Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Cudna wiadomość!!! Baaardzo się cieszę skaczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0103

Ja też!!!

Można już zamknąć ogłoszenia Loli, Luny, Aksamitki i Alika.

Bardzo dziękuję dziewczyny za pomoc w ogłaszaniu,  efekty są wspaniałe!!!

Jo37 dziękuje pięknie za kolejna wizytę!

pu020-xl.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Tolu, usuwam ogłoszenia Loli, Alika i Aksamitki. 

Czekm na info o Marince i Mirabelce....

Którym kotkom dorobić ogłoszenia? I na jakie misto??

Niech ta dobra passa adopcyjna trwa!!!!j

Anstazja ma ogłoszenia, Magik tez, ale cisza.

Możesz spróbować zrobić po swojemu, może "nowe" zaskoczy, zwróci uwagę...

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tola napisał:

Anstazja ma ogłoszenia, Magik tez, ale cisza.

Możesz spróbować zrobić po swojemu, może "nowe" zaskoczy, zwróci uwagę...

Dzień różnicy i wzięłabym Magika do siebie. Do rewelacyjnego domu pojechała moja Tycia. Tylko nie byłam pewna adopcji na100%, bo dom był sprawdzany dopiero przy zawiezieniu małej. Pusto teraz bez małego szaleńca. Magik jest śliczny, nie wiem, czemu jeszcze nikt go nie wypatrzył.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Jaaga napisał:

Dzień różnicy i wzięłabym Magika do siebie. Do rewelacyjnego domu pojechała moja Tycia. Tylko nie byłam pewna adopcji na100%, bo dom był sprawdzany dopiero przy zawiezieniu małej. Pusto teraz bez małego szaleńca. Magik jest śliczny, nie wiem, czemu jeszcze nikt go nie wypatrzył.

Bo czarny.

U mnie od  od zawsze  najdłużej czekaja na dom czarne kociaki,  muszą trafić na konesera i tyle.

Szafranek czekał 4 miesiące, Marcysia też.

Jedynie Jeżynka szybko pojechała...

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Jaaga napisał:

Dzień różnicy i wzięłabym Magika do siebie. Do rewelacyjnego domu pojechała moja Tycia. Tylko nie byłam pewna adopcji na100%, bo dom był sprawdzany dopiero przy zawiezieniu małej. Pusto teraz bez małego szaleńca. Magik jest śliczny, nie wiem, czemu jeszcze nikt go nie wypatrzył.

To szkoda, wielka szkoda.

On tak jak Piszczyk, siedzi w gabinecie, a domu nie widać:(

Piszczykowi odmieniłaś życie, Z Magikiem byłoby tak samo.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tola napisał:

Dzisiaj mam same dobre wieści - Jo37 była na wizycie w Warszawie dla Loli - mamy zielone światło!

Lola zamieszka na kameralnym (3 bloki) ogrodzonym osiedlu; ludzie bardzo sympatyczni, ciepli, mają 9 letniego syna.

Lola bedzie ich pierwszym psem, są świadomi co znaczy szczeniak w domu.

Pan Michał sam zaproponował, że przyjedzie po Lolę do Zamościa i przy okazji zabierze Lunę, Aksamitkę i Alika i dostarczy je do nowych domów!

Bardzo dziękujemy, bo już tutaj zastanawiałam się nad płatnym transportem, inaczej nie było szansy, aby ktoś zabrał nam tyle zwierzaków.

Wspaniałe wiadomości:)

Szkoda,że ciągle takich nie ma .

Link to comment
Share on other sites

Jutro  ciężki dzień - przygotowanie do wyjazdu Loli i Luny, rozstanie (już mi smutno) no i wyprawienie kociaków - Aksamitki i Alika.

Oby wszystko przebiegło bez problemów.

Tymczasem pozdrowienia od kocich maluchów - Toffik w DS w Krakowie - ale urósł :)

SAVE_20181115_211021.jpg

No i Fionka w DS w Warszawie - taka piękność ze mnie wyrosła:)

2018-11-17_08-23-05_096.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zgłosił się fajny domek dla Marinki, pani mieszka w Warszawie na Targówku, ale nie damy rady wysłać koteczki jutro, nie dam rady zorganizować wizyty, trzeba będzie rozglądać się za kolejnym transportem...

Na razie ogłoszenia Marinki niech będą aktywne, może zaproponuję innego kociaka.

image.png.7f19088ca0f98e20eea80594860ee584.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tola napisał:

Zgłosił się fajny domek dla Marinki, pani mieszka w Warszawie na Targówku, ale nie damy rady wysłać koteczki jutro, nie dam rady zorganizować wizyty, trzeba będzie rozglądać się za kolejnym transportem...

Na razie ogłoszenia Marinki niech będą aktywne, może zaproponuję innego kociaka.

image.png.7f19088ca0f98e20eea80594860ee584.png

Na szczęście, jak co roku w listopadzie zaczęły sie adopcje kotów. Mała cudna.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tola napisał:

W czwartek, gdy byłam w schronisku, bardzo padało, większość psów była wewnątrz budynku.

Zrobiłam tylko parę zdjęć; zaczyna się ten najgorszy czas w schronisku - zimno, mokro; na pewno  dla niektórych psów  będzie to ostatnia zima

 

Chyba zacznę odczyniać jakieś uroki nad Mika bo się dziewczyna zasiedziała :/

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze niusy - wczoraj do nowego domu w Warszawie pojechała  "mała"  Lola.

Pan Michał przyjechał po sunię osobiście z 9 - letnim synem i zabrał jeszcze jej mamusię Lunę i dwa kociaki.

Wyjechali z Zamościa pózno, bo dopiero po 20, ale wszystkie zwierazki szczęśliwie dotarły do swoich domów.

Wczoraj rano dziewczyny zostały wykąpane, Lola była tym zachwycona!

Dzisiaj dzwonił p. Michał - Lola trochę płakała w nocy, ale jest coraz lepiej;  syn nie poszedł dzisiaj o szkoły, tak był przejęty nowym członkiem rodziny.

Lola jeszcze u nas

IMGP6138.JPG

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Luna tez już w nowym domu w Warszawie - dzisiaj rano rozmawiałam  p. Krystyną - jest wszystko  dobrze, Luna tez troszkę płakała w nocy, ale je, wychodzi na spacery, choddzi za panią krok w krok po mieszkaniu, ale w nocy wybrałą spanie obok pana.

I jak to Luna - wszystkim rozdaje buziaki. 

Luna jeszcze u nas

IMGP6193.JPG

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Luna tez już w nowym domu w Warszawie - dzisiaj rano rozmawiałam  p. Krystyną - jest wszystko  dobrze, Luna tez troszkę płakała w nocy, ale je, wychodzi na spacery, choddzi za panią krok w krok po mieszkaniu, ale w nocy wybrałą spanie obok pana.

I jak to Luna - wszystkim rozdaje buziaki. 

Luna jeszcze u nas

IMGP6193.JPG

Wspaniała wiadomość!!!

Bądź zawsze szczęśliwa i kochana Luneczko!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No i kociaki - Anastazja i Alik też już u siebie w Warszawie:)

Dzisiaj otrzymałam wiadomość, ze maluchy bawią się i śpią na zmianę, czyli wszystko jest w porządku;)

Pani napisała, że maja apetyty i pięknie korzystają z kuwetki, na co ja odpisałam, ze to zamojskie mądralki ;).

Bardzo się cieszę, ze trafiły do jednego domu:)

Anastazja i Alik u siebie :)

SAVE_20181120_171832.jpeg

SAVE_20181120_171838.jpeg

SAVE_20181120_171844(1).jpeg

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...