Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='dar_ling']Hej ;)
A czy ktoś się orientuje gdzie w małopolsce w okolicy Nowego Sącza kupię tanio kości cielęce (w dużych ilościach) oraz mięso wołowe z kośćmi i podroby wołowe.
Objechałam całe miasto i nigdzie nie mogę tu dostać :(
Tylko drób i wieprzowina :([/QUOTE]

a byłaś na targu? Chyba jakieś powinny być tam. W Lublinie bez problemu takie przysmaki można dostać na bazarach w budach z mięsem.

Link to comment
Share on other sites

hmm.... a myślalam, ze u nas takie zatyle...
a ja się dogadałam z panią ze sklepu zoo i raz na miesiąc przywozi mi mrożonki w cenie 2 zł!!!! za kg :) mam więc zapchaną zamrażarę i spokój na miesiąc. :) a psy pyszne jedzenie. I nie musze taszczyć w pks co kilka dni po 10 kg żarełka dla psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']hmm.... a myślalam, ze u nas takie zatyle...
a ja się dogadałam z panią ze sklepu zoo i raz na miesiąc przywozi mi mrożonki w cenie 2 zł!!!! za kg :) mam więc zapchaną zamrażarę i spokój na miesiąc. :) a psy pyszne jedzenie. I nie musze taszczyć w pks co kilka dni po 10 kg żarełka dla psów.[/QUOTE]

A przypadkiem nie z firmy Miram?? Moje szczęście się ich mrożonkami zajada, też za 2 zł/kg. Dziś od Azizy przywiozłam 20 kilo z koscią mielonego, otwieram zamrażarkę i.... szok!!! Zapomniałam, że mam zapasu jakieś 30 kilo....... Jakoś upchałam.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']cholerka, nie widziałam tego wątku wcześniej. czy jest w którymś poście info o mięsie w wawie?[/QUOTE]

Jest, jest :

[quote name='passa'][QUOTE][INDENT]Mam namiary na tani [B]Barf [/B]w kostkach (na terenie Warszawy i Łomianek) nie wiem, czy tu mogę podać? Jak ktoś chce, to proszę pisać na PW. Cena kostki 250 gr wołowej 0,50 gr, a kurczak z kośćmi +wołowina 0,35 gr. Moje suczki już jedzą i bardzo im smakuje [IMG]http://www.dogomania.120721-BARF-w-kostkach/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
[/INDENT][/QUOTE]

Może wkleję tutaj numer (nic nie mam z tym Panem wspólnego) :)

501-550-576 begin_of_the_skype_highlighting 501-550-576 end_of_the_skype_highlighting ten Pan rozprowadza karmę, a produkcją zajmuje się Jego tata. Mówił, że współpracują z firmą, która sprzedaje barfowe mięsko [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Zadzwoń, on również jeździ po Warszawie, można się jakoś umówić [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Moje psy były bardzo zadowolone z tych kostek [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Mieszałam drobiową z wołową i było super [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Przy samej drobiowej kupy były bardzo twarde - chyba ma dużo kości, a sama wołowa ma dużo podrobów [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Napisz później jak Ci poszło ? Teraz nie mam tych kostek, ale na nich widnieje numer weterynaryjny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']A przypadkiem nie z firmy Miram?? Moje szczęście się ich mrożonkami zajada, też za 2 zł/kg. Dziś od Azizy przywiozłam 20 kilo z koscią mielonego, otwieram zamrażarkę i.... szok!!! Zapomniałam, że mam zapasu jakieś 30 kilo....... Jakoś upchałam.....[/QUOTE]

nie, z jakiejś innej, ale mosiala bym zejśc ze strychu do piwnicy gdzie mam zamrażalnik i sprawdzić... a nie chce mi się. :)

info dla lubliniaków - dostałam dziś informację (osobiście nie sprawdzałam) że na gieldzie zoo kolo leklerka na Turystycznej (gielda chyba w soboty jest tam) sprzedają kostki mrożonek dla piesów po 40 gr za 250 g. do sprawdzenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Bura']A przypadkiem nie z firmy Miram?? Moje szczęście się ich mrożonkami zajada, też za 2 zł/kg. Dziś od Azizy przywiozłam 20 kilo z koscią mielonego, otwieram zamrażarkę i.... szok!!! Zapomniałam, że mam zapasu jakieś 30 kilo....... Jakoś upchałam.....[/QUOTE]
Zazdroszczę dostępu do tak tanich mielonek. Podejrzewam, że nie różnią się jakością od primexowych...

Przy okazji wspomnę, że szukam mielonek z "dużych" zwierząt - wołowina, cielęcina, konina w Olsztynie.

