Jump to content
Dogomania

"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basenji'][quote name='mrowka']Czyzby ten stol byl dla nas Baskomaniak? 8) No to rozgoscmy sie :lol:

Basenji nie wiem czy jeszcze chcesz wiedziec, ale i tak Ci powiem ( :evilbat: ) te basenji u mnie sa 2 czarno biale reaz juz chyba beda mialy 5-6 msc cos kolo tego :wink:[/quote]

No pewno, że chcę wiedzieć.
Jak na następnym spacerku spotkasz je, to powiedz włascicielom, żeby weszli na dogomanię i przedstawili swoje baski.
Będę wdzięczny :lol:
Zdrówko[/quote]
Watpie zeby na dogomanie wszedl ich wlasciciel(starszy Pan gdzies kolo 60 jak nie wiecej-yy przynajmniej na takiego wyglada : :wink: ), ale powiem mu.. ;)

Debest Tobie tylko romanse w glowie :lol:

Serial jest boski!!:klacz: :angel:

Link to comment
Share on other sites

Serial rozkręca się na całego i jest coraz bardziej S U P E R (czy to jeszcze możliwe?). Ale z ekipą to żelazne nerwy trzeba mieć - 2 dni nie zaglądałam a jak zajrzałam to mało ataku serca nie dostałam - jakieś końce, zapowiedzi pożegnań - zanim doczytałam do wyjaśnienia to niemalże trupem padłam z emocji..... :D

Link to comment
Share on other sites

[img]http://img74.echo.cx/img74/8855/pusty018yu.gif[/img][color=green][i][b]Reportaż ze spotkania ekipy w Studio "KOCIOKWIK" (cz1)[/b][/i][/color]

[color=blue][size=2]BASENJI:[/size][/color] Thally, opowiedz nam, jak Ci się pracowało z aktorami,
których wyłoniliśmy z BASKO podczas castingu?

[color=darkred][size=2]THALLY:[/size][/color] Wspaniale, nawet nie przypuszczałam,
że większość z nich tak dobrze zna francuski.

[color=blue][size=2]BASENJI:[/size][/color] Eve, czy bardzo byli kapryśni na planie?

[color=brown][size=2]EVE:[/size][/color] Tak szybko kręciliśmy kolejne sceny, że nie starczało im czasu
na kapryszenie.
Muszę przyznać, że byli bardzo zdyscyplinowani, no może poza faktem,
że nocami, w pokojach hotelowych, wyszczekiwali swoje dialogi.

[color=orange][size=2]FINGAL:[/size][/color] Ja nie szczekam, ja sobie jodłowałem moje teksty.

[img]http://img210.echo.cx/img210/8373/s0102przystolecz1sza4oo.gif[/img]

[color=blue][size=2]BASENJI:[/size][/color] Ciekaw jestem jak Lilith zniosła skok na spadochronie z wieży?

[color=brown][size=2]EVE:[/size][/color] No cóż, nie było łatwo. Sprowadziliśmy, specjalnie dla niej, cały zastęp
przystojnych Sapeurs Pompiers de Paris - to chłopcy strażacy do wszystkiego,
którzy czekali na nią na dole ze stosownym sprzętem.

[color=darkred][size=2]THALLY:[/size][/color] Powiem Wam na uszko, że byli Lilith oczarowani...

[color=blue][size=2]BASENJI:[/size][/color] Ile razy powtarzaliście to ujęcie?

[color=brown][size=2]EVE:[/size][/color] Może Lissa sama powie...

[color=blue][size=2]BASKO:[/size][/color] Otóż to, opowiedz nam te chwile grozy... :wink:

[color=red][size=2]LILITH:[/size][/color] Gdyby nie Basko, który mnie przekonywał, że nic nie może mi się stać
i ci przystojni chłopcy w dole to bym nie skoczyła...
Po trzecim skoku scena była gotowa.
Co za pomysł sadzać takie wielkie drzewa pod wieżą...


[size=2]...cdn...[/size]

Link to comment
Share on other sites

Ach Ci aktorzy. Widzę,że ekipa po mału się powiększa, a serial zdobywa coraz większą sławę. Chyba jakaś nominacja będzie i posypią się nagrody. Trzymamy z Gomem kciuki, a raczej ja trzymam, a Nuno skręca mocno ogonek.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']...[b]Basko[/b]: już wczoraj wieczorem wysłałam Ci foty Halki i Harnasia, jezscze nie doszły??? Hmm, może przesyłka była za duża...spróbuję podesłać Ci jeszcze raz, na 2 tury :roll:[/quote]
Może gdzieś wkradł Ci się błąd do adresu.
Profilaktycznie przypominam:
[email][email protected][/email]
[size=2](pamiętaj, aby dopisać własny nick'a i imię pieska
oraz, że pojedynczy mail nie powinien przekroczyć 9 MB)[/size]
Pozdrawiam
:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...