Jump to content
Dogomania

Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!


Klaudus__

Recommended Posts

Dzis pierwszy raz w Bolcikowym życiu drogę nam przecięła sarna, jakies 20 ma przed psami - ja za psami. Bolt wystartował oszczekać tego dużego psa :D a Liz gotowa do pogoni za zwierzyna. Oba się pięknie odwołały :loveu: Jak to dobrze mieć przerobione coś ze starszym psem, ten młodszy idzie za tłumem. Czyli dobrze, ze spacer bez Sadie ;)

Dzis dzień przełomowy - Iga zauważyła psy. A Bolcik trącał nosem Igowa rączkę żeby go pogłaskała :loveu: Oj będzie przyjaźń :loveu:

Link to comment
Share on other sites

To tez tak bywa, ale jednak jak Bolt wróci a Lizka zechce pójść to pójdzie maupa. Ale jak Lizka wraca to Bolt tez zawsze :D To jest strachodup jeden. Dzis mijaliśmy dwa psy, jeden z lewej, drugi z prawej a my w środku. To się Bolto cofnął. I luk na pol lasu zrobił, żeby oba ominąć. Oba spotykamy kilak razy w tygodniu na spacerze. Wszyscy się z mojego mamisynka śmiali :placz: Jakbym go w lesie chowała!

Dzis zaczęliśmy ćwiczyć slalom :multi: Dzieciaki się zleciały posze panią, posze panią, a co to? :lol: A jeden to jest slalom! Pamiętał jak ćwiczyłam z Liz ze dwa lata będzie, może trzy.

Link to comment
Share on other sites

to chyba zalezy od psa, pierwsza u nas była inka a potem brokat a brokat leci w długą a inka nie poleci ci nigdzie - ona tez strachajdupa :)
za to inka nauczyła brokata szczekac jak ktos dzwoni do drzwi... i Figa już tez potrafi :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...