Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

Tola

Recommended Posts

No właśnie, czy mogę Tolu podać kontakt do Ciebie?  Wyjeżdżam na urlop 18, a wracam 30. Będę oczywiście zaglądać na wątek i uczestniczyć w decyzjach.

Sunia pewnie da radę chodzić na smyczy, bo była na łańcuchu.

NO właśnie nie ma imienia. Ona jest mała, może Mini nasz użytek i do mojego ogłoszenia. A do innych ogłoszeń i tak trzeba inne imię wstawić.

Rezerwuję zdjęcia: 1, 10, 14 i 17. Wstawię też zdjęcie na łańcuchu.

Tysiu, mogę na bazie Twojego tekstu utworzyć mój?

Zajrzałam do Twojego ogłoszenia i się zastanawiam czy pisać, że będzie wykastrowana przez adopcją.  To jest raczej niemożliwe, więc informacja wprowadzi w błąd potencjalnych chętnych. Niektórzy potem się wkurzają, że w ogłoszeniu podana jest nieprawdziwa informacja.

Dnia 10.09.2022 o 11:14, Poker napisał:

No właśnie, czy mogę Tolu podać kontakt do Ciebie?  Wyjeżdżam na urlop 18, a wracam 30. Będę oczywiście zaglądać na wątek i uczestniczyć w decyzjach.

Sunia pewnie da radę chodzić na smyczy, bo była na łańcuchu.

Oczywiście, kontakt może być do mnie, one dla  mnie bardzo ważne ♥️ Ja też zrobię suni i maluszkowi olx, tylko złapię czas😉

Dnia 10.09.2022 o 12:24, Poker napisał:

Tysiu, mogę na bazie Twojego tekstu utworzyć mój?

Zajrzałam do Twojego ogłoszenia i się zastanawiam czy pisać, że będzie wykastrowana przez adopcją.  To jest raczej niemożliwe, więc informacja wprowadzi w błąd potencjalnych chętnych. Niektórzy potem się wkurzają, że w ogłoszeniu podana jest nieprawdziwa informacja.

Moim zdaniem trzeba napisać,że czeka na zabieg, a jak ktoś zadzwoni, to będziemy rozmawiac😉

Dnia 11.09.2022 o 11:26, Tola napisał:

Za chore kociątko u Jagny, Groszka, jest do wypłaty 441,80 zł.

Dziekuję bardzo Tolu za zorganizowanie zbiórki. Gdyby nie Ty, to zostałabym sama z kolejnym długiem. Jak mówiłam Ci, tą cześć, która zostanie, chciałabym przeznaczyć na zakup surowicy, którą zużyłam dla schroniskowych zamojszczaków, a muszę oddać. Wtedy znacznie mniej zostałoby mi do zapłaty za nią.

Dnia 3.08.2022 o 11:59, Tola napisał:

Sznaucerowaty, który jedzie pod opiekę Sara2011

IMG-20220803-WA0028.jpg

Maksio, bo tak go nazwałam ma już DS. W sumie zatoczył koło, z Zamościa pojechał do Nowej Soli, stamtąd go odebrałam i pojechał do mnie na BDT do Gorzowa Wlkp. A DS znalazł pod Katowicami :). W DS jest od tygodnia. Maksio to przekochany piesek, trochę jeszcze taki nieoszlifowany diament, jak się opanuje ciągnięcie na smyczy i rzucanie się  na przejeżdżające auta to będzie ideał. A poza tym to wspaniały, wesoły, uwielbiający piłeczki psiaczek. Bardzo długo biłam się z myślami, czy nie zostawić go u mnie bo całkowicie zawładnął moim sercem. Przeważyło to, że mieszkając w domu jednorodzinnym , w spokojnej okolicy, gdzie nie jeżdżą non stop auta będzie mniej bodźców i będzie miał lepiej. I nawet nie zaczęłam go ogłaszać, DS sam się zgłosił :). Ten DS adoptował ode mnie 3 lata temu Axę z Radys. Wtedy Państwo jeszcze mieszkali w Katowicach. Potem kupili dom i wyprowadzili się pod miasto a teraz dojrzeli do decyzji o drugim piesku, towarzyszu dla Axy i dla siebie. Zadzwonili do mnie z pytaniem czy nie mam jakiegoś pieska do adopcji, chcieli psiaka z domu tymczasowego. To bardzo fajny dom, przez te wszystkie lata cały czas są ze mną w kontakcie, dzwonią i przysyłają zdjęcia. Państwo chcieli nawet przyjechać do Gorzowa po Maksia ale ponieważ ja jechałam do rodziny za W-wę więc umówiliśmy się w Strykowie niedaleko Łodzi na przecięciu autostrad A2i A1  i tam nastąpiło przekazanie Maksia. I chociaż wiem że ma super domek to ja nadal w żałobie...

