Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Fajne wiadomości.Dziękuję Tolu.

Nio,Mazowszanka13 nie omieszka pokazać sunię,pochwalić się nowym nabytkiem.

W książeczce ma imię Ida, ale czy zostanie?...

Gosia ma jej założyć wątek, to tam się przeniesiemy.

Link to comment
Share on other sites

W książeczce było imię IDA. Mnie się podoba, więc nie zmieniam.

 

Zapraszam na wątek:http://www.dogomania.com/forum/topic/147608-ida-kud%C5%82ate-male%C5%84stwo-z-zamojskiego-schronu-u-mnie-w-bdt/

 

 

 

Czy dobrze zrozumiałam, że jest odpchlona i odkleszczona ? A co z robalami ? Kupić jej tabletki ?

No piękna jestem:) :)

Fajne imię :)

Sunia była przedwczoraj odpchlona, ale jak była kąpiel, to chyba trzeba powtórzyć...

Odrobaczyć tez trzeba; niby w schronie zapewniali, ze psy są odrobaczana, ale radzę kupić tabletki.

Link to comment
Share on other sites

Szczenię wyrzucone z ciągnika.

 

Godzinę temu dostałam telefon od mojej mamy - znalazła małego przerażonego szczeniaka ( piesek). Maluch wypatrzył ją na plantacji i nie odstępuje na krok, jest przerażony i był dość mocno odwodniowny. Próby ustalenie właściciela na razie nic nie dały, ktoś jej powiedział, że piesek został wyrzucony z jadącego ciągnika.... Na szczęście moja mama nie znalazła na nim widocznych obrażeń.

 

Jeśli to prawda, to maluch będzie potrzebował jakiekolwiek miejsca - na plantacji nie mamy żadnych warunków dla psa (nikt tam nie mieszka). Do tego już przemieszuje tam półdziki kocur z infekcją dróg oddechowych.

 

Maluch sięga do ok 1/2 łydki - więcej o nim  nie wiem, bateria w komórce siadła.

 

Czy schronisko w Zamościu przyjmuje psy od ludzi, czy tylko od hycla?

Link to comment
Share on other sites

Psiak jest w typie sznaucera średniego, nic więcej o nim nie wiem, ale jak trzeba, to się dowiem.

 

Wątku nie znam, zajrzałam - dzięki Anula za wstawienie tam psiaka!

 

 

Tola dowiedz się o nim jak najwięcej ok? ogłoszę chłopaka na sznupach tylko info potrzebne 

Link to comment
Share on other sites

Tola dowiedz się o nim jak najwięcej ok? ogłoszę chłopaka na sznupach tylko info potrzebne 

Podjadę na początku przyszłego tyg., może uda się zrobi więcej zdjęć; chłopak jest ciekawy, podchodzi do siatki, jak ktoś przyjezdza.

Link to comment
Share on other sites

Szczenię wyrzucone z ciągnika.

 

Godzinę temu dostałam telefon od mojej mamy - znalazła małego przerażonego szczeniaka ( piesek). Maluch wypatrzył ją na plantacji i nie odstępuje na krok, jest przerażony i był dość mocno odwodniowny. Próby ustalenie właściciela na razie nic nie dały, ktoś jej powiedział, że piesek został wyrzucony z jadącego ciągnika.... Na szczęście moja mama nie znalazła na nim widocznych obrażeń.

 

Jeśli to prawda, to maluch będzie potrzebował jakiekolwiek miejsca - na plantacji nie mamy żadnych warunków dla psa (nikt tam nie mieszka). Do tego już przemieszuje tam półdziki kocur z infekcją dróg oddechowych.

 

Maluch sięga do ok 1/2 łydki - więcej o nim  nie wiem, bateria w komórce siadła.

 

Czy schronisko w Zamościu przyjmuje psy od ludzi, czy tylko od hycla?

Chyba tylko od hycla, w innym przypadku trzeba płacić...

Ale nie jestem pewna.

Link to comment
Share on other sites

Tolu, czy ktoś dzwonił w sprawie Soni? Jest kilka odkryć telefonów.

