Jump to content
Dogomania

Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...


Recommended Posts

Otrzymałam już wszystkie wpłaty z bazarku z rzeczami podarowanymi przez bcz, więc oto [U][B]ostatecznePODSUMOWANIE:

[/B][/U] [B]_Aga_ [/B]
2x SVR Spirial (po 2 zł) = 4 zł
koszula nocna = 15 zł
[B]Razem: 19 zł [/B]

[B]MagdaNS[/B]
2x SVR Spirial (po 2 zł) = 4 zł
2x VICHY Lipometric (po 15 zł) = 30 zł
1x LIERAC EXLCLUSIVE Ultra jour = 10 zł
1x VICHY Liftactiv Retinol HA = 12 zł
Opaska narciarska = 10 zł
[B]Razem: 66 zł[/B]

[B]GoskaGoska[/B]
3x SVR Spirial (po 2,50 zł) = 7,50 zł
1x LIERAC EXLCLUSIVE Ultra jour = 9 zł
1x VICHY Litactiv CxP = 11 zł
[B]Razem: 27,50 zł[/B]

[B]rodzice[/B]
2x SVR Spirial (po 2 zł) = 4 zł
[B]Razem: 4 zł[/B]

[B]eski[/B]
1x SVR Spirial = 2 zł
1x VICHY Litactiv CxP = 10 zł
[B]Razem: 12 zł[/B]

[B]Filipki[/B]
1x VICHY Lipometric = 15 zł
[B]Razem: 15 zł[/B]

[B]becia66[/B]
LIERAC EXCLUSIVE Intense nuit = 23 zł
1x LIERAC EXLCLUSIVE Ultra jour = 8 zł
4x VICHY Liftactiv Retinol HA (po 15zł) = 60 zł
2x VICHY Litactiv CxP (po 15zł) = 30 zł
[B]Razem: 121 zł[/B]

[B]egradska[/B]
1x VICHY Liftactiv Retinol HA = 13 zł
komplet bielizny = 45 zł
[B]Razem: 58 zł + 2 zł nadpłaty[/B]

[B]halcia[/B]
1x VICHY Litactiv CxP = 11 zł
[B]Razem: 11 zł + 9 zł nadpłaty[/B]

[B]Ulka18[/B]
CHRISTIAN DIOR DUNE = 60 zł
[B]Razem: 60 zł + 4 zł nadpłaty[/B]

[B]Ra_dunia[/B]
ECCO sandały = 15 zł
[B]Razem: 15 zł + 0,50 zł nadpłaty[/B]

[B]Negra & Ania[/B]
książka "Pod słońcem Toskanii" = 23 zł
[B]Razem: 23 zł + 2 zł nadpłaty[/B]

[B]Luna123[/B]
szkatułka na biżuterię = 15 zł
[B]Razem: 15 zł[/B]

[B]adkad[/B]
etui na klucze = 12 zł
[B]Razem: 12 zł + 4 zł nadpłaty

[COLOR=Red]ŁĄCZNIE CAŁA ZEBRANA KWOTA: 480 zł[/COLOR] :multi::multi::multi:[/B]
W całości zostanie wykorzystana na wybieg dla Lorka.

Mam prośbę do Reno2001, aby to rozliczenie przerzucić do pierwszego postu, takie wymogi od moda...

Link to comment
Share on other sites

A kiedy ruszy budowa by "mały" pokosztował słoneczka i trawki?Jak duzy planujesz?A.... dałam Kasi kamere na bazarek,bedzie na boks Loriego.Liczymy na ok.200 zł.Moze ktos sie szarpnie na wiecej...psiak duzy ,to i duzy boks potrzebny,a jak duzy boks to i kasy duzo...:diabloti:potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Skończyły się kolejne Lorkowe bazarki, ale nie wiem czy dam radę rozliczyć ich przed Świętami.

[B]Reno[/B], dziękuję :)

[B]halcia[/B], na razie zbieramy info o panelach ogrodzeniowych (takich ze sztywnej siatki, jak mamy w boksach wewnętrznych), idzie to ciężko, bo niektórzy obiecają zadzwonić z wyceną i cisza :( A chcielibyśmy kupić jak najkorzystniej.
Wybieg planujemy na ok.100 metrów kwadratowych, ile dokładnie wyjdzie to zobaczymy. Jeśli wszystko pójdzie wg planu, to Lori będzie miał zadaszenie nad budą, drzewka i dużo cienia cienia w lecie :)
Nie mam pojęcia kiedy skończymy wybieg, bo wszelkie takie budowy zawsze się przedłużają :(

