Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='Tekla64']co do saperow zjarzyj do mnie tam nasze doswiadcznia wlasnie opislam!!!
o ile masz ochote oczywista
moge ci podpowiedziec na co przyjada natychmiast hihihi[/QUOTE]


hahaha Tekla przeczytałam - u nas było to samo już - też migiem był patrol Policji i .... w oczekiwaniu na saperów spali ekhem siedzieli w samochodzie przy wykopkach - zmieniali się chyba jakoś w nocy, bo saperzy przyjechali dopiero w inny dzień bo akurat pod Częstochową coś grubszego znaleźli :D u nas też można znaleźć cuda bo w promieniu 500 m od domu mamy 3 bunkry :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']:siara: ja też chcę:multi:[/QUOTE]

zapraszam :lol: ja tam nei wchodzę do środka - jak to w Polsce - pełno śmieci, szkła i diabli wiedzą czego jeszcze - boję się i już... za dużo filmów się naoglądałam chyba... ale w razie W na hasło: "do schronuuuuu" mamy gdzie się chować :D

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]malawaszka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16484642#post16484642"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
w promieniu 500 m od domu mamy 3 bunkry :-D
[/QUOTE]
to po co kupowałaś kojec ? jak masz 3 darmowe :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']też widziałam ten film ... ogólnie to co się dzieje w Japonii , jest straszne ... nastraja mega negatywnie[/QUOTE]

no :( coś strasznego i pokazuje jakim pyłkiem w obliczu sił natury są ludzie...



pogoda dziś do bani, nic się nie da robić i w ogóle - nic mi się nie chce :shock: a wczoraj upuściłam mój nowy telefon i popsuł się wyświetlacz :( także ogólnie wszystko do bani...

Link to comment
Share on other sites

dobra, pociesz się, u innych tez nie za wesoło... to co się dzieje nie nastraja optymistycznie - i mam na myśli i Japonię i moje własne podwórko, na zewnątrz można się uśmiechać, ale to co w środku - :( - to chyba najlepiej oddaje własnie ta ikonka

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny!!!!
mata swoje problemy? mata , jestecie w stanie na reszte oddzalowywac??? w jakims stopniu tak ! ale nie wymagajcie wiecej od siebe jak mozecie zrobic!!!
Japonia - wielka tragedia , masakra i bol ale poza wspolczuciem i jakims wsparciem , nic na to nie zrobimy .
a pogoda typowo marcowa zadna inna i trza ino czekac az slonce rogoni te chmury!!!! i dalej robic swoje!!!!
nie lamac sie , nie wolno !!!!
wiosna idzie!!!!
bedzie jak nie lepiej to bardziej kolorowo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']dziewczyny!!!!
mata swoje problemy? mata , jestecie w stanie na reszte oddzalowywac??? w jakims stopniu tak ! ale nie wymagajcie wiecej od siebe jak mozecie zrobic!!!
Japonia - wielka tragedia , masakra i bol ale poza wspolczuciem i jakims wsparciem , nic na to nie zrobimy .
a pogoda typowo marcowa zadna inna i trza ino czekac az slonce rogoni te chmury!!!! i dalej robic swoje!!!!
nie lamac sie , nie wolno !!!!
wiosna idzie!!!!
bedzie jak nie lepiej to bardziej kolorowo[/QUOTE]

AMEN - byle do wiosny!

Link to comment
Share on other sites

wiesz co Tekla ... patrząc na Japonię , to mimo tragedii tam , mimo problemów jakie ja mam , bo każdy ma , tego się nie da ukryć ...
to serio , wole swoje problemy , niż przeżyć to co jest w Japonii :(
Nie można być obojętnym na to co się tam dzieje .... bo nie znamy dnia ani godziny , kiedy i nas może spotkać kataklizm (tfu,tfu)

Link to comment
Share on other sites

ja nie powiedzialam ze mamy byc obojetne!!!
ze poza wsparciem, tu mialam na mysli finasowe i ewentualnie w rzeczach ja nic wiecej zrobic nie moge, wiec trzeba zyc dalej nie zalamywac sie
i to co napisalam ze w pewny wymiarze mozemy oddzalowywac na ile mozemy!!!!
moze zle sie wyslowilam i dlatego ta twoja napasc na mnie, ale to mialam na mysli ze mozemy dac z siebie tylko tyle ile mozemy a nie da rady dac wiecej !
a szkoda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...