Link to comment
Share on other sites

Jako, że w przyszłym tygodniu przeprowadzam się do Warszawy, a moja dorosła suka BARFuje, to poszukuję miejsc w stolicy, gdzie można tanio i różnorodnie znaleźć mięcho :) Z domu zwozić niestety nie dam rady w takich ilościach, żeby wystarczyło do następnej wizyty ;)
Z tego co znalazłam, to Żakla polecała hale mirowskie, ktoś tu jeszcze dawał namiary na dystrybutora kostek. A czy coś oprócz tego znajdzie się wartego uwagi? Jakieś konkretne sklepiki/bazarki? :) Będę wdzięczna za wszelkie propozycje (przykładowe ceny mile widziane :) ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']Zazdroszczę dostępu do tak tanich mielonek. Podejrzewam, że nie różnią się jakością od primexowych...

Przy okazji wspomnę, że szukam mielonek z "dużych" zwierząt - wołowina, cielęcina, konina w Olsztynie.[/QUOTE]


No cóż, pies nie ma biegunek (w końcu!!!!!!!) a po Primexie jak i Biosku były okresowe srrrrrrrruuuuuuuu...... a na wygląd, całkiem podobne. Ja mam wołowo indycze i jest super.

Link to comment
Share on other sites

[B]Guciek[/B] przy HM jest chyba największy wybór świeżego mięcha. Mogę jeszcze Makro polecić, ale trzeba mieć kartę żeby się do niego dostać ;). Ostatnio kupiłam tam szyje z gęsi, wcześniej skrzydła i moim kundlom bardzo smakowały :razz:. Cena szyj - niecałe 4 zł za 4 szt, skrzydła chyba 5 z kawałkiem za kilogram (dawno kupowałam...). Jeszcze z ladybird kiedyś kupowałyśmy tam głowy łososia dosyć tanio ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam, na forach raczej nie pisuję a na tym jestem od dzisiaj, więc proszę wybaczyć, jeśli powtarzam temat (nie jestem w stanie ponad 400 przeczytać). W każdym razie szczerze polecam karmę Barf Primexu, ma dobrze opisane składniki i nie zawiera odpadów ani konserwantów. Fakt, że z mrożonkami trudniej niż suchą karmą, ale moja suczka jest w pełni szczęścia jedząc surowiznę :).
Karmę kupuję w Poznaniu, w maleńkim ale bardzo sympatycznym sklepie zoologicznym Fafik, na Naramowicach. Pani w sklepie doradza i z tego, co wiem, swoje psy karmi też Barfem a przy dodatkowych pytaniach podaje kontakt do specjalisty.

Link to comment
Share on other sites

[B]balbinka3[/B] wszystko slicznie i ladnie, poza ceną. Mnie nie stać na żywienie psów primexem - mam 3 duże psy. W tej cenie kupię mięso do jedzenia dla ludzi, bo poza psami mam też rodzinę i znajomych którzy często nas odwiedzają. Fakt, długo byliśmy na diecie bezmięsnej, ale psów jakoś nie udało się na taki styl jedzenia przestawić.
Ja mogę wydać na jedzenie dla psów do 2 zł za kg i nic więcej. I w takiej cenie znajduję mięso dla psów z dostawą do domu.
Primexem nigdy nie karmilam moich psów, nie dlatego, ze uważam, ze to coś niedobrego - wręcz przeciwnie, ale mnie na to nie stać na tą firmę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Journey']Panbazyl, jestem w takiej samej sytuacji - kilogram mięsa primexu kosztuje od 12 do 16 złotych... Ja potrzebuję średnio 8 kg dziennie. Można wiedzieć skąd Ty zamawiasz mięso? Szukam czegoś z dostawą do W-wy...[/QUOTE]
od razu wyjaśniam - nie jestem przedstawicielem żadnej firmy.
A więc u na jest to tak - mieszkam na totalnym zatylu na wschodzie Polski, ale mam tu niedaleko (no kilka kilometrów) sklep zoologiczny z karmami dla zwierząt. Kupuję w sklepie po prostu a pani jest tak miła, że przywozi mi to raz w miesiącu do domu. Bo samochodu nie mamy. Koszt to 2 zł za kg w kostkach po 250 g, mielonka mięsno-kostna. Taniej można kupić na giełdzie zoologicznej koło Leklerka na Turystycznej, ale pojawia się problem samochodu.
W Wawie na pewno znajdziesz coś w rozsądnych cenach i z pewnością rozmaite rzeczy. Jak na razie obserwuję, ze wschód Polski jest najslabiej zaopatrzony w takie kostki, centralna Polska i zachodnia a nawet poludniowa dużo lepiej. Popytaj Cioteczki warszawskie, byly tu gdzieś nawet adresy podawane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...