Jump to content
Dogomania

Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!


Klaudus__

Recommended Posts

O masakra, ile kudłów :mdleje: Na zadku ma więcej siwków :placz: Agucha miałaś wyczesać wszystkie, nie tylko czarne ;)
A... ja psów nie kapę częściej jak raz na rok, to nie pomyślałam :] Najlepsze efekty pewnie by były jakby ja tak raz na częściej wyczesać :roll:

[B]*Monia*[/B] oj dokładnie, dokładnie :shake: Tak się chciałam wystrzec pieluch tetrowych, ale flanelka tak łapie kudły, ze mnie szlag trafi :angryy: A ja jeszcze mam kota :grab:

Link to comment
Share on other sites

Mam kilka białych pieluch flanelowych, uprane leżą w szafce :roll:.

Gdzie mam wysłać suczydła? Już spakowały plecaczki z jedzonkiem i zaraz jak dostanę adres wyruszą w drogę :cool3:. Pół godziny non stop dzisiaj machałam furminatorem, ręka mi odpada a Shina nadal nie jest łysa, cały czas z niej leci :mdleje:. Czeszę co 2gi dzień i się zastanawiam jak taka ilość się mieści na tak niewielkiej powierzchni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']czym się wyczesuje takie psy??????[/QUOTE]

Myślę że tylko furminator się tu może sprawdzić.
Na kocie kudły też się sprawdza - wzięłam od siebie z eko-psa i raz jak się złapałam to wyjechałam biednego Totka do skóry :evil_lol: Jakby ktoś chciał to polecam (nie jest to oryginał ale działa tak samo i cena połowę niższa) - [URL]http://eko-pies.pl/pl/p/FurMonster-zgrzeblo-do-wyczesywania-podszerstka-rozm.-M/595[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja mam do Jadźki i moich psów ten sam rozmiar ([url]http://allegro.pl/furminato-r-szczotka-do-czesania-psa-i-kota-w-wa-i4092810349.html[/url]) i faktycznie kota można tym do zera wygolić :evil_lol: Nie wiem czy ten sam by Ci się sprawdził do rudej i Mondka, poza rozmiarem tez długość włosa ma znaczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']o kurcze to coś fajnego - a Totka robiłaś tym większym czy S?? bo ja to głównie dla kotów i dla rudej bym chciała takie coś, sznupy się nie sypią, chociaż takiemu Mondyemu mogłoby to też pasować bo on ma takie nijakie te włosy...[/QUOTE]

Dla Totka mam S-kę.

[quote name='agaga21']nigdy nie miałam w ręku furminatora. ja to działa? czym się różni od normalnej szczotki?[/QUOTE]

Różnica jest ogromna, furminator jest raczej rodzajem trymera niż szczotki. Ma zupełnie inne ząbki i zbiera idealnie martwą sierść i podszerstek. Żadną szczotką się tyle nie wyczesze. Fakt trochę się trzeba napracować i mieć cierpliwość.

Link to comment
Share on other sites

[url]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/1977402_738436042857570_729540613_n.jpg[/url] Ooooooo ja ile futra... jak to się robi ?:lol:

A tym furminatorem wyczesywałam kiedys kogoś... byłam pod wrazeniem ale za chiny nie moge sobie teraz przypomnieć gdzie i kogo :lol:


Mała z Kotem fajna :)

Link to comment
Share on other sites

Kot zdecydowanie ma w de dzidzi. Lizka tez. Jedynie Boltosław się przejął rolą i ma nowa ksywę asystent :p Oczywiście tak - broni wózka, ale ma to swój plus, bo się trzyma blisko jak za czasów wczesnoszczenięcych ;)

[B]*Monia*[/B] powoli się przyzwyczaja do leżenia na brzuchu, najpierw na mnie w pionie, potem coraz bardziej pod skosem i teraz czasem zechce poleżeć na brzuchu jak ma dobry humor.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...