Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Nasz nowy nabytek - Maja, ok. roczna kooteczka, korzysta z kuwety, czeka na sterylizację.

Maja te największe mrozy przeżyła na parkingu; podobno była tam z bratem, ale nie udało nam się go odnalezc.

Maja trafiła do nas w bardzo złym stanie, wychudzona. To jedyna nasza kotka, która przebywa w DT, reszta czeka na dom w gabinecie. 

unnamed.jpg

5.jpg

3.jpg

1.jpg

4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak, wszystkie piękne.

Zrobię im nowe ogłoszenie, asle zmorą jest ten mój adres e-mail, którego nie mogę zmienić, bo system sam generuje go z mojego profilu na OLX, a w treści ogłoszenia nie można wpisać adresu, gdyż program reaguje na znak @ w treści ogłoszenia i nie puszcza ogłoszenia z tym znakiem na stronę ogłoszeń OLX.

Czy ktoś zna sposób na "oszukanie" programu i podanie adresu e-mail Toli ?

Link to comment
Share on other sites

Elik a próbowałaś może podać mail w treści ale z pominięciem "małpy"? Możliwe, że jeśli podasz go np. w takiej formie: jan.kowalski[małpa]wp.com, i podasz w nawiasie informację, żeby zamienić słowo "małpa" na odpowiedni symbol to portal to puści. Nie próbowałam tego ale możliwe, że w ten sposób da się obejść te zabezpieczenia.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Marysia O. napisał:

Elik a próbowałaś może podać mail w treści ale z pominięciem "małpy"? Możliwe, że jeśli podasz go np. w takiej formie: jan.kowalski[małpa]wp.com, i podasz w nawiasie informację, żeby zamienić słowo "małpa" na odpowiedni symbol to portal to puści. Nie próbowałam tego możliwe, że w ten sposób da się obejść te zabezpieczenia.

Jest to możliwe :) Spróbuję.

Dzięki za podpowiedź  buziaczki 2.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Aldrumka napisał:

Białasek też sliczny - dziwne, ze nie ma chetnych To też jeszcze młodzieniec ?

Ma ok. 7 mies. jest już wykastrowany.

Dla mnie to wielkie zaskoczenie, ze nikt o niego nie pyta - do tej pory biało - rude koty nie zagrzewały długo miejsca ...

 Nie wiem, co z nim nie tak :(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

. . .

Proszę tez o więcej ogłoszeń Pralinki - ma OLX ode mnie i Havanka - ta kotka jest w gabinecie tez od lipca :(

To dawaj też Pralinkę i kilka zdjęć. Ogłoszę oba w jednym ogłoszeniu ale osobne teksty.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

To dawaj też Pralinkę i kilka zdjęć. Ogłoszę oba w jednym ogłoszeniu ale osobne teksty.

Pralinka ma ok 1,5 roku, jest wysterylizowana, miziasta, korzysta z kuwety, ma aktualna książeczkę zdrowia. To ona wykarmiła w gabinecie 2 osierocone mioty kociaków plus swoje własne

pralinka1.jpg

pralinka3.jpg

unnamed.jpg

pralinka6.jpg

pralinka2.jpg

pralinka2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...