Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

We Wrocławiu duży wybór na Hali Targowej- nie wiem jak z cenami,ale w przyszłym tygodniu się tam wybiorę i sprawdzę- z tego co pamiętam można nawet z rzeźnikami umawiać się na konkretne zamówienia(zmielenie czy większa ilość).a stoisk tam do wyboru...chyba samych mięsnych pięć jeden koło drugiego.

z kolei mam świeże informacje jak to wygląda w Leclercu:
ogony wp 2,99kg
żołądki kurcze 6,99
nogi wp 1,99
kości wp surowe świeże 1,99
łapki kurczakowe 1,89

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

To ja jeszcze zapytam o Szczecin... Zna ktoś jakieś fajne miejsca z rarytasami? Perspektywicznie pytam, bo pies jeszcze zębów nie wymienił, to nie za wiele mu mogę dawać, ale już niedługo jakąś baraninkę, koninę, nutrię... Chętnie bym nabyła dla niego:)

Link to comment
Share on other sites

Do warszawiakow pytanie mam ;) chce znowu podawac galarete z lapek suczy...od lat nie kupowalam, a ceny kolo mnie sa chore (4,50 zl za kg lapek kurzych).
Gdzie w Warszawie dostane w normalnej cenie lapki? Mile widziane inne "akcesoria" - szyje indycze etc. Najlepiej okolice Ursynowa, ew Mokotow. Wiem, ze niektorzy kupowali na bazarku na Walbrzyskiej, ale nie mam pojecia czy to aktualne i czy chodzi o stara (jesli jeszcze istnieje) czy nowa czesc. Z gory wielkie dzieki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Do warszawiakow pytanie mam ;) chce znowu podawac galarete z lapek suczy...od lat nie kupowalam, a ceny kolo mnie sa chore (4,50 zl za kg lapek kurzych).
Gdzie w Warszawie dostane w normalnej cenie lapki? Mile widziane inne "akcesoria" - szyje indycze etc. Najlepiej okolice Ursynowa, ew Mokotow. Wiem, ze niektorzy kupowali na bazarku na Walbrzyskiej, ale nie mam pojecia czy to aktualne i czy chodzi o stara (jesli jeszcze istnieje) czy nowa czesc. Z gory wielkie dzieki ;)[/QUOTE]


Lapki bywają w Marcpolach,dosyc tanie,napewno mniej niz 4,50,szyje tez sa,ok 6-7zl/kg.
Fajne mieso mozna podobno dostac na bazarku na rondzie Wiatraczna.Ale ja tam nie bylam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='netheter']Zna ktoś jakieś tanie miejsca w Poznaniu?
właśnie przechodzimy na BARFa i nie jesteśmy zorientowane z moją sunią.[/QUOTE]
ja kupuje w tzw. "taniej jatce" niedaleko rynku jeżyckiego tuz przy ul. Kościelnej.
Można kupić mieloną nutrie z kością, jagnięcinę z kością, kości baranie (ładne, często żebra lub od mostku), ogony z nutrii, koninę, ogony końskie, serca i wątrobę, języki końskie, mielone końsko-wołowe (w tym jest większość podrobów). Ceny między 2,50 (wątroba) a 7,50 (jagnięcina z kością) za kg.

jakby ktoś coś taniej znalazł w Poznaniu to proszę o info :)

A! A skąd wytrzasnąć żołądek wołowy / żwacz????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Matko, jakie mięsa!! Jakie ceny!!! Zazdraszczam!!![/QUOTE]
ba :)
ostatnio furorę w naszym jadłospisie robią kości baranie 3,50 pln/kg
ale większość z tych mięs to cena 5,50 i w górę
gorzej z drobiem - nie znalazłam żadnych tanich miejsc, kupuje więc w Piotrze i Pawle bu! bo moja mała sucz nie może za dużo twardszych kości bo źle je toleruje, ona musi drób zajadać na szczęście skrzydła to koszt ok.5,00 pln/kg

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo Paulina :)
Trzeba się będzie przejechać i zaopatrzyć..
Żołądków ani żwaczy też nigdzie nie moge dostać.. a szukałam :/

Bora znów średnio drób, czy raczej drobiowe kości.. łapczywiec jeden.
Kiedyś dostała do jedzenia kurze łapki, a godzine później je zwymiotowała. W całości.
Musiałabym jej dawać wszystko z ręki, a jak mnie nie ma w tygodniu to matka nie ma czasu..

Link to comment
Share on other sites

Weźcie mi prześlijcie tą baraninę pocztą :D
U nas tylko drób i wieprzowina w sklepie. Wołowina to w ogole rzadkość, nie mówiąc o takich mięsach jak cielęcina czy chociażby królik. Kaczek też nie ma.

Naprawdę nikt nie wie gdzie można dorwać dobre mięcho w Białymstoku?

Link to comment
Share on other sites

A może ktoś z was wie gdzie kupić dobre mieso w Krakowie, Katowicach albo Gliwicach?

Wracam z moja suką do barfu, a że w końcu mam samochód to będę mogła przywozić sobie mięso - byle by dobre [poprzednio zrezygnowałam z powodu ciągłych zatruć u Birmy... takiej rewelacyjnej jakości mam mieso na osiedlu :(]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...