Jump to content
Dogomania

Poturbowana,połamana podhalanka Turnia odebrana bacy. Nie udało się ;( Za TM [']


Kinya

Recommended Posts

Kinya - ona tobie zawdziecza życie. Nosówkę już miała zanim przechała do mnie. Raczej niemożliwe by w ciągu 3 dni wystąpiły tak wyraźne objawy :shake:

dziś jest lepiej niż wczoraj... :p
mała już bryka jak normalny szczenior :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny czy ona ma domek stały albo widoki na takowy po wyzdrowieniu ? Bo mam chętnego na szczeniora podhalana do domku z ogrodem w Szczecinie :loveu:
Chętnego znam osobiście to informatyk od lat obsługujący nasze biuro żaden człowiek znikąd :loveu:
Wyperswadowałam mu kupno szczenia w hodowli skoro moze dać dom jakiejś sierotce :loveu:
Proszę o szybką odpowiedź :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczek007']kurrrde dziewczyny, wyscie ja dosłownie wyrwały śmierci ,skoro ona już tam chora była, a jaka ona jest fajna :loveu:...cieszę sie że sie układa:multi:[/quote]


Dokładnie tak ! Kinya małą wypatrzyła ,gdyby nie to.... :shake:
Camara owieczkę hołubi i leczy....
Zdrowiej " maleńka" ślicznotko ! :thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonkaxp']asior jesli moge zapytac to czemu juz tam cie niema
ja tez tam kiedys bwałam ale odeszłam z pewnych powodów wszystkie odeszłysmy z watku wrzesien2007 przeniosłysmy sie na inne forum przez admina emamy[/QUOTE]

dokładnie z tego samego powodu odeszłam ;)
dowiedziałam się, ze czytają nasze pw...
Nie tylko wasz wątek odszedł... majówki 2008 też i wiele wiele innych.. teraz jesteśmy na innym forum..

Link to comment
Share on other sites

o tak PW to juz było przegiecie
majówki i gródniówki sa na naszym forum załozyłysmy nowe forum i duzo dziewczyn sie tam poprzenosiło ebobas może słyszałas prawie pół roku ptysiowa robiła;) niewiem moze znasz ptysiowa z tamtego forum
i za to nowe forum własnie admin prawie wszystkie z naszego watku nas zbanował bał sie konkurencji
na poczadku fajnie tam było dopuki adminowi nie poprzewracało sie w głowie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Nosowka to cholerna choroba, zeby tylko mała wyzdrowiała.... :cool1: Tyle juz przeszła, ale bedzie dobrze! ;)[/quote]

Też tak myslę :thumbs:
Niesamowicie urosła, coraz większa Misia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mc_mother']A widziałaś kiedyś górala, który wyda kasę na swojego psa?:roll:
[/quote]
no tak
dlatego tak polubiałam to forum, bo jak tu dziewczyny oddaja pieski to do odpowiedzialnych ludzi, a nie do pierwszej lepszej osoby co psa chce:multi::multi: tak jak to niektórzy ludzie robia,zeby sie tylko psa pozbyc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...