Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='Vectra']apropo gówien ... zniknął cały śnieg u mnie na działce .... hej ho hej ho , gówna zbierać by się szło :diabloti:[/QUOTE]


hahha ja zbierałam na bieżąco więc mam luzik w tym temacie :lol: ale w tym roku skończy się paskudzeni na moim podwórku połowy psów ze wsi :shock: robimy ogrodzenie - co prawda prowizorkę, ale kundliszony nie wejdą! HA! wreszcie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahha ja zbierałam na bieżąco więc mam luzik w tym temacie :lol: ale w tym roku skończy się paskudzeni na moim podwórku połowy psów ze wsi :shock: robimy ogrodzenie - co prawda prowizorkę, ale kundliszony nie wejdą! HA! wreszcie![/QUOTE]Od frontu ogrodzicie? :lol:
Gratuluje ogrodzenia, mam nadzieje, ze furtka też będzie :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahha ja zbierałam na bieżąco więc mam luzik w tym temacie :lol: ale w tym roku skończy się paskudzeni na moim podwórku połowy psów ze wsi :shock: robimy ogrodzenie - co prawda prowizorkę, ale kundliszony nie wejdą! HA! wreszcie![/QUOTE]
ja też zbieram na bieżąco ... tylko niestety nie mam na to czasu co dzień .... tak więc ze dwa razyw tygodniu przelatuje po lesie ;) ale śnieg jak się pojawił , to wsio przykrył .... przyszła wiosna , śnieg rozmyła i gówienka wsie odkryła ...

Więc już jutro zrobie dzień gówniany , bo dziś to ładnie obeschnie ... nie mam siły na gówna poza tym .... do 4 rano robiłam nowy kojec dla szczeniaków , bo banda drombo , postanowiła wypełzać z poprzedniego ....

Link to comment
Share on other sites

no! co to było za zamknięcie tematu? :lol: mało zawału nie dostałam - mój blożek kochany gówniany :loveu:

zerduszko Ty sobie żartów nie rób - zapraszam wszystkie cioteczki :D na turnusy odchudzające przy kopaniu fosy wokół działki :D i drugiej wokół kojca :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no! co to było za zamknięcie tematu? :lol: mało zawału nie dostałam - mój blożek kochany gówniany :loveu:

zerduszko Ty sobie żartów nie rób - zapraszam wszystkie cioteczki :D na turnusy odchudzające przy kopaniu fosy wokół działki :D i drugiej wokół kojca :D[/QUOTE]

temat Ci zamknęli? i co zerduszko ma z tym wspólnego ... nie kumam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']temat Ci zamknęli? i co zerduszko ma z tym wspólnego ... nie kumam?[/QUOTE]

temat mi Vectra zamknęli przypadkiem :D

a do zerduszko było apropos naśmiewania się z mojego ogradzania:
[quote name='zerduszko']Od frontu ogrodzicie? :lol:
Gratuluje ogrodzenia, mam nadzieje, ze furtka też będzie :P[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']fosę zaleję betonem, a w to powtykam słupki i naciągnę siatkę - oczywiście wszytko sama :roflt:[/QUOTE]

To jesteś ambitna. Ja tylko wetknęłam ciut zaimpregnowane belki do wywierconych dziur i zasypałam piachem każą dziurę, a siatkę zagłębiłam na 10-15 cm, żeby kundle nie robiły podkopów.
Ilość betonu, która miałaby wejść do rowków na podmurówkę mnie przerosła finansowo. No i trzeba by było jakąś betoniarkę jednorazówkę zakupić do ukręcenia betonu.
A tak zainwstowałam tylko w wiertło, które wykorzystuję na dziury pod nasadzenia. No i tz też stawiał ten nasz płot, bo naciąganie siatki samemu jest raczej trudne.

Jakbyś mieszkała bliżej, to kto wie - nawet lubię takie prace, a przy okazji poznałabym Twoje sznupidła, no i Ciebie. Kiedy zaczynasz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...