Jump to content
Dogomania

Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.


Shaluka

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Gratuluję Lenki :)

Dziewczyny, jakie jest prawdopodobieństwo, że test się pomylił??
Kupiłam i go przed chwilą zrobiłam, wyszedł pozytywny :bigcool::bigcool::bigcool:[/QUOTE]

Gratulacje :) W tą stronę testy się nie mylą - bywają fałszywie negatywne, ale fałszywie pozytywne praktycznie nigdy. Chyba, że masz poważn choroby hormonalne lub niedawno byłaś w ciąży...
Tak więc - raz jeszcze gratulacje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Gratulacje :) W tą stronę testy się nie mylą - bywają fałszywie negatywne, ale fałszywie pozytywne praktycznie nigdy. Chyba, że masz poważn choroby hormonalne lub niedawno byłaś w ciąży...
Tak więc - raz jeszcze gratulacje :)[/QUOTE]

O Jezu, ja chyba w to nie uwierze.
Dzięki :loveu:
Nie, nie byłam w ciąży ;)
O chorobach też nic nie wiem, ale pól roku temu odstawiłam tabletki, więc mam nadzieję, że wpływu nie mają już na wynik ;)

Link to comment
Share on other sites

nie, tabletki anty nie mają wpływu :)
Możesz zrobić sobie z krwi w każdym laboratorium BHcg - to będzie całkowicie pewny wynik :) Określa on też mniej więcej zaawansowanie ciąży. W zasadzie powinno sie zrobić to dwa razy, w odstępie dwu dniowym, i wtedy przyrost BHcg potwierdza prawidłową ciążę.
Oczywiście, ja mam zboczenie w tym kierunku (starałam się o dziecko kilka lat). Jeśli wszystko jest ok, nie potrzebujesz żadnych dodatkowych badań na tym etapie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jukutek']a czemu tak długo?[/QUOTE]

Nie wiem, taką chyba mają praktykę (co szpital, to inna) - np. moja siostra, po naturalnym porodzie, bez powikłań, przez 4 dni w szpitalu leżała, a ja wyszłam już na 3 dzień po cc (a w jej szpitalu po cc 7 dni trzymają). Z dzieciaczkiem jest wszystko w porządku, chociaż Agata mówiła mi, że lekarz twierdzi, iż dobrze byłoby, gdyby jeszcze z tydzień w brzuszku posiedziała - kiedy się urodziła, nie utrzymywała sama ciepłoty ciała, musiała leżeć na specjalnej podgrzewanej macie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...