Jump to content
Dogomania

Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']Saducha jest prywatna :lol: [/QUOTE]
Jakby nie Wilcza, to za diabla nie skapowalabym o so chodzi ;) Jużzżżżż!
[quote name='malawaszka']a Bolcik super! Wzięłabyś rudego na nauki... u nas się marnuje :splat:[/QUOTE]
Niestety, na moich arach to nawet szpilki nie wcisnę :shake:
[quote name='Margi']Bolcik jest naprawdę fajowy chłopak.:loveu:[/QUOTE]
Udał się, nie ma co!

Tylko nadmienię, ze ja stoję jak on robi slalom. A jest to trudniejsze niż jak biegnę z nim. Lizka ciągle do tego etapu nie doszła :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja to nazywam pieluchą i za nic mi otulacz nie chce się wbić do głowy :evil_lol:. Rzadko to zakładam bo dziecię 2 razy przesikało :roll:. Ale kolorki mi się podobają i ładnie mi się na półce komponują z ciuchami , kiedyś się pewnie przydadzą do częstszego ponoszenia.
Tetry używasz czy wkładów? Mam wrażenie że z tetrą jest tego dużo za dużo w tej pieluszce :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Swiss ma szczęście, ze nie żyje, bo bym go rozszarpała na strzępy. Lap mi zdycha, bo kiedyś ktoś mi zalał herbata z miodkiem :mad:[/QUOTE]

Eeeeee a to potwierdzona diagnoza ze własnie DLATEGO? :lol: po TAKIM czasie? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aga, znikla moja odpowiedz na Twoje pytanie :roll: W kazdym razie upaly sie skonczyly ;)

Dzis s8e bawilam w odgryzanie malych stopek i Bolto tez sie wlaczyl. Najpierw mnie lizal, a potem zlapal na brode. Ale ja wiem, ze mnie dziad kontorlowal i bronik Igi :cool3: Jakby nie byl Boltem, to by dostalvw czambo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Aga, znikla moja odpowiedz na Twoje pytanie :roll: W kazdym razie upaly sie skonczyly ;)

Dzis s8e bawilam w odgryzanie malych stopek i Bolto tez sie wlaczyl. Najpierw mnie lizal, a potem zlapal na brode. Ale ja wiem, ze mnie dziad kontorlowal i bronik Igi :cool3: Jakby nie byl Boltem, to by dostalvw czambo :loveu:[/QUOTE]
mam nadzieję, że jeszcze powrócą :)

a bolt super chlopak! wie, że malutką trzeba się opiekować. widać ci nie ufa do końca:evil_lol:

Edited by agaga21
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Aga, znikla moja odpowiedz na Twoje pytanie :roll: W kazdym razie upaly sie skonczyly ;)

Dzis s8e bawilam w odgryzanie malych stopek i Bolto tez sie wlaczyl. Najpierw mnie lizal, a potem zlapal na brode. Ale ja wiem, ze mnie dziad kontorlowal i bronik Igi :cool3: Jakby nie byl Boltem, to by dostalvw czambo :loveu:[/QUOTE]

Widać nie wzbudzasz jego zaufania:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...