Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

23 minuty temu, Tyśka) napisał:

Biedne sunie :( Amik jest dość podobny z umaszczenia i o niego miałam mnóstwo telefonów. Wierzę podobnie jak Jaaga, że suczki szybko znajdą swoich Ludzi - pod warunkiem, że mają dobre charaktery. Oby udało się im pomóc :(

Na razie nie mam pomysłu, mamy tutaj na miejscu problem z kotami i muszę jakoś to ogarnąć. Jak będzie auto, to może dowiem się czegoś więcej o suniach.

Au nas jutro znowu  zapowiadają spore opady śniegu.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos korzysta z Fani Mani? Mam takie dziwne pytanie :) otoz zarejestrowalam sie zeby wspierac ZEA no i zrobilam w zeszlym roku jakies drobne zakupy i w statusie platnosci na koncie fanimani byl dlugo status oczekujace ...no ale po jakims czasie wskoczylo na wyplacone. A teraz weszlam znowu na konto a tam wszystkie darowizny maja status oczekujace..a na dodatek jest kilka darowizn ze sklepu z ktorego na pewno w ostatnich dniach nic nie zamawialam... Jak to dziala? Czy jak kogos zaprosilam przez link to jego darowizna moze sie ukazac na moim koncie? Wie ktoś może?... 

Link to comment
Share on other sites

Przy każdych zakupach w sklepach internetowych, gdy tylko jest możliwość przekazania darowizny na wybrany cel, wybieram Fundację ZEA, i co miesiąc dostaję z Fani Mani komunikat, jaka kwota w tym miesiącu uzbierała się dla Fundacji ZEA, ale jeszcze nigdy nie miałam wiadomości ile fizycznie zostało przekazane. Podobno przekazanie następuje dopiero wtedy, gdy uzbiera się jakaś konkretna kwota. Chyba ma to być 50,00 zł?

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, elik napisał:

Przy każdych zakupach w sklepach internetowych, gdy tylko jest możliwość przekazania darowizny na wybrany cel, wybieram Fundację ZEA, i co miesiąc dostaję z Fani Mani komunikat, jaka kwota w tym miesiącu uzbierała się dla Fundacji ZEA, ale jeszcze nigdy nie miałam wiadomości ile fizycznie zostało przekazane. Podobno przekazanie następuje dopiero wtedy, gdy uzbiera się jakaś konkretna kwota. Chyba ma to być 50,00 zł?

Przelewy na konto fundacji są dokonywane dwa razy w roku - 30 czerwca i 30 grudnia pod warunkiem, że zebrana kwota przekracza 100 zł. My też otrzymujemy informacje o wszystkich osobach i ich darowiznach na konto ZEA poprzez FAniMani:).

Za wszystkie pięknie dziękujemykwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0142.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tianku napisał:

Czy ktos korzysta z Fani Mani? Mam takie dziwne pytanie :) otoz zarejestrowalam sie zeby wspierac ZEA no i zrobilam w zeszlym roku jakies drobne zakupy i w statusie platnosci na koncie fanimani byl dlugo status oczekujace ...no ale po jakims czasie wskoczylo na wyplacone. A teraz weszlam znowu na konto a tam wszystkie darowizny maja status oczekujace..a na dodatek jest kilka darowizn ze sklepu z ktorego na pewno w ostatnich dniach nic nie zamawialam... Jak to dziala? Czy jak kogos zaprosilam przez link to jego darowizna moze sie ukazac na moim koncie? Wie ktoś może?... 

Bardzo dziękuję serce-ruchomy-obrazek-0128.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Przelewy na konto fundacji są dokonywane dwa razy w roku - 30 czerwca i 30 grudnia pod warunkiem, że zebrana kwota przekracza 100 zł.

Hmmmm, a ja za 2019 rok mam informację, że przekazana została kwota mniejsza niż 100,00 zł.  Coś niewiele ponad 60. Może uda mi się znaleźć tą informację, to wkleję ja tutaj.

Nawet niedługo musiałam szukać  :) Wszystko jest w -Moje konto-

Twoje darowizny według statusu

Oczekujące 26,91 zł
Potwierdzone 0 zł
Gotowe do wypłaty 0 zł
Wypłacone 60,72 zł
 
Inaczej to wygląda na stronie Fani Mani - wszystko napisane w jednej linii.
Ale jak wygląda to potwierdzenie? Kto to potwierdza?
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2021 o 20:33, Tola napisał:

No i jeszcze pokażę 2 suczki, matka i córka, gdzieś w naszym regionie; podobna sytuacja, jak u Jaśminka, tylko że one jeszcze nie wychudły - mają czas do 11.02, bo wtedy pani idzie do szpitala na operację biodra i już tutaj nie wraca. Chałupę podobno wynajmuje,  psów nie zabiera, a właściciel nie zgadza się, żeby suczki zostały:(.

SAVE_20210203_115527.jpg

SAVE_20210203_115511.jpg

Czy te suczki nadal potrzebują pomocy, czy może ktoś już im pomógł ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Czy te suczki nadal potrzebują pomocy, czy może ktoś już im pomógł ?

Nadal są na posesji:(.

Pytałam Murki o miejsce - na razie nie ma.

Myślałam o szafirce, ale transport mnie przeraza, chwile temu pojechały psy, koszt był bardzo duży.

No i nie wiem, czy damy radę utrzymać 3 suczki w hoteliku:(

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Hmmmm, a ja za 2019 rok mam informację, że przekazana została kwota mniejsza niż 100,00 zł.  Coś niewiele ponad 60. Może uda mi się znaleźć tą informację, to wkleję ja tutaj.

