Jump to content
Dogomania

Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.


Shaluka

Recommended Posts

[quote name='GameBoy']ciotka ja jej zle nie zycze, czeka na dziecko oby zaprzestala tych wszystkich przegod o ktorych pisala na miau :evil_lol:[/quote]
[FONT=Arial][B]
a ja życze , żeby ktoś ją raz upokorzył , aby poznała gorycz ....


dawa ciotka na gg linka na miałki :evil_lol:[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]
a ja życze , żeby ktoś ją raz upokorzył , aby poznała gorycz ....


dawa ciotka na gg linka na miałki :evil_lol:[/B][/FONT][/quote]

linka na miau dostalam na PW od kogos ale ju nie mam
znajdz ja tam po jej profilu i poczytaj jej posty

ps mam [URL]http://forum.miau.pl/search.php?author_id=22328&sr=posts[/URL]

[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=92735[/url]

Link to comment
Share on other sites

Wiem że Was to ucieszy więc tylko napiszę że Irysek dostała bana na zawsze.

Nie był to pierwszy ban, poprzedniego miała też za podobne rzeczy, widocznie jest niereformowalna i w sumie dobrze. Na Dogomanii takich ludzi nie potrzebujemy.

Mam prośbę żeby użytkownicy zgłaszali jak najszybciej takie zachowania, bo dopiero po wczorajszym zgłoszeniu Moderatorzy podjęli działania a widać że działo się to sporo wcześniej.

Btw to co tutaj wypisywała Irysek to jest minimalna część jej możliwości. Też na krakvecie dostawałam ciekawe wiadomości, na maila zdjęcia po wypadkach itp, nawet miałam z jej groźbami wybrać się na komisariat, ale wyznaję pewną zasadę (tu mogę nawet moda stracić ale sobie nie odmówię ;)) :
[B]Nie ruszaj gówna bo będzie śmierdziało.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']"mam nadzieje, ze nigdy nie bedzie ci dane meic dziecko. ani adoptowane, ani tym bardziej wlasne. a z tego co piszesz to na to sie zapowiada. super. bo takie typy jak ty nie powinny sie powielac"


dostałam to od Iryskowej na Krakvecie :evil_lol: nie znam drugiej tak żałosnej, małej i zaślepionej osoby jak ona :evil_lol:[/QUOTE]

rany julek.. zaczynam poważnie się martwić, czy taka osoba powinna wogóle mieć dziecko.... No chyba, ze to też wymysł jej chorej wyobraźni...... :roll:
To podłe naśmiewać się czyjegoś nieszczęscia :angryy:
[quote name='Viris']Wiem że Was to ucieszy więc tylko napiszę że Irysek dostała bana na zawsze.[/QUOTE]
mam nadzieje, ze na IP też.....
[quote name='Viris']Btw to co tutaj wypisywała Irysek to jest minimalna część jej możliwości. Też na krakvecie dostawałam ciekawe wiadomości, na maila zdjęcia po wypadkach itp,[/QUOTE]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: nie no, nie żartuj :crazyeye: to teraz to już naprawde mam pewność, że to jakas chora osoba...
MAM nadzieje, ze na innych forach nie będzie nikomu robić przykrości

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']linka na miau dostalam na PW od kogos ale ju nie mam
znajdz ja tam po jej profilu i poczytaj jej posty

ps mam [URL]http://forum.miau.pl/search.php?author_id=22328&sr=posts[/URL]

[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=92735[/URL][/quote]

:evil_lol:[FONT=Arial][B]:evil_lol::evil_lol:nie no ubawiłam sie na maxa [/B][/FONT]

[FONT=Arial]znaczy w sensie że mi wesoło to ok , ale przeraża że takim ludziom nie ograniczają swobód , możliwości rodzenia dzieci , prowadzenia samochodów , widzę , ze na miau ma taką sama opinie jak tutaj [/FONT]


[FONT=Arial][B]Co do PW ...to żenada [/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']
mam nadzieje, ze na IP też.....

