Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Kolejna radosna wiadomość dotyczy czarnej suczki, o której niedawno pisałam, a która od 2 lat błąkała się na jeden z wsi.

Suczka od 10 dni mieszka w Tomaszowie Lub.; ponieważ zobowiązaliśmy się do opłacenia zabiegu, suczka parę dni temu miała USG, bo  obawialiśmy się, że może być w ciąży.

I co się okazało - suczka jest wysterylizowana i ma czip! 

IMG-20231209-WA0007.jpg

IMG_20231209_212258.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2023 o 21:47, elik napisał:

Super  🙂  U mnie ma ogłoszenie wyróżnione do 13.12. czyli jeszcze 4 dni. Czy podstawić któregoś psiaczka?

Elu, w miejsce olx kota możesz wstawić tylko  kolejnego kota. Dziękuję za pomoc 🌹❤️

Link to comment
Share on other sites

Bazarek trwać będzie do 14.12. Do tego dnia licytować będziecie mogli fanty, które wpadną Wam w oko:)

Piątek 15.12 zostawimy na zaksięgowanie środków na naszym koncie, a 16tego ruszymy z wysyłką paczkomatem tak żeby Wasze fanty mogły dotrzec do Was jeszcze przed świetami - jako na przykład prezenty dla Waszych bliskich albo dla Was samych :)🎁

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2023 o 10:38, Tola napisał:

Bazarek trwać będzie do 14.12. Do tego dnia licytować będziecie mogli fanty, które wpadną Wam w oko:)

Piątek 15.12 zostawimy na zaksięgowanie środków na naszym koncie, a 16tego ruszymy z wysyłką paczkomatem tak żeby Wasze fanty mogły dotrzec do Was jeszcze przed świetami - jako na przykład prezenty dla Waszych bliskich albo dla Was samych 🙂🎁

Nie wiem jak sie tam poruszać, nie widzę fantów.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2023 o 12:15, Tola napisał:

Kliknij w baner, pokażą się małe likonki fantów,  kliknij  w Wyświetl Wszystko - pokażą się wszystkie fanty.

Jak klikam w baner, to pojawia się sam duży baner ale nie ma żadnych ikonek fantów  😞 

ZEA.png.36532c2ecd3d53a24c9088a8c09d6369.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2023 o 20:25, Tola napisał:

Z ogromną radością  informuję, że nasz czarny Kminek święta spędzi u siebie 🙂

Nikt go do tej pory nie zauważał aż tu nagle Murka podrzuciła nowe zdjęcia, b-b zrobiła nowy olx i od wczoraj wielka odmiana,  tel. dzwoni:)

Dom już wybrany - maluch zamieszka w Krakowie; dzisiaj na wizycie była p. Jola , która od ok. roku pomaga nam w wizytach,  bardzo dziękujękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0136.gif

kmink9.jpg.d7a2f7cd5159c7a2f4f64558b1efbb2b.jpg

 

Wspaniała wiadomość  :))

 

 

Ja teraz tylko czekam na maila od Jaaga :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...