Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

20 godzin temu, Tyśka) napisał:

Kibicuję psiakom, oby szczęśliwie dojechały...

Aktualnie z mojego bazarku mam  218zł na transport wtorkowy. Może ktoś jeszcze dorzuci grosik, bo jutro koniec, a na wtorek potrzeba 450zł. Jutro koniec, więc poproszę też o informację do kogo pieniądze przelać. Niestety, nie mam możliwości pociągnięcia bazarku dłużej, przez parę dni będę nieobecna na Forum.

 

19 godzin temu, Tyśka) napisał:

Ojejku! <3 Tak :) Możesz na moim to przeleję później całość - tam, gdzie wskaże Tola.


Dziękuję <3 Nie wierzyłam, że uda się zebrać całą kwotę...

Jeśli możesz, to przelej bezpośrednio do p. Maćka, będzie najprościej.

Tyśka, bardzo Ci dziękuję za pomoc i zaangażowanie w zbiórkę pieniędzy na transport,

bez Twojej pomocy nie byłoby dzisiejszego i wtorkowego wyjazdu psów z schroniska.

Pięknie dziękuję też wszystkim, którzy przyczynili się do tego bazarkowego sukcesu

serce-ruchomy-obrazek-0886.gif

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tola napisał:

 

Jeśli możesz, to przelej bezpośrednio do p. Maćka, będzie najprościej.

Tyśka, bardzo Ci dziękuję za pomoc i zaangażowanie w zbiórkę pieniędzy na transport,

bez Twojej pomocy nie byłoby dzisiejszego i wtorkowego wyjazdu psów z schroniska.

Pięknie dziękuję też wszystkim, którzy przyczynili się do tego bazarkowego sukcesu

serce-ruchomy-obrazek-0886.gif

Mogę przelać, ale to nie jest pełna kwota (mam 380zł). Chyba, że Jo37 przeleję do mnie pozostałą część i wtedy całość przeleję panu Maciejowi :)

Bardzo cieszę się z sukcesu bazarkowego i jestem wdzięczna Wszystkim, który brali w nim udział, którzy dorzucili się do transportu... :)

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Tyśka) napisał:

Mogę przelać, ale to nie jest pełna kwota (mam 380zł). Chyba, że Jo37 przeleję do mnie pozostałą część i wtedy całość przeleję panu Maciejowi :)

Bardzo cieszę się z sukcesu bazarkowego i jestem wdzięczna Wszystkim, który brali w nim udział, którzy dorzucili się do transportu... :)

Poproszę w takim razie o numer konta.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2021 o 07:59, lunarmermaid napisał:

IMGP2426.JPG

Tu też przy tym dużym, wychudzonym. On cały czas szuka towarzystwa innych psó

Chciałam zapytac o tego pieska który ogrzewa Burego, on nie jedzie? Kilka razy była o nim wzmianka i myślałam że on też się uratuje, ale cisza o biedaku... Zostaje w schronisku?

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, limonka80 napisał:

Chciałam zapytac o tego pieska który ogrzewa Burego, on nie jedzie? Kilka razy była o nim wzmianka i myślałam że on też się uratuje, ale cisza o biedaku... Zostaje w schronisku?

Niestety piesio został. Bardzo mi go szkoda, z resztą jak wszystkich które zostały. On wygląda na takiego kochanego poczciwinę

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, limonka80 napisał:

Chciałam zapytac o tego pieska który ogrzewa Burego, on nie jedzie? Kilka razy była o nim wzmianka i myślałam że on też się uratuje, ale cisza o biedaku... Zostaje w schronisku?

 

24 minuty temu, Gabi79 napisał:

Niestety piesio został. Bardzo mi go szkoda, z resztą jak wszystkich które zostały. On wygląda na takiego kochanego poczciwinę

Został:( Ma chorą łapę i nie wygląda dobrze. Osoba z dogomanii, która chce na razie pozostać anonimowa, deklaruje  100 zł/mies. na biedaka. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

 

Został:( Ma chorą łapę i nie wygląda dobrze. Osoba z dogomanii, która chce na razie pozostać anonimowa, deklaruje  100 zł/mies. na biedaka. 

 

Na tym zdjęciu wygląda tak, jakby już nie miał siły trzymać głowy i podpierał się buraskiem. Na kim będzie się podpierał, gdy burasek wyjedzie? :(

Gdyby nie kosztowne i nieuleczalne choroby moich psiaczków dołączyłabym do tej anonimowej osoby.

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Tola napisał:

 

Został:( Ma chorą łapę i nie wygląda dobrze. Osoba z dogomanii, która chce na razie pozostać anonimowa, deklaruje  100 zł/mies. na biedaka. 

 

 

29 minut temu, limonka80 napisał:

Nie wiem dlaczego, ale byłam przekonana że on też wyjeżdza. Szukałam jego wątku bo też chciałam go wesprzeć finansowo - to on ogrzewał Burego który jedzie do Jaagi, no i wygląda na takiego dobrego psa...  Szkoda ...

Jakby ktoś zdecydował się go wyciągnąć dam 20,- stałej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tola napisał:

 

Został:( Ma chorą łapę i nie wygląda dobrze. Osoba z dogomanii, która chce na razie pozostać anonimowa, deklaruje  100 zł/mies. na biedaka. 

 

 

6 godzin temu, limonka80 napisał:

Nie wiem dlaczego, ale byłam przekonana że on też wyjeżdza. Szukałam jego wątku bo też chciałam go wesprzeć finansowo - to on ogrzewał Burego który jedzie do Jaagi, no i wygląda na takiego dobrego psa...  Szkoda ...

