Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='wilczy zew']Ja bym górę zostawiła tak jak jest-pewien przewiew jest konieczny,zwłaszcza w upał.
Tylko te dwie zabudowane,żeby psu nie wiało jak się położy. Gdy będzie bardzo zimno to ma budę.[/QUOTE]

dwie ściany są z prętów to przewiew będzie - dechy też ni są takie szczelne, żeby powietrze nie przechodziło - a na górze coś trzeba dodać bo są psy, które tam wejdą i będą próbowały się wydostać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']... czasem o takim czymś marze , dla moich prosiaków - jak sprzątam po nich dom :mad:[/QUOTE]
Prosiaki to się w chlewiku hoduje, a nie w domu :evil_lol:

A nowa willa bardzo ładna, może Malawaszka jakąś agroturystykę planuje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dasz radę WATACHA :D buda na olbrzyma jest

[SIZE=3][COLOR=purple][B]Zapraszam na rewelacyjne bazarki na sznupy!!!! Z tych trzech możliwe łączenie wysyłki[/B][/COLOR][/SIZE] :cool3:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203659-Dres-FEYENOORD-Bluza-REP.-Pl-spodnie-RESERVED-kurtki-DIADORA-na-sznupy-15.03-20.0[/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/203665-PSIE-BURBERRY-VIVOG-zabawki-ko%C5%82derki-wyrzutnie-pi%C5%82ek-na-sznupy-do-15.03-20.00"]http://www.dogomania.pl/threads/203665-PSIE-BURBERRY-VIVOG-zabawki-ko%C5%82derki-wyrzutnie-pi%C5%82ek-na-sznupy-do-15.03-20.00[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203646-KOSMETYKI-na-sznaucery-do-15-marca-g-20.00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Egon w zeszłym tygodniu , spędził noc na dworze , było MINUS 8 :diabloti:
Była u mnie koleżanka , ja sobie łapy obie dam obciąć , że po ostatnim spacerze , Egon wchodził do domu .. było to ok 1 w nocy ..
zagadałyśmy się , ja mam ostatnio dość szybki tryb życia .... no i rano o 10 ... koleżanka usłyszała , że ktoś się do domu dobija ..
to był Egon :grins: nawet kataru nie miała :evil_lol:

więc ew , mam lokatora , do tej Twojej kwatery

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Egon w zeszłym tygodniu , spędził noc na dworze , było MINUS 8 :diabloti:
Była u mnie koleżanka , ja sobie łapy obie dam obciąć , że po ostatnim spacerze , Egon wchodził do domu .. było to ok 1 w nocy ..
zagadałyśmy się , ja mam ostatnio dość szybki tryb życia .... no i rano o 10 ... koleżanka usłyszała , że ktoś się do domu dobija ..
to był Egon :grins: nawet kataru nie miała :evil_lol:

więc ew , mam lokatora , do tej Twojej kwatery[/QUOTE]

hahaha no to pewnie pojadła sobie nocą myszek i innych żyjątek :shock:

[quote name='zerduszko']A co to synuś nawyprawiał? :question:[/QUOTE]

synuś srynuś... dziś mają dzień upierdlistwa,szczekactwa, kotówgoniactwa i dokuczactwa - tak ganiali koty, że znowu mam mniej o jeden talerz i dwie szklanki:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahaha no to pewnie pojadła sobie nocą myszek i innych żyjątek :shock:

[/QUOTE]
śmiej się , normalny pies by zamarzł :mdleje: na podwórku nie ma żadnego schronienia ....
ale na szczęście to był Egon , jednostka kamikadze ... ona nie jada myszek , tylko się z nimi - nimi bawi

Link to comment
Share on other sites

dzieciow nie wolno bic!!!
wychowuje sie je bezstresowo!

Dona ma teraz faze pworotu do szczeniactwa, spoznione, niebyle szczeniectwo nie wiem ale jej odwala hihihi
moze stres przedcieczkowy? tyz mam czasem dosc ale ja czasem korzystam z mojego kojca, jest to calkiem fajny sposob na odstresowanie siebie przede wszystkim hihihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']chyba we Warszawie te majowe noce ciepłe :D bo tu... no... weźcie grube kocyki :D[/QUOTE]

spoko, mam śpiworek :grins:

[quote name='Vectra']Egon w zeszłym tygodniu , [/QUOTE]

Egon to ten z Twojego avatarka? a tak mu sympatycznie z pyska patrzy...

[quote name='Saththa'][B]Teklo[/B] czyzbyś kojcowała samą siebie?:)[/QUOTE]


no przeciez wyraźnie napisała :


[quote name='Tekla64']ja czasem korzystam z mojego kojca, jest to calkiem fajny sposob na odstresowanie siebie przede wszystkim hihihi[/QUOTE]

znaczy gości też tam własnie lokujesz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...