Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 14.12.2021 o 23:26, wiolhelm170 napisał:

Ja się teraz źle czuje, obawiam się że mam covid więc prędko się nie wybiorę do schronu

Ojej, to zdrowia życzę.

Ja postaram się, ale może dopiero w następnym tyg...

U nas zapowiadają w nocy 13 stopniowe mrozy:(

 

Link to comment
Share on other sites

Tolu, to może wstrzymać adopcje kociąt do Nowego Roku, tj.  mogę napisać w treści ogłoszeń, że adopcja jest możliwa dopiero po Nowym Roku, aby kotki nie były prezentem? Ludzie i tak raczej nie będą mieć teraz głowy, aby osiatkować okien i balkonu. Ktoś poważnie zainteresowany poczeka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2021 o 23:31, Tola napisał:

Może dla Keksika?

A może Pastelka, to niewidzialna kotka, od paru miesięcy nie mam ani jednego zapytania:(.

Ma OLX na Warszawę, b-b zrobiła na Kraków, może na Katowice?

A jest szansa na inne zdjęcia Keksika? Żeby olx miał mniejsze szanse na wyłapanie, że to ten sam kotek? Trochę się boję, że mi zablokują na dobre konto 😉

Zdjęć Pastelki, które nie są wykorzystywane w ogłoszeniach muszę poszukać. Dziękuję za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 04:42, Tyśka) napisał:

Tolu, to może wstrzymać adopcje kociąt do Nowego Roku, tj.  mogę napisać w treści ogłoszeń, że adopcja jest możliwa dopiero po Nowym Roku, aby kotki nie były prezentem? Ludzie i tak raczej nie będą mieć teraz głowy, aby osiatkować okien i balkonu. Ktoś poważnie zainteresowany poczeka.

Jak najbardziej napisz, ja nie zamierzałam wysyłać kociaków przed świętami, niech ten czas spędzą w znanym sobie miejscu, bez stresu związanego z przedświątecznym zamieszaniem i to w nowym miejscu.

Dnia 15.12.2021 o 07:09, Tyśka) napisał:

A jest szansa na inne zdjęcia Keksika? Żeby olx miał mniejsze szanse na wyłapanie, że to ten sam kotek? Trochę się boję, że mi zablokują na dobre konto 😉

Zdjęć Pastelki, które nie są wykorzystywane w ogłoszeniach muszę poszukać. Dziękuję za odpowiedź.

To nie rób Tysiu, nie ma co ryzykować.

Wystarczą te, które są już zrobione.

Czy wrzucić tutaj wszystkie zdjęcia Pastelki?

Dzisiaj kociaki były w lecznicy, zdrowe miały drugie odrobaczenie, te z chorymi oczkami -  szczepienie.

Dzisiaj wetka po badaniu Keksika powiedziała, ze jednak na jedno oczko trochę widzi...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2021 o 23:37, Poker napisał:

Czy zdjęcia z tego ogłoszenia są wykorzystane  i czy to ogłoszenie nadal wisi na OLX?

Przydałoby się więcej danych , wysokość, waga, wiek!, czy kastrowany, jak do innych psów. Od kiedy on jest w schronie ?

 

Dnia 14.12.2021 o 21:09, Poker napisał:

Ile on ma lat ?

Wiek podam po sprawdzeniu,  ale jest najmłodszy z tej trójki, która została oddana; waży ok. 13 kg.

Jest proludzki, bardzo przyjazny do innych psów, wesoły, ożywia się na spacerach, które uwielbia.

Miał zabieg kastracji.

1639604821452.jpg

1639604808047(1).jpg

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję prośbę elik z wątku zamojskiego Misia (Agresora), może ktoś ma pomysł na krótki pobyt 2 niedużych zamojskich psiaków w Krakowie w drodze do DT w Bieszczadach:

Oprócz Misia, na poprawę bytu dostały szanse jeszcze trzy pieski, w tym dwa z Zamościa i one mogłyby przyjechać razem z Misiem, jeśli uda się zorganizować dla nich kilka dni pobytu w Krakowie lub okolicy, bo Pani Kasia będzie je mogła zabrać dopiero 25.12. bo wtedy będzie jechała ze Śląska w Bieszczady.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 22:43, Tola napisał:

Jak najbardziej napisz, ja nie zamierzałam wysyłać kociaków przed świętami, niech ten czas spędzą w znanym sobie miejscu, bez stresu związanego z przedświątecznym zamieszaniem i to w nowym miejscu.

To nie rób Tysiu, nie ma co ryzykować.

Wystarczą te, które są już zrobione.

Czy wrzucić tutaj wszystkie zdjęcia Pastelki?

Dzisiaj kociaki były w lecznicy, zdrowe miały drugie odrobaczenie, te z chorymi oczkami -  szczepienie.

Dzisiaj wetka po badaniu Keksika powiedziała, ze jednak na jedno oczko trochę widzi...

Dziękuję, zakutalizowałam treści ogłoszeń. Mam nadzieję, że ludzie nie będą Cię męczyć fatalnymi telefonami... 

Za chwilę poszukam zdjęć Pastelki, choć byłoby łatwiej gdyby były w jednym miejscu.

Keksik ❤️ Byłoby dobrze, gdyby widział.

Link to comment
Share on other sites

W sobotę 3 psiaki opuszczą zamojskie schronisko i kochana Dziewczyna Aska7 zawiezie towarzystwo do hotelu Amok koło Krakowa. Agresor Misiu już jest zarezerwowany, a malutką rudaskę i zębatka Martusia zarezerwuje jutro. Zbyt długo trwały uzgodnienia i dzisiaj było już za późno, żeby zarezerwować.
Misiu zostaje w Hotelu Amok, a rudaska i zębatek 25.12. pojadą na DT w Bieszczady.

Kciuki i dobre fluidy potrzebne 🙂  

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 23:52, Poker napisał:

Czy jest sens wieźć psy z Zamościa do Krakowa, by potem jechały w Bieszczady ? Nie da rady zabrać ich ze schroniska ?

Da radę, tylko brakuje kogoś kto zawiezie je z Zamościa w Bieszczady. Płatny transport może by się znalazł, ale kasy brak, a ten, dzięki Aska7, jest całkowicie bezpłatny. Psiaki będą miały cały tydzień na odpoczynek przed  drogą z Krakowa w Bieszczady.

Link to comment
Share on other sites

 

Ładny skubaniec 🙂

Wiecie coś o kosmaczu?

Jak do innych psów, ludzi? 

Nie chcę krakać ale postawa zawadiaki, okiem łypie ..., nos przecięty - albo usiłował wydostać się z zamknięcia i zahaczył albo "rozmawiał z kolegą" Miejmy nadzieję że otwierał puszkę...

1633949364951.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2021 o 18:54, Moli@ napisał:

 

Ładny skubaniec 🙂

Wiecie coś o kosmaczu?

Jak do innych psów, ludzi? 

Nie chcę krakać ale postawa zawadiaki, okiem łypie ..., nos przecięty - albo usiłował wydostać się z zamknięcia i zahaczył albo "rozmawiał z kolegą" Miejmy nadzieję że otwierał puszkę...

1633949364951.jpg

W sobotę pytałam o niego, pracownik powiedział, że to przyjazny psiaczek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...