Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

[quote name='lutra']Witam wszystkich,
Forum czytuję od dawna,stąd zresztą wzięłam pierwsze informacje i zainteresowanie Barfem.Sama stosuję tę dietę u moich psiaków i rzeczywiście wychodzi im to na zdrowie.Ale do rzeczy.Aktualnie zajmuję się dystrybucją zamrożonych produktów na terenie Wrocławia i ...[/QUOTE]

Hey mam pytanie, ta oferta jest dla kogo? czyli jakie warunki trzeba spełnić żeby np. coś u ciebie kupić, minimalne zamówienie itp?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szachus']Hey mam pytanie, ta oferta jest dla kogo? czyli jakie warunki trzeba spełnić żeby np. coś u ciebie kupić, minimalne zamówienie itp?[/QUOTE]

Oferta jest dla wszystkich zainteresowanych.Sprzedajemy hurtowo i detalicznie.Wszelkie szczegóły (ceny,warunki dostawy,odbioru itp) podam mailowo.Pisz :
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub podaj swój mail.Odpiszę.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jest takie coś: [url]http://www.ecokarma.pl/produkty.php[/url]
Już dawno temu to widziałam, nigdy nie testowałam, bo zamówienie mniej niż 50 kg średnio się opłaca (a od tylu jest dowóz gratis). A 50 kg nie wepchnę nigdzie, tym bardziej, że nie wiem, czy to dobre :roll: Ale jakby się umówić w Wawie w kilka osób jakoś, to można by coś pomyśleć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladybird']Jest takie coś: [URL]http://www.ecokarma.pl/produkty.php[/URL]
Już dawno temu to widziałam, nigdy nie testowałam, bo zamówienie mniej niż 50 kg średnio się opłaca (a od tylu jest dowóz gratis). A 50 kg nie wepchnę nigdzie, tym bardziej, że nie wiem, czy to dobre :roll: Ale jakby się umówić w Wawie w kilka osób jakoś, to można by coś pomyśleć ;)[/QUOTE]

hmm... fajna sprawa, wepchnąć to mam gdzie, ale oni tam max 25 kg kurierem przesyłąją - jakoś tak chyba tam bylo napisane. A jak dla moich piechów to na niecaly tydzień....

editt - szukam dostawcy mielonek kostno-mięsnych w cenach odpowiednich dla Wschodniej Polski.
Ewentualne propozycje proszę kierować na mail w podpisie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='ladybird']Jest takie coś: [url]http://www.ecokarma.pl/produkty.php[/url]
Już dawno temu to widziałam, nigdy nie testowałam, bo zamówienie mniej niż 50 kg średnio się opłaca (a od tylu jest dowóz gratis). A 50 kg nie wepchnę nigdzie, tym bardziej, że nie wiem, czy to dobre :roll: Ale jakby się umówić w Wawie w kilka osób jakoś, to można by coś pomyśleć ;)[/QUOTE]

Producentem tej karmy, jest gość do którego podawałam Tobie namiary - podajesz link do sprzedawcy - oni doliczają prowizję. Nie wiem, czy mogę podać numer telefonu na forum? Jak ktoś chce, to proszę na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwia M.']Producentem tej karmy, jest gość do którego podawałam Tobie namiary - podajesz link do sprzedawcy - oni doliczają prowizję. Nie wiem, czy mogę podać numer telefonu na forum? Jak ktoś chce, to proszę na PW.[/QUOTE]


Już do tego pana, do którego mi podawałaś namiary, dzwoniłam - umówiliśmy się, tylko on coś nie może do mnie dotrzeć, ale pod koniec tego tygodnia ma być :lol: to, co mi się spodobało przy tej ecokarmie, to większa różnorodność smakowa kostek, a tutaj są tylko dwa rodzaje, ale nawet nie wiedziałam, że to ten sam producent :p boję się tylko zawartości wieprzowiny, mimo że i tak będę traktować to jako urozmaicenie.

[SIZE=1]a w tych kostkach, które mi dałaś na próbę, w większości wieprzowiny nie było, ale w dwóch musiała być, bo mój pies dzięki uczuleniu jest wykrywaczem :p[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Krakusy!!!!!!!!! Potrzebne mi info, które mięsne w okolicach Wrocławskiej możecie na pewno polecić. Chodzi mi o to, by mieć pewność, że nie kupię tam dla psa jakiegoś zawirusowanego czy innego dziadostwa. Uśmiecham się o PW lub info w wątku. Listę, gdzie zakupujecie już sobie zrobiłam, ale szukam czegoś bliżej siebie.

Link to comment
Share on other sites

a gdzie się trójmiasto zaopatruje w mięcho? chodzi mi najbardziej o mielone z kością.. bo takie zwykłe mięcho to mi mogą w sklepie załatwić (o dziwo płucka to dla nich egzotyczne zamówienie) ale już mięso mielone z mieloną kością to nie bardzo..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja wzięłam mięso od Azizy - to bez kości, ale z kością też możesz zamówić, tylko to jest wiezione do prawie Rzeszowa, nie wiem jaką trasą.. może jej zapytaj, może przy odpowiednio dużym zamówieniu udałoby się załatwić to do Lublina...


[quote name='Aziza']Mieszkam 20 km od Dębicy, raz w miesiącu zamawiam ze znajomymi hodowcami mrożoną karmę mięsną dla psów. Najbliższej dostawy spodziewamy się w sobotę po Wielkanocy.
Karma występuje w dwóch wersjach:
-karma mięsna -tzn. wołowa
-karma mięsno-kostna -tzn. wołowo-drobiowa.
Karma to mielone mięsne resztki wołowe same, lub z dodatkiem bardzo drobno mielonych porcji drobiowych.

Karma jest mrożona:
w bloki 10 kg - cena za blok mięsna 15 zł, mięsno-kostna - 12zł,
w małe kostki 25 dag - cena karmy w kostkach to odpowiednio mięsna 2zł/kg, mięsno-kostna - 1,50zł/kg.

Jeżeli ktoś z okolicy byłby zainteresowany do zapraszam i proszę o wiadomość na PW do wtorku wieczorem.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...