Nawet niedługo musiałam szukać  :) Wszystko jest w -Moje konto-

Twoje darowizny według statusu

Oczekujące 26,91 zł
Potwierdzone 0 zł
Gotowe do wypłaty 0 zł
Wypłacone 60,72 zł
 
Inaczej to wygląda na stronie Fani Mani - wszystko napisane w jednej linii.
Ale jak wygląda to potwierdzenie? Kto to potwierdza?

Elu, może to chodzi o Twoje wypłacone darowizny...

Tu jest filmik, jak to działa

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Elu, może to chodzi o Twoje wypłacone darowizny...

Tu jest filmik, jak to działa

Martusiu moje wypłacone darowizny liczę w setkach złotych :)  To jest podsumowanie kwot, jakie powstały przy moich zakupach z przeznaczeniem dla Fundacji ZEA.

Zrobiłam zrzuty ekranu, to może będzie bardziej czytelne niż kopiowanie.

1797512737_FamiMani1.png.79beb82f13cab3c78fb7351c9e5f6e10.png

 

197961284_FaniMafi2.png.547ee2f52a2fdf482b7c79a8910a626d.png

Ja nie widzę spójności pomiędzy tymi zestawieniami, ale też nie wiem jakie kryteria są brane pod uwagę przy ich robieniu.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Martusiu moje wypłacone darowizny liczę w setkach złotych :)  To jest podsumowanie kwot, jakie powstały przy moich zakupach z przeznaczeniem dla Fundacji ZEA.

Zrobiłam zrzuty ekranu, to może będzie bardziej czytelne niż kopiowanie.

1797512737_FamiMani1.png.79beb82f13cab3c78fb7351c9e5f6e10.png

 

197961284_FaniMafi2.png.547ee2f52a2fdf482b7c79a8910a626d.png

Ja nie widzę spójności pomiędzy tymi zestawieniami, ale też nie wiem jakie kryteria są brane pod uwagę przy ich robieniu.

My dostajemy cotygodniowe raporty, to fragment:

2021-01-12 Oczekująca 3,56 zł Martyna  
2021-01-11 Oczekująca 7,26 zł Iwona  
2021-01-10 Oczekująca 0,76 zł Ilona  
2021-01-10 Oczekująca 1,48 zł Ilona  
2021-01-10 Oczekująca 2,90 zł Elżbieta  
2021-01-10 Oczekująca 27,84 zł Iwona  
2021-01-09 Oczekująca 1,33 zł Monika  
2021-01-08 Oczekująca 4,18 zł Elżbieta  
2021-01-07 Oczekująca 1,62 zł

Jagna

         
         
         
         
         
         
         
         
       
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

My dostajemy cotygodniowe raporty, to fragment:

2021-01-12 Oczekująca 3,56 zł Martyna  
2021-01-11 Oczekująca 7,26 zł Iwona  
2021-01-10 Oczekująca 0,76 zł Ilona  
2021-01-10 Oczekująca 1,48 zł Ilona  
2021-01-10 Oczekująca 2,90 zł Elżbieta  
2021-01-10 Oczekująca 27,84 zł Iwona  
2021-01-09 Oczekująca 1,33 zł Monika  
2021-01-08 Oczekująca 4,18 zł Elżbieta  
2021-01-07 Oczekująca 1,62 zł

Jagna

To jak miałabym to zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Po długim czasie mojej nieobecności na dogo,dzisiaj wróciłam aby bardzo wszystkim podziękować za duchowe wsparcie i kondolencje.To był dla mnie bardzo ciężki,smutny okres  i jeszcze niestety ale nie mogę się pozbierać... Dogo i jej forumowicze to moja druga rodzina,która nie tylko wspiera zwierzaki ale także siebie wzajemnie i to jest wspaniałe.Bardzo Wam kochani dziękuję za to,że jesteście i za to,że dzięki Wam znowu udało się uratować tak liczną gromadkę psiaków z zamojskiego schroniska.Pomału będę czytać i nadrabiać zaległości na wątkach ale to trochę potrwa bo mają już sporo stron do poczytania.

  • Like 8
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Po długim czasie mojej nieobecności na dogo,dzisiaj wróciłam

Witaj Boguniu  :)  Dobrze, że znowu jesteś z nami.  Dobrze jest dzielić radości, ale i smutki. Wspólnie przeżywane radości są większe, a smutki łatwiej znieść. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tola napisał:

Nadal są na posesji:(.

Pytałam Murki o miejsce - na razie nie ma.

Myślałam o szafirce, ale transport mnie przeraza, chwile temu pojechały psy, koszt był bardzo duży.

No i nie wiem, czy damy radę utrzymać 3 suczki w hoteliku:(

 

Może połączyć z transportem Tima i maluszka - to już Dolny Śląsk i do szafirki nie aż tak daleko. 

2 godziny temu, elik napisał:

Witaj Boguniu  :)  Dobrze, że znowu jesteś z nami.  Dobrze jest dzielić radości, ale i smutki. Wspólnie przeżywane radości są większe, a smutki łatwiej znieść. 

"smutek dzielony - jest połową smutku, radość dzielona - jest podwójną radością", a tyle tu dobrych serc, że nie tylko na połowę, ale na "drobne" smutek niech się zamienia... <3

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, elik napisał:

To jak miałabym to zrobić?

 

20 godzin temu, elik napisał:

Martusiu, masz pomysł, jak to zrobić?

Wysyłać Ci wiadomość o każdym kupnie, z którego coś miałaby dostać Fundacja?

Elu, myślę że najlepiej, jakbyś skopiowała te swoje wydatki za jakiś wybrany okres, a ja sprawdziłabym dane z raportu za ten sam czas...

Oprócz raportów dostajemy też wykaz stałych pomagaczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...