Jump to content
Dogomania

Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='zerduszko']
Byliśmy dziś u lekarza i moje zdanie o lekarzach się potwierdziło. A mówią, ze medycyna to takie trudne studia :diabloti:
[SIZE=1]Mam nadzieje, ze żaden lekarz nas nie czyta[/SIZE] :razz:[/QUOTE]
Ja mam wybitnego pecha do lekarzy, nigdy nie mogę dobrze trafić za pierwszym razem :shake:.
A zadawałaś trudne pytania? Wtedy można się bardzo ciekawych rzeczy dowiedzieć. Np. pytasz o to co robić w razie bezdechu, a lekarz odpowiada że to na pewno nie bezdech bo niemowlaki cicho oddychają. Albo mówisz że masz monitor oddechu, a lekarz twierdzi że jak starsze rodzeństwo nie zmarło wskutek nagłej śmierci łóżeczkowej to nie ma potrzeby kupowania takiego urządzenia. Nie ważne że to akurat pierwsze dziecko :p. I wiele innych ciekawostek.

Jak Ty to robisz że takie psiska chętne do czesania? Moje udają że mają wiele spraw do załatwienia gdzieś dalej ode mnie i uskuteczniają wędrówki a ja biegam ze szczotą i reklamówką za nimi :mad:.

Szczepiłaś w końcu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']
I uwaga pekam z dumy - koleżanka chciala klonika Lizki i adoptowała mala czarna szczeniszuke ze schroniska. Mamy nadzieje, ze tez będzie agilitowym wymiataczem - czyli jednak nie wszyscy kupuje super hiper psy do sportu :razz:
[/QUOTE]

buu czemu nie chciała Rudej? to taka ruda Lizi i super hiper do sportu jest!!


[quote name='*Monia*']
Szczepiłaś w końcu?[/QUOTE]

pewnie o tym miała być dyskusja?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margi']Ciocia Margi dziękuje za dedykację.
Igunia z dnia na dzień coraz ładniejsza.:loveu:

Ten Twój Damian to niczym ja.Ja też bym dołożyła poduszkę .:evil_lol:[/QUOTE]
A proszę Cie bardzo i dziękuję :razz:

Ktos musi być ten dobry, co Bolt oczywiście wykorzystuje. Jak się zamieniliśmy łózkami, żebym to ja mogla pospać <o naiwności!> Bolto wskoczył, zamierzył się na poduszkę i spasował - poszedł w nogi. To się nazywa respekt, bez słowa :eviltong: Zeby jeszcze mordę zamykał na tej samej zasadzie :lol:
[quote name='*Monia*']Jak Ty to robisz że takie psiska chętne do czesania? Moje udają że mają wiele spraw do załatwienia gdzieś dalej ode mnie i uskuteczniają wędrówki a ja biegam ze szczotą i reklamówką za nimi :mad:.

Szczepiłaś w końcu?[/QUOTE]
Chetna jest tylko Lizka, tyle się naoglądała jak czesze i nagradzam Sadie, ze któregoś razu zaczęła sama przychodzić.
Nie szczepiłam. Generalnie dyskusje z lekarzami na ten temat uwłaczają mojej inteligencji :evil_lol:

[quote name='malawaszka']buu czemu nie chciała Rudej? to taka ruda Lizi i super hiper do sportu jest!![/QUOTE]
Za mala, za ruda, za dorosła :) Nic Ci nie poradze, ale cieszmy sie bo jakis bejbik nie siedzi w schronie!
[quote name='malawaszka']pewnie o tym miała być dyskusja?[/QUOTE]
Ano.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulana']Dotarłam i witam się. :smile:

Igusia śliczna dziewczynka. :loveu: Mój Wojtek też takie czarne włoski miał. Ech, wspomnienia... :smile:[/QUOTE]
Witam Cie serdecznie :-P Ach te sentymenty :razz:

[quote name='agaga21']tak odnośnie czesania psów...u mnie jeszcze nikt nie linieje. dziwne, bo to chyba już czas prawda?[/QUOTE]
Czas jak nic :angryy:
[quote name='malawaszka']sądząc po rudym to już czas :shake: sypie tymi rudymi kłakami jak głupia jakaś... wolę sznupy :lol:[/QUOTE]
Dopoki nie pada i nie ma jakiego bajora albo gówna nie zeżrą, to fakt sznupy lepsze :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']nie liniały :eviltong:
no wszystko przeciez! jak pies ciezko pracuje i biega to kudłów nie zrzuca a jak się leni to i kudły mu z nudów wypadają :evil_lol:[/QUOTE]
no to wszystko jasne - moja Shinucha to leń i stąd te kłaki lecące :splat:
dzięki za oświecenie :p

A ja ostatnio zasuwam z rolką do czyszczenia ubrań i używam jej do mojej pościeli, kocyków a nawet dywan po odkurzaniu nią odkłaczałam i w szoku byłam ile tego jeszcze wylazło :shake:. Ręce mi odpadają a i tak następnego dnia mogę od nowa sprzątać bo znowu jest to samo..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...