Jump to content
Dogomania

akard

Members
 • Content Count

  610
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About akard

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  4709608

Converted

 • Location
  Warszawa
 1. [quote name='anija11']Jeszcze ul Wilanowska u twojej przyjaciółki K.Ł. I pare innych adresów domów, które jako pracownik biura nieruchomości miałaś do wynajmu lub sprzedaży:angryy::angryy::angryy:[/quote] To jakaś paranoja co wy wyczyniacie!! Obrażacie publicznie moje imię! Ostrzegam!
 2. [quote name='saragossa']A to jest właśnie user - wspomniany w pierwszym poście "hodowczyni" z ulicy Tanecznej - Olimpia .[/quote] Nie jestem "hodowczynią" z Tanecznej i nie zyczę sobie Moniko obrażania mnie publicznie.
 3. akard

  Czarnoksiężnik z Archipelagu

  [quote name='pati1033']matko jaki on juz wielki :crazyeye::crazyeye: cudny Merlis, cudny :loveu: a ja czekam na znak ciagle kiedy bedziesz, bo na kawke sie chce wprosic:evil_lol:[/quote] Rano, tak jak ostatnio najłatwiej mnie dorwac. Wieczorkiem kiedy wracam jestem juz mega zmęczona...
 4. akard

  Czarnoksiężnik z Archipelagu

  [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/31/7fe77b2f25aa15ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/31/34db40e242f6a9f0.jpg[/IMG][/URL]
 5. akard

  Czarnoksiężnik z Archipelagu

  Dawno bardzo nas nie było i choć chwalić się nie wypada... to ja skromna niebędac pochwale sie sukcesami mojej córeczki OPERY, z której całkiem sliczna pannica wyrasta. [B][COLOR=Blue]OPERA[/COLOR][/B] na wystawie w Poznaniu otrzymała tytuł: [B][COLOR=Lime]ZWYCIĘZCY POLSKI 2008[/COLOR][/B] !!! Jestem bardzo dumna z tej młodej pannicy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/295/35908882a097337a.jpg[/IMG][/URL]
 6. akard

  Czarnoksiężnik z Archipelagu

  Ostatnio troszeczkę zaniedbałam nasza galeryjkę... postaram sie szybko nadrobic :) Oto podrośniety Merlinek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/30/e8289d262e96791e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/399/2c62f0a41ea0beef.jpg[/IMG][/URL] Młodzeniec juz prawie siedmiomiesięczny :loveu:
 7. akard

  01-02.11.2008r. CACIB Nitra (SK)

  [quote name='McDzik']A tylki mailem próbowaliście? Oj... ale kiedy to było? Bo termin przyjmowania zgłoszeń już minął..[/quote] Jesteśmy na liscie ;)!!
 8. akard

  01-02.11.2008r. CACIB Nitra (SK)

  Nasze zgloszenia uparcie wracają, pan twierdzi, ze nic nie dostaje...bu, tez sie mrtwię czy nas przyjeli
 9. I ja bardzo serdecznie Wam GRATULUJĘ :) Jestem niezmiernie szczęsliwa, ze takie trofea cudowne zbieracie !!! Pati jutro jestem w domku, dzisiaj nie miałam siły dzwonić, cały czas było cos do zrobienia...Buziaki :loveu:
 10. akard

  Czarnoksiężnik z Archipelagu

  [quote name='Agga'][URL]http://images27.fotosik.pl/224/71d639af81cb091d.jpg[/URL] [COLOR=DarkGreen][B]Naprawdę luzak :loveu: Się rozsiadł. [/B][/COLOR][/quote] On taki luzak po dzisiaj :)
 11. akard

  Czarnoksiężnik z Archipelagu

  [quote name='pati1033']Dzieciaki sie dawno porozjezdzaly a zdjec tu brak ..... i w ogole nic sie tu nie chwalisz podbojami zagranicznych ringow :mad:[/quote] To prawda... dzieciaki juz dawno ze swoimi ukochanymi włascicielami. Ja zaś zakręcona ostatnio jestem wypadami zagramanicę... nio w tym tygodniu bedziemy we Wrocku :)
 12. akard

  Czarnoksiężnik z Archipelagu

  Maniek luzak 7 tyg [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/224/71d639af81cb091d.jpg[/IMG][/URL]
 13. akard

  Czarnoksiężnik z Archipelagu

  [quote name='czarna_hancza']witam Czarnoksieznikow! Wracam ze szkoly i prosze...co za mile wiesci! Az 14maluszkow!!!! :crazyeye: wiem ze Nula tez juz ma dzieciaczki wiec bardzo bardzo gratuluje!!!!!! :loveu: Czarnuszki sa przesliczne...a ile wymyslania imionek bedzie :cool3: Jeszcze raz bardzo gratulujemy ;)[/quote] dziekuję Czarna Hańcza ... dopiero dzisiaj tutaj miałam okazje zagladnąć, właściewie dzieciaki już do odjazdu się szykują :placz:
 14. [COLOR=Green][B]Czarnoksiężnicy życzą Wszystkim Wesołych Świąt[/B][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=Red][B] [COLOR=Navy]Za oknami śnieżek śnieży… Cóż to, spójrz, zajączek bieży! Komu Święta się zmyliły? To Wielkanoc w środku zimy? Zmartwychwstały z Grobu wstanie, A tu śnieg na powitanie. Wiosna drzewa przystroiła, Białym puchem wykleiła. Cóż, tak Święta te spędzimy: Alleluja w czasie zimy. Ale radość w nas wiosenna, W sercach brzmi nam wciąż „Hosanna" Chcę Ci życzyć moc Radości, I Pokoju i Miłości. Na Dyngusa ciepłej wody Świętowania aż do środy. [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4891/5easter22eg9.gif[/IMG] [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
 15. [quote name='Blow']Wita się laik-amator i doziowy fan:diabloti: akard: tak z czystej, suczej ciekawości...Tyś to kto dla Oli bo nie kojarzę Twej osóbki a paczem...cała obbannerowana i zaavatarowana??:cool3::loveu:[/quote] :)))) Wtaj Blow :loveu::loveu::loveu: Draka=akard=Czarnoksiężnik :evil_lol::evil_lol: [quote name='PIKA'] Blow wstyd :shake: Akard dla Oli, to Oli :evil_lol:[/quote] ;) [quote name='anea']:grin::roflt::roflt::roflt: miałam napisac to samo :evil_lol:[/quote] :oops::oops::oops:
×