[/quote]Niestety Irysek to dziecko neo, więc adresów IP ma nieskończenie wiele, pół dogomanii by z nią wyleciało. Dlatego tak ważne jest to by użytkownicy na tego typu odzywki reagowali od razu i dawali znać moderatorom.

Link to comment
Share on other sites

GameBoy to co do Ciebie napisała było już szczytem wszystkiego...
nie wiem jak można być takim podłym:angryy:

a Irysek na maiu o porodzie pisała takie rzeczy:

[COLOR=Red]"[B]Wysłany:[/B] Śro Maj 06, 2009 23:14
ale strach przed porodem mnie [B]paralizuje[/B]. [B]jestem straszna panikara[/B], boje sie bolu, krew oddaje honorowo od 7 lat, ale za kazdym razem sobie [B]poplacze[/B]. ty jek pewnie mialas cesarki jak wysokie ryzyko. to ci bylo latwiej. boje sie tego pobytu po porodzie w szpitalu, tego, ze zycie sie zmieni calkowicie. "[/COLOR]

ech:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwia K']GameBoy to co do Ciebie napisała było już szczytem wszystkiego...
nie wiem jak można być takim podłym:angryy:

a Irysek na maiu o porodzie pisała takie rzeczy:

[COLOR=Red]"[B]Wysłany:[/B] Śro Maj 06, 2009 23:14
ale strach przed porodem mnie [B]paralizuje[/B]. [B]jestem straszna panikara[/B], boje sie bolu, krew oddaje honorowo od 7 lat, ale za kazdym razem sobie [B]poplacze[/B]. ty jek pewnie mialas cesarki jak wysokie ryzyko. to ci bylo latwiej. boje sie tego pobytu po porodzie w szpitalu, tego, ze zycie sie zmieni calkowicie. "[/COLOR]

ech:shake:[/quote]

[FONT=Arial][B] i wcale mi jej nie żal :shake:[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwia K']GameBoy to co do Ciebie napisała było już szczytem wszystkiego...
nie wiem jak można być takim podłym:angryy:

a Irysek na maiu o porodzie pisała takie rzeczy:

[COLOR=Red]"[B]Wysłany:[/B] Śro Maj 06, 2009 23:14
ale strach przed porodem mnie [B]paralizuje[/B]. [B]jestem straszna panikara[/B], boje sie bolu, krew oddaje honorowo od 7 lat, ale za kazdym razem sobie [B]poplacze[/B]. ty jek pewnie mialas cesarki jak wysokie ryzyko. to ci bylo latwiej. boje sie tego pobytu po porodzie w szpitalu, tego, ze zycie sie zmieni calkowicie. "[/COLOR]

ech:shake:[/quote]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:To już nie pryszcz i pestka, sushi i basen, jazda na rowerze i w ogóle żaden problem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Nie mamy iryska? Ojej.

A wracając do zachudzonych, mój syn urodził się z wagą 1820 i przez dwa miesiące nie wiadomo było, czy wyżyje. Chudy, nie? Powinnam się chyba zawstydzić :kociak:

.[/quote]
co za wstyd! powinnaś chyba zapaść się ze wstydu pod ziemię!
mam nadzieję że dziecko iryska będzie 5 kg ważyło i będzie bardzo wolno wychodziło na ten świat(oczywiście dziecku życze tylko dobrze i strasznie mu współczuję)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Niestety Irysek to dziecko neo, więc adresów IP ma nieskończenie wiele, pół dogomanii by z nią wyleciało. Dlatego tak ważne jest to by użytkownicy na tego typu odzywki reagowali od razu i dawali znać moderatorom.[/QUOTE]
uuuu to trza będzie uważać ... ale spoko.. Kto jak nie MY ją wyśledzi :diabloti:
[quote name='Bila']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:To już nie pryszcz i pestka, sushi i basen, jazda na rowerze i w ogóle żaden problem[/QUOTE]
noooo tak myślałam, ze taką c[B]F[/B]aniarkę tu zgrywa a w rzeczywistości trzęsie porami :evil_lol:


