Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

[quote name='Pysia']Zwariowałas Mówi się hop i niuf sam wskakuje Co do podobieństwa to TZ jej też nie poznał[/quote]Boszz a Ja głupia nigdy nie pomyślałam żeby to magiczne "hop" powiedzieć...i się męczyłam,ale teraz jak już wiem to trza będzie spróbować...jej dni są już policzonedzień dobry Pysiuco z tym dogo emotki mi nie wchodzą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Witam:p
zamiast pyszczka ma sitko chyba:eviltong:
[URL]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l40.jpg[/URL]

podziwiam cierpliwość:p[/quote]
Bo to niuf nieustannie podlewający kwiaty :diabloti:

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]kawa na oki ;)....ale koszenie :razz:....PYSIU zlituj się nad roślinnością:-([/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
Nie zlituję się :diabloti: 1/5 wykoszona :multi: Jeszcze 4/5.....Jakoś weny nie mam bo po wczorajszych zabiegach na Zmorce wsio mnie boli :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Witaj Pysiowa:cool1:
Chono do mnie - zobaczysz swoją wnusię dopaloną:evil_lol:- wreszcie udało mi się wstawić zdjęcia:multi::multi::multi:
Pozdrawiam:cool1:[/quote]
Kurna trawe koszę bo wczoraj było za upalnie i by się spaliła od słońca....Jutro będę miała chyba wolniejszy dziń chociaż nie wiem bo się muszę na egzamin na prawko w końcu zacząć uczyć :cool1: A tak mi się nie chce :placz: Wolę ciężkie roboty uprawiać :evil_lol:

[quote name='malawaszka']a ta już ADHD galopujące uprawia - ledwo dwa dni urlopu minęły :shake::shake:[/quote]
Buahahahahaha :evil_lol: To cała ja :loveu: Cho do mnie to kosić nie będę :eviltong:

[quote name='*Ania...Niuf*']Boszz a Ja głupia nigdy nie pomyślałam żeby to magiczne "hop" powiedzieć...i się męczyłam,ale teraz jak już wiem to trza będzie spróbować...jej dni są już policzonedzień dobry Pysiuco z tym dogo emotki mi nie wchodzą[/quote]
Witaj Aniu :multi:
Sama widzisz jakie to proste bo komu by się chciało dźwigać niufa ;) Tylko rozłóż coą w wannie antypoślizgowego coby niufek se ząbków nie wybił :razz: A potem znowu " hop" i z wanny też na rozłozone antypoślizgowe na kafelkach bo łapki mokre się ślizgają ;) I w ten sposób bezstresowo wkładasz niufka do wanny :evil_lol: Moje to nawet wskakują bez " hop" :mad: Wystarczy zostawić je same sam na sam z łazienką :cool1: A potem masz potop w domu :angryy:

Tommy znowu wyszedł na spacer :crazyeye: Zobaczyłam widok prosto z horroru :-o Malutki kotek spłaszczony przy ziemi sunący drobnymi kroczkami a za nim ogromna Szelma :mdleje: Na szczęście kotek obrał kierunek dom a w nim Szelma nie zmieściła się pod bramką na schodach :evil_lol: Po takich atrakcjach musiałam odetchnąć :user:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']
Ucieka przede mną :evil_lol:
[/quote]
Nie wiedzieć czemu:hmmmm::hmmmm::hmmmm: Wcale jej się nie dziwię:diabloti:
[quote name='Pysia']Kurna trawe koszę bo wczoraj było za upalnie i by się spaliła od słońca....Jutro będę miała chyba wolniejszy dziń chociaż nie wiem bo się muszę na egzamin na prawko w końcu zacząć uczyć :cool1: A tak mi się nie chce :placz: Wolę ciężkie roboty uprawiać :evil_lol:
[/quote]
Uu, to tak jak ja:grins::grins::grins: Kiedy masz egzamin:razz:



Ahh i jeszcze jedno Edytko, bom zapomniała - czy ty cierpisz na ADHD:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]JA WCHODZE!!!! ale nie do basenu :nono: o nie!!!![/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]dzieńdoberkuje sie z tobą i zmykam bo chciałabym poprzerabiac dziś fotecki z Ustronia, a wciąż brak mi czasu... [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]buziaki dla futrzaków -tych łysych też... strzyżonego pan bóg strzeże ;)[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]ide, bo zaczynam gadać pierdoły :oops:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
Uwielbiam pierdoły :evil_lol:

[quote name='malawaszka']kurna przyjechałabym teraz ino mam Olke na godzine [/quote]
No to przyjedx teraz ;) Godzina już minęła :eviltong:

[quote name='clockwork']:obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::czytaj:[/quote]
A Tobie co znowu ? :crazyeye: Muchy w nosie czy osy? :diabloti:

[quote name='Agunia-Pańciunia)']a Ty tu cos sugerujesz?????:diabloti: :cool1:
pisamo obrazkowe stosujesz???:diabloti: :cool1:
w tej Angli to pisac Cie oduczyli????:razz: :diabloti:[/quote]
Analfabetyzm wtórny się to zowie :evil_lol:

[quote name='madzia i medor']Nie wiedzieć czemu:hmmmm:Wcale jej się nie dziwię:diabloti:

Uu, to tak jak ja:grins:Kiedy masz egzamin:razz:



Ahh i jeszcze jedno Edytko, bom zapomniała - czy ty cierpisz na ADHD:diabloti::diabloti:[/quote]
Egzamin nie wiem kiedy mam....
A czy ja cierpię na ADHD? Zapytaj Ali i Klockowej bo one sa normalne i obiektywnie mnie ocenia ;) Weszka się poprostu czepia :mad: Ja jestem okropny leń a reszta to insynuacje Weszkosławy :diabloti: Acha. I potrafię calutki dzień spokojnie przesiedzieć na doopie :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']
A czy ja cierpię na ADHD? Zapytaj Ali i Klockowej bo one sa normalne i obiektywnie mnie ocenia ;) Weszka się poprostu czepia :mad: Ja jestem okropny leń a reszta to insynuacje Weszkosławy :diabloti: Acha. [U]I potrafię calutki dzień spokojnie przesiedzieć na doopie [/U]:multi:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:pnikogo o nic nie pytaj ...Weszka chciała się zakolezankować z kimś normalniejszym niż MY :evil_lol::evil_lol::evil_lol:wszystkie...ale jej się nie udało:eviltong:
podkreślone :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/B][/I][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Egzamin nie wiem kiedy mam....
A czy ja cierpię na ADHD? Zapytaj Ali i Klockowej bo one sa normalne i obiektywnie mnie ocenia ;) Weszka się poprostu czepia :mad: Ja jestem okropny leń a reszta to insynuacje Weszkosławy :diabloti: [B][COLOR=red]Acha. I potrafię calutki dzień spokojnie przesiedzieć na doopie[/COLOR][/B] :multi:[/quote]


[B][COLOR=red]a łyzka na to ...NIEMOZLIWE.....:diabloti:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:pnikogo o nic nie pytaj ...Weszka chciała się zakolezankować z kimś normalniejszym niż MY :evil_lol::evil_lol::evil_lol:wszystkie...ale jej się nie udało:eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR]
[I][B][FONT=Arial][COLOR=red]podkreślone :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[/quote]
Kompletnie nie wiem o co Ci chodzi :obrazic: Ja jestem normalna :obrazic: Prawie....:siara:
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B][COLOR=red]a łyzka na to ...NIEMOZLIWE.....:diabloti:[/COLOR][/B][/quote]
A świstak siedzi i zawija czekolade w sreberka :diabloti:

Mam do skoszenia jeszcze tylko jakieś 5m2 :multi: Musiałam opróżnić kosz z trawą i padłam :cool1: Muszę dychnąć ;)
Woda w basenie jakimś dziwnym sposobem dzisiaj jest sporo cieplejsza :crazyeye: I nie wiem czy nie pójdę się plumkać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Kompletnie nie wiem o co Ci chodzi :obrazic: Ja jestem normalna :obrazic: Prawie....:siara:

[COLOR=red]A świstak siedzi[/COLOR] i zawija czekolade w sreberka :diabloti:

Mam do skoszenia jeszcze tylko jakieś 5m2 :multi: Musiałam opróżnić kosz z trawą i padłam :cool1: Muszę dychnąć ;)
Woda w basenie jakimś dziwnym sposobem dzisiaj jest sporo cieplejsza :crazyeye: I nie wiem czy nie pójdę się plumkać ;)[/quote]


[COLOR=red]i to jest prawda.....siedzi bo ....za****ł sreberka....:cool1: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Pysiowa skoro skończyłaś męczyć już zieleń w twoim pięknym ogrodzie:p to rusz że tą ciężką dooope i sturlaj się z tej wielkiej góry na kawkę:evil_lol::evil_lol:
Poza tym leczo robię- może się załapiesz??:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Pysiowa skoro skończyłaś męczyć już zieleń w twoim pięknym ogrodzie:p to rusz że tą ciężką dooope i sturlaj się z tej wielkiej góry na kawkę:evil_lol::evil_lol:
Poza tym leczo robię- może się załapiesz??:razz:[/quote]

