! :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']dziękuję :loveu: lecę na łąkę , założyć zasieki , by mi nikt mlecyków nie gwizdnął :diabloti:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]zasiekaj zasiekaj co by wszystkich nie zerwali :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jezusie!!Jaka ona cudna :loveu: Nie myślałam ze aż tak jak mi o niej mówiłas :crazyeye: I ta plamka na języku!! Dla samej tej plamki dałabym się posiekać :evil_lol:

Oznajmiam, że Zmorka podgolona z zajechaniem na policzek ( skrzywiłam jej tym nieco twarz ...), a Szelma cała wygryziona niemiłosiernie, bo nie dość że mi już odpadała reka po całodziennej pracy ( jeszcze pucowałam meble ogrodowe, myłam okna i prałam dywan oprócz malowania huśtawki ;) ) to jeszcze pinda wierciła się jak powalona. To wygląda teraz jak powalona :diabloti: Nie chciałam juz zwlekać bo jeszcze chwilka a nabrałyby wszystkiego na to podgardle :cool1:
Miło było Cię widzieć :)

Link to comment
Share on other sites

hahaha no my tu mamy takiego sasiada, który z żona handluje róznymi takimi cudami z natury - tzn sezonowymi owocami, grzybami, stroikami na święta itd, jak zobaczyli nasz miodzik i posmakowali to dziś od rana sąsiad biegał po mlecze i pewnie będą sprzedawać jako pszczeli :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


ale nie o tym chciałam - zobaczcie jakie cudo

[IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1061/dsc0161r.jpg[/IMG]


[IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5916/dsc0149u.jpg[/IMG]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ctr-czernysz-znaleziony-pod-krakowem-137991/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Jezusie!!Jaka ona cudna :loveu: Nie myślałam ze aż tak jak mi o niej mówiłas :crazyeye: I ta plamka na języku!! Dla samej tej plamki dałabym się posiekać :evil_lol:

Oznajmiam, że Zmorka podgolona z zajechaniem na policzek ( skrzywiłam jej tym nieco twarz ...), a Szelma cała wygryziona niemiłosiernie, bo nie dość że mi już odpadała reka po całodziennej pracy ( jeszcze pucowałam meble ogrodowe, myłam okna i prałam dywan oprócz malowania huśtawki ;) ) to jeszcze pinda wierciła się jak powalona. To wygląda teraz jak powalona :diabloti: Nie chciałam juz zwlekać bo jeszcze chwilka a nabrałyby wszystkiego na to podgardle :cool1:
Miło było Cię widzieć :)[/quote]

to on- chłopak :evil_lol: tak mnie słuchałaś zajęta chwaleniem się nową huśtawką :mad::lol:

ja też dla tej plamki... ehhhhhhhh :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']to on- chłopak :evil_lol: tak mnie słuchałaś zajęta chwaleniem się nową huśtawką :mad::lol:

ja też dla tej plamki... ehhhhhhhh :placz:[/quote]
A wygląda jak dziewczynka....
Co do słuchania to kobieto- ja już byłam zombi :diabloti: Od 8 rano pracuję non stop z półgodzinną przerwą na zjedzenie papu z grila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahaha no my tu mamy takiego sasiada, który z żona handluje róznymi takimi cudami z natury - tzn sezonowymi owocami, grzybami, stroikami na święta itd, jak zobaczyli nasz miodzik i posmakowali to dziś od rana sąsiad biegał po mlecze i pewnie będą sprzedawać jako pszczeli :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


[/quote]
a Ty to za grosz łba do interesów nie masz :shake: :shake:
kasa leży na łąkach , bierz przykład z sąsiada , wieśniaro :evil_lol:
i już produkujesz WasioMiód :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kochani ankietę na dogo wygrała missieek :laola: teraz proszę Was o głosowanie na Krakvecie :modla: :multi::loveu:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]1. wchodzisz na stronę [/COLOR][/FONT][URL="http://www.krakvet.pl/"][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]www.krakvet.pl[/COLOR][/FONT][/URL]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]2. wciskasz link Forum[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]3. wciskasz link Rejestracja[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]4. wyskakuje opis, a Ty wciskasz „zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat”[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]5. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka i wciskasz „wyślij”;[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]6. dostajesz na maila (często laduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link;[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]7. znowu wchodzisz na Forum Krakvetu i wciskasz „Zaloguj się by sprawdzić wiadomości”[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]8. logujesz się wpisując nazwę użytkownika i hasło;[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]9. przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]10. wciskasz „Forum [/COLOR][/FONT][URL="http://www.krakvet.pl/"][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]www.krakvet.pl[/COLOR][/FONT][/URL][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red] Strona Główna”[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]11. na forum wybierasz Forum , potem dział "sklep"[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]12. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc-maj 2009”[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]13. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz [/COLOR][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=purple][B][I]missieek - pozycja pierwsza [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]i klikasz pod ankietą „wyślij”.[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Waszko, pytałaś jaką yerbę pijam - oto odpowiedź: [URL]http://www.piotripawel.pl/foto/5900127007133.jpg[/URL]
Totalnie ide na łatwiznę, ale w pracy lepsze to niż nic. W domu za to preferuję różne zielone i białe herbaty, ze starannym parzeniem.
Szczyt hipokryzji: napisałam to wszystko znad szklanki kawy :evil_lol:

Też dołączam do meldunku wsród żyjących :p
Po czwartku i piątku na szkoleniu z wywieszonym jęzorem wróciłam do domu, zeby sobotę i niedzielę spędzić na wpisywaniu do kompa wyników zawodów agilitowych w Bydgoszczy. Umeczyłam się cudownie - wychodzi, ze zycie organizatorów imprez i drobnych pracowitych pomagających żuczków nie jest lekkie:p Satysfakcja ogromna. Bardzo duzo sie nauczyłam o samym agility (klasy, stopnie trudności, punktacje itd.) Przy okazji napatrzyłam sie i nasciskałam fajnych piechów :loveu: I to juz byłyby wystarczajace powody do radochy, a tymczasem... równolegle odbywały się wystawy psów, czyli wokół psiaki walały sie tabunami :loveu: Oczywiscie podgladałam sznupki ile się dało, ale fajniejsze było spacerowanie pomiędzy relaksujacymi sie psami. Nie mogłam oderwać oczu od hartów (wszystkie maści, rasy i wielkosci):loveu: Do tego poznałam (nawet w dotyku) akitę masci pręgowanej - CUDO :crazyeye: No i najwiekszy cud: wilczarz irlandzki :loveu: Młoda suczka, gigantyczna, spokojna, niemal przytulna:p Nie tylko ja widziałam, nie tylko mogłam przy niej stanąć, ja ją GŁASKAŁAM :multi::loveu::multi:
Jeszcze nie moge ochłonąć :oops:

Link to comment
Share on other sites

oj to super weekend miałaś :loveu: mój niestety pracowity ale przy kompie :shake:

wilczarze są świetne - miałam ogromną przyjemność kilka razy wyprzytulać nasze kochane wspaniałe forumowe Maleństwo ['] wrażenia naprawdę niesamowite, a Maleństwo kochało przytulanie tak samo jak my :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...