3.thumb.jpg.8e7c3ade41bdff41f43a6737fec7db33.jpg

1.jpg.50974eee718d9dcf1186c5910e4ec0b7.jpg

2.thumb.jpg.fdc47ef18fd5a44237023fb66f5faf3e.jpg

4.thumb.jpg.6698637e8162e316dc3e0d4958aa63f8.jpg

5.thumb.jpg.73b5a40daf15babb3deedac1ffc92376.jpg

7.jpg.a835759efab017ee7bc5b26b9e2485d8.jpg

6.jpg.209ca865142a5e8b48945ba5727ff863.jpg

• Like 10
  • Upvote 1

Dnia 12.09.2022 o 21:34, Sara2011 napisał:

Maksio, bo tak go nazwałam ma już DS. W sumie zatoczył koło, z Zamościa pojechał do Nowej Soli, stamtąd go odebrałam i pojechał do mnie na BDT do Gorzowa Wlkp. A DS znalazł pod Katowicami :). W DS jest od tygodnia. Maksio to przekochany piesek, trochę jeszcze taki nieoszlifowany diament, jak się opanuje ciągnięcie na smyczy i rzucanie się  na przejeżdżające auta to będzie ideał. A poza tym to wspaniały, wesoły, uwielbiający piłeczki psiaczek. Bardzo długo biłam się z myślami, czy nie zostawić go u mnie bo całkowicie zawładnął moim sercem. Przeważyło to, że mieszkając w domu jednorodzinnym , w spokojnej okolicy, gdzie nie jeżdżą non stop auta będzie mniej bodźców i będzie miał lepiej. I nawet nie zaczęłam go ogłaszać, DS sam się zgłosił :). Ten DS adoptował ode mnie 3 lata temu Axę z Radys. Wtedy Państwo jeszcze mieszkali w Katowicach. Potem kupili dom i wyprowadzili się pod miasto a teraz dojrzeli do decyzji o drugim piesku, towarzyszu dla Axy i dla siebie. Zadzwonili do mnie z pytaniem czy nie mam jakiegoś pieska do adopcji, chcieli psiaka z domu tymczasowego. To bardzo fajny dom, przez te wszystkie lata cały czas są ze mną w kontakcie, dzwonią i przysyłają zdjęcia. Państwo chcieli nawet przyjechać do Gorzowa po Maksia ale ponieważ ja jechałam do rodziny za W-wę więc umówiliśmy się w Strykowie niedaleko Łodzi na przecięciu autostrad A2i A1  i tam nastąpiło przekazanie Maksia. I chociaż wiem że ma super domek to ja nadal w żałobie...

3.thumb.jpg.8e7c3ade41bdff41f43a6737fec7db33.jpg

1.jpg.50974eee718d9dcf1186c5910e4ec0b7.jpg

2.thumb.jpg.fdc47ef18fd5a44237023fb66f5faf3e.jpg

4.thumb.jpg.6698637e8162e316dc3e0d4958aa63f8.jpg

5.thumb.jpg.73b5a40daf15babb3deedac1ffc92376.jpg

7.jpg.a835759efab017ee7bc5b26b9e2485d8.jpg

6.jpg.209ca865142a5e8b48945ba5727ff863.jpg

Piękny jest 😍Wspaniała wiadomość, bardzo się cieszę🥰 Parę dni temu myślałam o Maksiu, miałam nawet zapytać, jak chłopak się miewa, a tu już w swoim domu♥️

• Like 1

W związku ze zbliżającym sie transportem psów z zamojskiego schroniska, chciałam poinformowac, że robimy nowy wybieg, więc gdyby ktoś był chętny umieścić u nas hotelikowo psa średniego/większego, to zapraszam do kontaktu. Ocieplana buda, wybieg na noc i reszta terenu w ciągu dnia do dyspozycji.

Do pomysłu skłoniła mnie sytuacja z Zewem, który sam jeden blokuje cały duży wybrukowany wybieg, kojec w środku i 3 budy. Chyba więc lepiej zrobić mu wybieg mniejszy, z jedną budą, a ten duży byłby wtedy wolny dla bardziej przyjacielskich względem siebie dwóch psów 😉

Wiem, że hotelowanie w budzie jest znacznie mniej popularne, ale osobiscie wybrałabym dla psa cieplutką budę, przestrzeń, zabezpieczony wybieg i kontakt z innymi psami luzem w ciągu dnia, niż wydzielony mikro kojec w wypłytkowanym malutkim, ale ogrzewanym pomieszczeniu, jak to czesto zdarza się w hotelikach. Gdzie pies może stać lub kręcić się w kółko, wilgoć wynikająca z pobytu kilku psów pojawia sie i spływa po ścianach, a każde wysikanie powoduje powódz na płytkach i zostaje na psie.

Jedynym warunkiem jest to, żeby pies wczesniej został zaszczepiony. 

• Like 1

Dnia 12.09.2022 o 21:48, Tola napisał:

Piękny jest 😍Wspaniała wiadomość, bardzo się cieszę🥰 Parę dni temu myślałam o Maksiu, miałam nawet zapytać, jak chłopak się miewa, a tu już w swoim domu♥️

Ja też się bardzo cieszę z DS Maksia. Wygląda na zadomowionego, siostrzyczka też cudowna.

Szczęścia Maksiuniu.

• Like 1

Dnia 13.09.2022 o 21:44, Tyśka) napisał:

Zapytanie o Sisi:

"Witam pozdrawiam serdecznie. Czy ogłoszenie aktualne ? My jesteśmy starszym małżeństwem po 55 roku.Chwilowo mieszkamy zagranicą."

Państwo są w kontakcie. 

• Tola changed the title to Zamojskie psiaki szukają domów i miłości