 

6 godzin temu, mdk8 napisał:

 

Jakby ktoś zdecydował się go wyciągnąć dam 20,- stałej.

 

4 godziny temu, wiolhelm170 napisał:

A ja dam 100 zl stalej

Czyli dla przytulaka byłoby jak na razie:

100,00  -  Gall Anonim :)
  coś      -  limonka80
  20,00   -  mdk8
 100,00  - 
wilhelmi170
= = = = = = = = = = = = = =

220,00 + coś

Spora sumka  :)   Kto jeszcze chciałby pomóc przytulakowi opuścić schron ?

Link to comment
Share on other sites

Ten piesek nie był brany pod uwagę.Za dużo jest psiaków w potrzebie a za mało Hotelików, DT.Głównie trzeba się skupić na intensywnym ogłaszaniu psiaków,które zalegają w Hotelikach i tych nowo przybyłych, wtedy zwolnią się miejsca i będzie można umieszczać następne psiaki.U Murki kilka psiaków m.in. jest już latami i stąd brak miejsca.Zasada-po ogarnięciu psiaka intensywne ogłaszanie i to ma sens.Także chodzi o deklaracje jeżeli ktoś latami wpłaca na psa to nie może zadeklarować deklaracji na nowego psa bo jest uwiązany deklaracją.

A tym razem ze schronu wyjechało/wyjedzie 7 psiaków to dość pokaźna liczba.

Jeszcze coś chcę napisać,gdyby każdy pies miał tam osobny boks to nie były by tak wychudzone bo każdy dla siebie by dostał michę jedzenia i by była tylko dla niego,ewidentnie widać,że do michy dopcha się ten silniejszy,szybszy a reszta pozostaje głodna.Te psiaki,które były przez tydzień oddzielone już widać po nich zmianę,wcale nie wyglądają źle.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, limonka80 napisał:

Chciałam zapytac o tego pieska który ogrzewa Burego, on nie jedzie? Kilka razy była o nim wzmianka i myślałam że on też się uratuje, ale cisza o biedaku... Zostaje w schronisku?

 

12 godzin temu, Gabi79 napisał:

Niestety piesio został. Bardzo mi go szkoda, z resztą jak wszystkich które zostały. On wygląda na takiego kochanego poczciwinę

 

11 godzin temu, elik napisał:

Na tym zdjęciu wygląda tak, jakby już nie miał siły trzymać głowy i podpierał się buraskiem. Na kim będzie się podpierał, gdy burasek wyjedzie? :(

Gdyby nie kosztowne i nieuleczalne choroby moich psiaczków dołączyłabym do tej anonimowej osoby.

 

11 godzin temu, limonka80 napisał:

Nie wiem dlaczego, ale byłam przekonana że on też wyjeżdza. Szukałam jego wątku bo też chciałam go wesprzeć finansowo - to on ogrzewał Burego który jedzie do Jaagi, no i wygląda na takiego dobrego psa...  Szkoda ...

 

11 godzin temu, Nadziejka napisał:

piesiu piesiu sciskam modle za ciebie i za wszytkie lapunki 

o ratunek 

 

11 godzin temu, limonka80 napisał:

Przepraszam że tak drążę, ale czy coś mi się pomyliło i on wcale nie był brany pod uwagę do wyjazdu, czy coś poszło nie tak i plany się zmieniły? 

 

11 godzin temu, b-b napisał:

Też myślałam ,ze ten czarno biały pojedzie. 

Może u Murki zwolni się za jakiś czas miejsce i jemu uda się pomóc?

 

8 godzin temu, lunarmermaid napisał:

Ten przytulas miał jechać chyba do szafirki... 

 

8 godzin temu, lunarmermaid napisał:

Zmieniło się coś? 

 

8 godzin temu, Isiak napisał:

Też myślałam, że przytulas wyjedzie :( 

O psa były zapytania tutaj na wątku, dlatego zrobiłam te ostatnie zdjęcia. Żeby pies wyjechał, ktoś musi wziąć go pod swoją opiekę, założyć wątek,  próbować zbierać  deklaracje i zarezerwować miejsce w hoteliku.  Do szafirki nie może jechać, bo to duży pies, a Hania przyjmuje tylko do 15 kg. Czytałyście chyba, jakie były problemy ze znalezieniem miejsca dla białego Kokosa, ile osób szukało dla niego azylu - u Murki nie ma miejsca, u anecik też wtedy nie było, u Dexterki też nie.  Parę razy były tutaj posty z linkiem do wątków psów, które wyjeżdżają, o tego psa były tylko zapytania.  Teraz wyjechało 5 psów, we wtorek wyjeżdża kolejne dwa; to dużo, chociaż chciałoby się zabrać ich jak najwiecej. Też bardzo żal mi go i też bardzo chciałabym, aby wyszedł. W poniedziałek będę w schronisku, bo muszę sprawdzić, czy ten duży bury pies jest odłączony no i sunię dla Onaa do szafirki. Jeśli ktoś podejmie się założyć wątek i poprowadzić tego psa, na pewno już niedługo i on opuści schronisko. 

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniła MikAga i uświadomiła mi, skąd wzięła się nadzieja na wyjście tego psiulka - nie pamiętam kto tutaj podał listę psów, które wyjeżdżają i był między nimi Przytulak. To niestety pomyłka, potem zacytuję ten wpis, nie pamiętam czyj był. Zamiast Przytulaka powinien być chyba wpisany Marcelek od Livka....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...