Jeśli chodzi o Karmelkę, to zrobiła się ostatnio bardzo ważna i tak jak wcześniej mogłam z nią zrobić wszystko, tak teraz czasem pokazuje mi ząbki :diabloti: np. dzisiaj chciałam jej poluzować obrożę i mimo parówki w ręku musiałam to robić baaardzo ostrożnie :cool3:
A jak coś jej nie pasi, to zwiewa do Lorka :razz: Mam nadzieję, że Lorek nie nauczy się od niej złych nawyków :oops:
Możliwe, że jest to związane z tym, że ostatnio kulała na jedną łapkę i może jeszcze ją trochę jeszcze ta łapka boli i stąd taka drażliwość. Nie mam pojęcia co się stało, łapka wygląda na zdrową, nic nie ma wbite, opiera się na niej, więc pewnie to tylko ubicie, które jej minie. Już teraz nie kuleje, czasem tylko jeszcze podnosi tę łapkę do góry.

Własnie przed chwilą dzwoniła pani z Warszawy w sprawie Karmelki... ma dzwonić po świętach :roll:

Link to comment
Share on other sites

Loruś zaczyna coraz śmielej zerkać z budy :D
Zawsze zerkał jak stałam metr-dwa metry od boksu, a dzisiaj mnie zaskoczył, bo wypuszczałam Karmelkę, a on wtedy wyjrzał jak stałam przy samych drzwiach do boksu! No to przykucnęłam i pogadaliśmy chwilę :)
Potem jak odeszłam od drzwi znów wyjrzał i znów pogadaliśmy. Jak przemknęła mi koło nóg Karmelka to nawet wyszedł, ale szybko się schował jak zniknęła mu z pola widzenia.

[B]Doszły wpłaty:
200 zł Malibo57
330 zł dwie Magdy i Ewelina
200 zł yoko100
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Loruś znów wyjrzał do mnie gdy stałam pod kratami (i to kiedy go zawołałam!). No to przykucnęłam i rzuciłam mu smaczek pod budę. Schował się. Ale kiedy odeszłam od krat ok. 2 metry to wylazł i lookając na mnie sięgnął po niego. Smaczek był tuż przy budzie, więc Loruś musiał tylko pokazać łeb i dwie łapy przednie. Odczekałam chwilę żeby spałaszował to co zabrał (takie suszone mięso - śmierdzące na kilometr, ale psy to ubóstwiają). W tym czasie swój smaczek wyżebrała ode mnie Karmelka i Paja będące na wybiegu. I znów rzuciłam Lorkowi smaczek, tym razem bliżej krat. Odeszłam tak jak poprzednio. Loruś wyszedł z budy, bardzo niepewnie i bacznie mnie obserwując, ale wyszedł w całej krasie (inaczej nie miałby szans dosięgnąć smaczka), zabrał zdobycz i zniknął w budzie z powrotem :)
Także malutkimi kroczkami, ale coś tam do przodu :)

Link to comment
Share on other sites

[B]ROZLICZENIE Z OSTATNICH TRZECH BAZARKÓW NA WYBIEG DLA LORKA MADE IN MURKA[/B]
Wg regulaminu umieszczam wszystko na wątku Lorka i znów mam prośbę do Reno... nie wiem czy da radę to pomieścić w pierwszym poście... może jakoś zmniejszyć trzcionkę?

"Buty i ubrania rozmiarów wszelkich..."
ick 4 zł
sambel 15 zł
rodzice 8 zł
agusiazet 21 zł
EVA2406 20 zł
[B]Razem: 68 zł
[/B]
"ciuszki dla niemowląt..."
edytka00 18 zł
_Aga_ 10 zł
[B] Razem 28 zł[/B]

Ciuszki dla maluszków i dorosłych i inne rzeczy
ick 5 zł
grzenka 10 zł
rodzice 8 zł
jogi 10 zł
_Aga_ 5 zł
Archie34 6 zł + 1 zł nadwyżki
xmatrix 30 zł
[B] Razem: 75 zł

[COLOR=Red]RAZEM: 171 zł :D[/COLOR]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kolejny eksperyment i kolejny sukces :)
Dziś dla odmiany wlazłam do boksu i usiadłam pod ścianą prawie naprzeciwko budy (żeby tylko widzieć Lorka w środku). I rzucałam mu smaczki poza budę. Ciekawa byłam czy odważy się po nie wyleźć, bo wcześniej nie było o tym mowy. Troszkę niepewnie, ale wysuwał się po smaczki :) Jak musiał tylko wystawić głowę to się nie krępował nawet za bardzo. Gorzej bylo jak musiał wystawić też łapy :)
Ale i to się nam udalo, tylko ustawiłam się bokiem i głaskałam na potęgę Karmelkę udając, że bardziej ona mnie zajmuje niż Lori. Wylazł z budy do połowy, a ja byłam tuż obok, kilkadziesiąt cm nas dzieliło :)
Fajnie, bo zaczyna czaić, że mu poza budą nie jest strasznie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...