Jump to content
Dogomania

Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='ania0112']to kto jest chętny na przyjaźń? Lizka?
Mała jest śliczna :loveu:[/QUOTE]
Nie, Lizka jest franca straszna :mad:

Sadie, szkoda ze nie miałam aparatu. Zalizałaby Igę na śmierć. Bolcik rozumie "nie liz", a Sadie ma to tradycyjnie w dpie :p I pomyśleć, ze 8 lat temu siała postrach wśród dzieci i robiła za kasownik na mojej siostrze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danyww']Śliczna Igunia :loveu: rośnie dziewczątko i ani się nie obejrzysz jak zacznie tuptać :lol:[/QUOTE]
Niech już tupta, bo musi ktoś z psami wychodzić :evil_lol:

[quote name='danyww']p.s. a u mnie, we wrześniu pojawi się druga wnuczka :lol:[/QUOTE]
Gratulacje :razz:

Link to comment
Share on other sites

Wstyd i hańba, 14 minęło 5 lat jak Lizka jest u nas :crazyeye: o czym oczywiście zapomniałam :oops:

A foty mam takie, Jagoda, Bolt i Lizka :evil_lol:

[url="http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/DSC_0821.jpg.html"]DSC_0821.jpg[/URL]

I mala elegantka :eviltong:
 

Edited by zerduszko
Link to comment
Share on other sites

Ten stos sierści to z Lizki :B-fly:W końcu je wykapałam i tyle wyszło. Lizka to jest dobry pies, bo ona kumuluje cały podszerstek na sobie. Bolt i Jagoda gubią na bieżąco :angryy: Jak miałam tylko Lizke i sznupy, to nie wiedziałam, co to kudły walające się po chałupie :placz:

Jagoda mnie doprowadza do szalu. Juz jej uświadomiłam, ze ma szczęście, ze nikt jej nie chce, bo bym ja oddala :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...