[quote name='akard']Na to leczo to ja chetna:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]


[B]ja tez w sprawie lecza....ja tez chetnie bo glodna jestem......:loveu: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Pysiowa skoro skończyłaś męczyć już zieleń w twoim pięknym ogrodzie:p to rusz że tą ciężką dooope i sturlaj się z tej wielkiej góry na kawkę:evil_lol::evil_lol:
Poza tym leczo robię- może się załapiesz??:razz:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:leczo......szkoda ze ja mam pod górkę:placz::placz::placz:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Witaj Aniu :multi:
Sama widzisz jakie to proste bo komu by się chciało dźwigać niufa ;) Tylko rozłóż coą w wannie antypoślizgowego coby niufek se ząbków nie wybił :razz: A potem znowu " hop" i z wanny też na rozłozone antypoślizgowe na kafelkach bo łapki mokre się ślizgają ;) I w ten sposób bezstresowo wkładasz niufka do wanny :evil_lol: Moje to nawet wskakują bez " hop" :mad: Wystarczy zostawić je same sam na sam z łazienką :cool1: A potem masz potop w domu :angryy:
[/quote]
Oj cała Pysia:loveu: wytłumaczy,pomoże:loveu: dziękuje
miłego pluskania i mam nadzieję że ci ktoś sesyje strzeli jak się będziesz pluskać:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][COLOR=red]i to jest prawda.....siedzi bo ....za****ł sreberka....:cool1: [/COLOR][/quote]
A kraść nie wolno :shake: :diabloti:

[quote name='bouvik']Pysiowa skoro skończyłaś męczyć już zieleń w twoim pięknym ogrodzie:p to rusz że tą ciężką dooope i sturlaj się z tej wielkiej góry na kawkę:evil_lol::evil_lol:
Poza tym leczo robię- może się załapiesz??:razz:[/quote]
Przestałam ..prawie :evil_lol: Co do mojej wielkiej dfoopy o nie wiem bo mi się gdzieś zapodziała :crazyeye: A turlać się nie będę bo pomysleliby że wojna nastała - taki byłby hałas :diabloti:
Co do lecza....No nie wiem :shake: Ja nie jestem wbrew wielkiej doopie zarłokiem :diabloti:
Muszę poczekać na TZta co on sobie wymyślił bo mam urlop i chciałabym spędzić z nim troszkę czasu. Chcę też go namówić aby wypoczywał bo on nieustannie coś robi...Martwię się o niego ze mi padnie kiedyś :roll: Wczoraj o 19-tej był w domu....

[quote name='akard']Na to leczo to ja chetna:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
O! Proszę ! Jak na niufy to choć rzucić okiem się nie da a na leczo przybiegło się od razu :mad: :evil_lol:

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]ja tez w sprawie lecza....ja tez chetnie bo glodna jestem......:loveu: [/B][/quote]
Cho do mnie na gołąbki ;)

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:leczo......szkoda ze ja mam pod górkę:placz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
Ty Alu to masz ciężki zywot :diabloti:
[quote name='*Ania...Niuf*']Oj cała Pysia:loveu: wytłumaczy,pomoże:loveu: dziękuje
miłego pluskania i mam nadzieję że ci ktoś sesyje strzeli jak się będziesz pluskać:cool3:[/quote]
Nie strzeli bobym zastrzeliła :diabloti: Ja tu zaprowadziłam monachomachie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akard']Na to leczo to ja chetna:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]ja tez w sprawie lecza....ja tez chetnie bo glodna jestem......:loveu: [/B][/quote]

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:leczo......szkoda ze ja mam pod górkę:placz::placz::placz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
Wy maupy:mad: Od 3 tyg siedzę z piesami SAMA w domu i NIKT nie chce mnie odwiedzić:placz::placz::placz:
A tu wystarczy garem lecza pomachac przed nochalem- i już tłumy walą:mad::mad:
Ale mam duuuuuzy gara:evil_lol:- wystarczy dal wszytskich;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Wy maupy:mad: Od 3 tyg siedzę z piesami SAMA w domu i NIKT nie chce mnie odwiedzić:placz::placz::placz:
A tu wystarczy garem lecza pomachac przed nochalem- i już tłumy walą:mad::mad:
Ale mam duuuuuzy gara:evil_lol:- wystarczy dal wszytskich;)[/quote]
A ja to NIKT?? :obrazic: Byłam 3x :mad: I teraz jestem NIKIM :placz:



:obrazic: :obrazic: :obrazic:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Wy maupy:mad: Od 3 tyg siedzę z piesami SAMA w domu i NIKT nie chce mnie odwiedzić:placz::placz::placz:
A tu wystarczy garem lecza pomachac przed nochalem- i już tłumy walą:mad::mad:
Ale mam duuuuuzy gara:evil_lol:- wystarczy dal wszytskich;)[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:placz:to dlaczego ten Preczów tak samo daleko jak Sarnów ...buuuuuuuuuuuuuuu[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']A kraść nie wolno :shake: :diabloti:


[COLOR=red][B]nie wolno....:cool1: :mad: [/B][/COLOR]
[COLOR=red][/COLOR]


Cho do mnie na gołąbki ;)

[B][COLOR=red]no to zdecydowanie wole gołabki.....jade....:diabloti: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][/COLOR][/B]

Ty Alu to masz ciężki zywot :diabloti:

Nie strzeli bobym zastrzeliła :diabloti: Ja tu zaprowadziłam monachomachie :evil_lol:[/quote]


[B][COLOR=red]i znow 10 znaków.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']A ja to NIKT?? :obrazic: Byłam 3x :mad: I teraz jestem NIKIM :placz:



:obrazic: :obrazic: :obrazic:[/quote]
A coś ty taka obrażalska Pysiowa:crazyeye: Ty się nie liczysz, bo żeś jak Rodzina:loveu: i twoje odwiedziny to oczywistość:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:placz:to dlaczego ten Preczów tak samo daleko jak Sarnów ...buuuuuuuuuuuuuuu[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
Ja mam pomysła :p Przeprowadź się tutaj ;) Będziesz miała bliżej ;) Klockową też namów ;) Stoi tu taki domek do sprzedania ;) Spory - dwie rodzinki się zmieszczą :)
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B][COLOR=red]i znow 10 znaków.[/COLOR][/B][/quote]

[quote name='bouvik']A coś ty taka obrażalska Pysiowa:crazyeye: Ty się nie liczysz, bo żeś jak Rodzina:loveu: i twoje odwiedziny to oczywistość:eviltong:[/quote]
Bo nazwano mnie nikim :placz: A teraz napisano że się NIE LICZĘ :evil_lol:

[quote name='Agunia-Pańciunia)']Pysia sie nadymała:loveu:[/quote]
Czasami trzeba :eviltong:

Czekam na TZta :p Musi przyjechać i mi napompować materac, fotel i ponton :diabloti: Będę wtedy pływać :evil_lol:
Właśnie powyrywałam ostatnie chwasty....Na jutro planuję pielęgnacje Szelmy :p Zrobię z niej piękność :loveu: Tylko że ona nie umie tak długo wytrzymać przy zabiegach :razz:

Tak w ogóle to chcę Wam powiedzieć ze Szelma jest coraz śliczniejsza :loveu: Po ponad półtora roku doczekałam się u niej długich piór na łapach :multi: Sierść też ma lepszą i gęstszą :multi: Nawet goły brzuszek zaczął jej zarastać :multi: Chyba pomyślę o jakiejś wystawie zeby pokazać ludziom ze ona może wyglądać coraz lepiej :p W sumie dopiero teraz zaczęło być widać efekty witamin i pielęgnacji....W tym tygodniu chcę z nią jechać na badanie krwi i moczu zeby zobaczyc czy wsio ok. Bo patrząc na nią jak teraz wygląda zaczynam mieć cichą nadzieje ze jej organizm w końcu nabrał sił i może teraz doczekam się od niej małych Szelmusiowych stworków? Tfu tfu aby nie zapeszać ....Jest też spokojniejsza ( też tfu tfu).

A Zmorka po kąpieli drapie się i gryzie jak szalona :crazyeye: Nigdy nie miała problemów ze skórą !! Czasami nawet jak mi brakło przy podmywaniu jej płynu do higieny intymnej to stosowałam przeróżne szampony ludzkie i mydła i nigdy nic!! Kapała się tez wielokrotnie w dziwnych miejscach i też nic!! Patrzyłam - skóra ma wygląd normalny. Kolor w normie a ta ma swędzaczke :crazyeye: Chyba ze chodzi o wysuszoną skóre bo ten fakt zauważyłam już wcześniej a szamponem mogłam pogorszyć sprawe :roll: Chyba kupię odzywke w sprayu do natłuszczania ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...