[quote name='agaga21']
mam nadzieję że dziecko iryska będzie 5 kg ważyło i będzie bardzo wolno wychodziło na ten świat(oczywiście dziecku życze tylko dobrze i strasznie mu współczuję)[/QUOTE]

:razz::evil_lol::diabloti:
okrutna Ty....

ale śmiech śmiechem... lepiej nie pisać takich rzeczy, żeby maluszkowi coś się nie stało :( lepiej jej życzyć, żeby ją bolało bardzo :diabloti:

mój pierworodny ważył 2500 tylko ( nie wydolne łożysko) a drugi mutant 3960, ale dostał tylko 6 pkt bo był dość mocno przyduszony :placz:
Jak by wiedzieli, ze taki duży to ponoć by mi cesarkę zrobili...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam nadzieje ze zycie nauczy ja pokory, i ze jej dziecko wyrosnie na normalnego czlowieka...nie wiem moze naiwna jestem, wierze w cuda..ale zycze jej zeby zmadzala troszke.
Tak to daleko nie zajedzie niestety:shake:

Wiecie co Wam powiem...nie pojmuje jednej rzeczy...jak osoba ktora czuje jakas empatie w stosunku do zwierzat moze byc tak zimna, bezczelna, egoistyczna itd w stosunku do innych ludzi...
Chyba za glupia jestem zeby to zrozumiec...to pewnie dlatego ze wczesniakiem bylam i ledow co przezylam hmmm

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, poczytałam wątek i mi się jeży - wszystko mi się jeży. Domagam się, żeby Clocworld (pewnie przekręciłam) weszła na wątek i powiedziała, że nie było tak źle, jak opisywałyście to w pierwszych postach. Czekam na dementi tych horrorów. Nie wiem, czy dziś zasnę :cool1:

W ramach porad, jak któraś chce coś wiedzieć o in vitro to zapraszam. W miarę wiedzy odpowiem :)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][B]:shake:a ja miałam takie wymiarowe dziecko ....3400/55 cm ....i nie wiem czy sie śmiać czy płakać :roll::diabloti::evil_lol:


a poród od momentu odejścia wód trwał 12 godzin :roll:...od podania kroplówek coś koło 6 :diabloti:


Oj myśle że Magda Clockwork jak wróci to napisze ....to co mi w SMSie :diabloti::evil_lol:.... [/B] [COLOR=Blue],że nas zabije za to , że DA SIE WYTRZYMAĆ TEN BÓL[/COLOR] [/FONT].......[FONT=Arial][B]przetrwała , żyje i są obie całe i zdrowe[/B][/FONT][FONT=Arial][B]:loveu:[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]


Oj myśle że Magda Clockwork jak wróci to napisze ....to co mi w SMSie :diabloti::evil_lol:.... [/B] [COLOR=Blue],że nas zabije za to , że DA SIE WYTRZYMAĆ TEN BÓL[/COLOR] [/FONT].......[FONT=Arial][B]przetrwała , żyje i są obie całe i zdrowe[/B][/FONT][FONT=Arial][B]:loveu:[/B][/FONT][/quote]

pewnie jakby w trakcie dorwala byloby po Was :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']
[B][FONT=Arial]Oj myśle że Magda Clockwork jak wróci to napisze ....to co mi w SMSie :diabloti::evil_lol:.... [/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=blue],że nas zabije za to , że DA SIE WYTRZYMAĆ TEN BÓL[/COLOR] [/FONT].......[FONT=Arial][COLOR=red][B]przetrwała , żyje i są obie całe i zdrowe[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][B]:loveu:[/B][/FONT][/quote]

Dzięki Alicja, pocieszające - może uda mi się zasnąć ;) A na czerwono to, co najważniejsze :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Nie mamy iryska? Ojej.

A wracając do zachudzonych, mój syn urodził się z wagą 1820 i przez dwa miesiące nie wiadomo było, czy wyżyje. Chudy, nie? Powinnam się chyba zawstydzić :kociak:

.[/quote]
Kurcze no...tak sobie dzisiaj zaczęłam podczytywać wątek i myślałam że zakasujemy Ciotki z naszym 2026;) a tu guuucioo:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...