Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Kibicuję psiakom, oby szczęśliwie dojechały...

Aktualnie z mojego bazarku mam  218zł na transport wtorkowy. Może ktoś jeszcze dorzuci grosik, bo jutro koniec, a na wtorek potrzeba 450zł. Jutro koniec, więc poproszę też o informację do kogo pieniądze przelać. Niestety, nie mam możliwości pociągnięcia bazarku dłużej, przez parę dni będę nieobecna na Forum.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyśka) napisał:

Kibicuję psiakom, oby szczęśliwie dojechały...

Aktualnie z mojego bazarku mam  218zł na transport wtorkowy. Może ktoś jeszcze dorzuci grosik, bo jutro koniec, a na wtorek potrzeba 450zł. Jutro koniec, więc poproszę też o informację do kogo pieniądze przelać. Niestety, nie mam możliwości pociągnięcia bazarku dłużej, przez parę dni będę nieobecna na Forum.

To rozumiem,że brakuje jeszcze na wtorkowy transport 232zł.Czy tak?

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Tola napisał:

Chciałam jeszcze napisać, że sunia znad rzeki ma jechać  w naszym kontenerku na przednim siedzeniu - jak kontenerek się zmieści....

Oby się zmieścił!

 

Kolejne psiaki już jutro wyruszą po nowe życie.

Dobrej i spokojnej drogi!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

To ja te 132zł wpłacę zaraz,gdzie mam potwierdzić,na Twoi bazarku?

Anulko pozwól, że ja dołożę 40,00 zł, bo to obiecałam ale się zagapiłam. Tyle wątków z informacjami o transporcie, o psiaczkach, które mają jechać, a ja myśli mam zajęte chorobami moich psiaczków.  Obiecałam i bardzo chcę dotrzymać słowa. Proszę

Tysiu bardzo proszę o nr konta do wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, elik napisał:

Anulko pozwól, że ja dołożę 40,00 zł, bo to obiecałam ale się zagapiłam. Tyle wątków z informacjami o transporcie, o psiaczkach, które mają jechać, a ja myśli mam zajęte chorobami moich psiaczków.  Obiecałam i bardzo chcę dotrzymać słowa. Proszę

Tysiu bardzo proszę o nr konta do wpłaty.

Eluniu,ja już zrobiłam przelew.Może jak byś chciała w inny sposób pomóc to może na psiaki na inny cel bo będą na samym początku potrzebowały pieniążków.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Anula napisał:

Eluniu,ja już zrobiłam przelew.Może jak byś chciała w inny sposób pomóc to może na psiaki na inny cel bo będą na samym początku potrzebowały pieniążków.

Ojejku  :( :(    I wyjdę na taką, co obiecała, a nie dala  :(   Dopiero teraz,  jak zobaczyłam Twój post  to przypomniało mi się, że miałam dać na transport 40,00 zł od mojej Agnieszki.

Nie mam wyjścia, jutro napiszę, któremu pieskowi przeleję te 40,00 zł. Będzie trudny wybór, bo każdy jest w potrzebie.
 

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie podliczyłam i u mnie z bazarku będzie 380zł na transport wtorkowy. betka wpłaciła z nadpłatą.

Czyli z bazarku Jo37 będzie trzeba dołożyć jedynie 70zł, reszta pieniążków zebranych z Jej bazarku będzie rozdzielona między psiaki.

Poproszę o numer konta, gdzie mam przelać 380zł :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Ojejku  :( :(    I wyjdę na taką, co obiecała, a nie dala  :(   Dopiero teraz,  jak zobaczyłam Twój post  to przypomniało mi się, że miałam dać na transport 40,00 zł od mojej Agnieszki.

Nie mam wyjścia, jutro napiszę, któremu pieskowi przeleję te 40,00 zł. Będzie trudny wybór, bo każdy jest w potrzebie.
 

A może podziel te pieniążki po 10zł to jakby jest deklaracja miesięczna i na pewno się przydadzą w ogólnych kosztach utrzymania każdego psiaka.Każdy z nich musi przejść SPA,odrobaczenie,odpchlenie i nie wiadomo jeszcze co w sobie mają,być może chore uszy bo to do rzadkości nie należy.

Link to comment
Share on other sites

Minęła 10.00 - pewnie zaczyna się już zabieranie psiaczków, na pewno jest nerwowo, zwłaszcza psiaki biedne bo przecież one nie wiedzą co się dzieje w ich życiu, czy to coś dobrego czy nie, dopiero jak przyjadą na swoje miejsca przeznaczenia i upłynie troszkę czasu to zrozumieją, że co złe to już za nimi.

Ściskam mocno kciuki za całą akcję i spokojną bezpieczną podróż.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Elu a może wpłać jako cegiełkę u Jo37 na bazarku? Robi go dla kilku psiaków.

Dziękuję Boguniu  :) Myślę, że lepiej będzie wpłacić dla jednego psiaka, bo taka mała kwota rozdzielona na kilku, to dla żadnego nie będzie pomocą, a dla jednego to choć na odrobaczenie wystarczy. Wpłacę na buraska  :)

1 godzinę temu, Anula napisał:

A może podziel te pieniążki po 10zł to jakby jest deklaracja miesięczna i na pewno się przydadzą w ogólnych kosztach utrzymania każdego psiaka.Każdy z nich musi przejść SPA,odrobaczenie,odpchlenie i nie wiadomo jeszcze co w sobie mają,być może chore uszy bo to do rzadkości nie należy.

Tak chciałabym wpłacić  jednemu psiaczkowi i wybiorę tego biednego buraska, bo on zapewne najwięcej kasy będzie potrzebował.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Czy wiadomo coś o suni znad rzeki? Czy i jej udało się zabrać tym transportem?

 

44 minuty temu, Jo37 napisał:

Tak. Sunia pojechała w kontenerku obok p. Maćka. 

Bardzo rozpacza.

 

19 minut temu, elik napisał:

Bidulka nie wie, że to dla jej dobra  :(  Może zgubiła się i tęskni?

 

14 minut temu, Jo37 napisał:

Tęskni za panem, który ją znalazł.

 

9 minut temu, elik napisał:

Być może. W każdym razie jej wierne serduszko cierpi teraz  :(

Sunia pojechała w naszym kontenerku, nie będzie jej zbyt wygodnie, ale musi dać radę:(. Bardzo płakała, próbowała wydostać się , a ja płakałam razem z nią:(.

To zupełnie inna sytuacja, niż wyjazd psów ze schroniska, one jada cichutko, pełne strachu, a le i nadziei.

A ona czuje tylko tęsknotę:(.

Zapraszam na wątek do malutkiej

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...