Niestety - totalna cisza  - to chyba przez czas urlopowy.

Pani Żaneta też nie odpisała, mam nadzieję, ze przyczyna jest urlop i ze wkrótce się odezwie.

 

 

Ten rudy psiak z dłuższą sierścią też jest śliczny.Tyle tam fajnych psiaków czeka na dom.

Podobnie tak jak w każdym schronisku, to takie przygnębiające:(

A teraz jeszcze wakacje, więc psów na pewno przybędzie.

 

Jak podjadę do schronu to spróbuję dostać się do suk i porobić zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Biedna ta sunieczka, Tolu, a gdyby założyć jej wątek, mimo ,że nie wiemy o niej wiele.

Ale przynajmniej nie zginie w nawale postów.

Na razie nie mam pomysłu, co dalej, ale może...

 

 

Tez cały czas o tym myślę, tylko boje się pustki na wątku, bo nie będzie uaktualnianych nformacji o suni :(

 

Dzisiaj wieczorem spróbuję założyć - będę prosiła o pomoc w wysyłaniu zaproszeń.

Link to comment
Share on other sites

 

Tez cały czas o tym myślę, tylko boje się pustki na wątku :(
Dzisiaj wieczorem spróbuję założyć - będę prosiła o pomoc w wysyłaniu zaproszeń.

 
Może ktoś zrobiłby wydarzenie na FB. Im więcej osób się dowie, tym Sonia ma większe szanse na dom.
Link to comment
Share on other sites

   
Może ktoś zrobiłby wydarzenie na FB. Im więcej osób się dowie, tym Sonia ma większe szanse na dom.

No właśnie w tym problem, ze nie mam nikogo takiego.

Może kogoż uda się zciągnąć...

O wątek się boję, bo nie będzie informacji o suni, nowych wiadomości :(

 

Oby jeszcze miała łagodny charakterek to zwiększy jej szanse.

To akurat wiemy - suni jest bardzo łagodna.

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

A do mnie zadzwoniła moja była harcerka... z płaczem i apelem... szuka pilnie DT lub DS dla suni.

Suczka jest młodziutka, wystraszona i mocno uległa. Psy ją gryzą, a ona nie umie się bronić... Błąka się od wiosny w woj lubelskim, ale w tej chwili naprawdę jest źle, bo psy ją odpychają i nie ma gdzie się podziać!

Suczka ma anielski charakter, poszukujemy kogoś, kto da jej miskę z żarciem, wodą, miejsce do spania i odrobinę swojego serca!

Prosimy chociaż o tymczas, który zapewni jej bezpieczeństwo do znalezieniu własnej rodziny. Pomogę przy adopcji (zdjecia, ogłoszenia, sprawdzenie domku), a w razie potrzeby także w utrzymaniu suni (bazarki różego rodzaju na sterylizację oraz ew. leczenie)

Sama nie mogę jej pomóc... Z powodów osobistych swoją działalność jako Dom Tymczasowy zawiesiłam na czas nieokreślony.

Suczka naprawdę jest rewelacyjna. Milutka, uległa, kochana, spragniona kontaktów z człowiekiem. I tak bardzo uzależniona od niego... W tej chwili NIE JEST bezpieczna. Jest zbyt delikatna na schronisko, zginie w gąszczu psów w potrzebie...

Tą noc sunia spędziła u Dobrej Duszy (bo znowu psy ją gryzły i odganiały), ale musi to miejsce opuścić DZISIAJ, a nie ma gdzie...

Kontakt: 782 221 876

Zdjęcia od tej mojej znajomej i za jej zgodą:
https://www.facebook.com/justyna.siarkiewicz.1/posts/861741060563977?pnref=story

Mam jakieś przeczucie, że albo jest w ciazy, albo cieczka się jej zbliża :(

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Miałam wczoraj podejść i zrobić lepsze zdjęcia, ale zniknęła spod sklepu, znów ją psy przegoniły... :(

Ja sama kompletnie nie wiem co robić. Jeszcze w środę wyjeżdżam i nie będzie mnie tydzień. A DT zapełnione, to straszne być bezsilnym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...