Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

15 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Bardzo szkoda, zwłaszcza dlatego, że psiaki, które zaproponowałam mają 6-7msc... :( no nic. W schroniskach jestem pewna, że znajdzie takiego malucha.

Mnie też szkoda i  przykro:(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mdk8 napisał:

Tolu mam pytanie czy ewentualnie moglibyście jakoś pomóc psu z tego wątku.? Niewiele o nim wiadomo tylko tyle ,że potrzebuje pomocy a kobieta chyba ze strachu przed mężem mu nie pomoże. 

 

Podkarpacie to spory kawałek od nas...

Nie bardzo wiem, jak pomóc...

Wątek dziwny, kobieta jeszcze bardziej, wypisuje dziwne rzeczy, jakby prowokowała...

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, mdk8 napisał:

na początku też miałam takie odczucia ale teraz już zupełnie nie wiem co myśleć :(

Nie wiem czy pamiętasz - jakiś czas temu był na dogo podobny wątek - weszło sporo osób, były emocje,  a potem okazało się, że ktoś zrobił sobie zabawę z emocji dogomaniaków.

Oczywiście za każdym razem  trzeba być czujnym i zakładać, ze pies potrzebuje pomocy, bo być może chodzi o jego życie...

Link to comment
Share on other sites

Miałam dzisiaj 2 tel. w sprawie Funcika - jeden z okolic Siemiatycz, drugi z Otwocka.

 Pani z Otwocka wydaje się wrażliwą osobą, cały czas dopytywała, czy Funcikowi będzie to czy tamto odpowiadało, czy nie będzie tęsknił za  Ewą i że nie widzi potrzeby wcześniejszego poznania psiaka, bo przecież dziecko jak się rodzi,  to też nie wiemy, jakie jest...

Na razie nie nastawiam się, że dojdzie do adopcji;  pani ma się zastanowić, porozmawiać jeszcze raz z mężem, ale cieszy fakt, ze pani wśród tylu ogłoszeń wybrała Funcika i bardzo ciepło o nim mówiła...

Przydałby się taki domek Funcikowi.

           
   
 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2018 o 22:57, Tola napisał:

Miałam dzisiaj 2 tel. w sprawie Funcika - jeden z okolic Siemiatycz, drugi z Otwocka.

 Pani z Otwocka wydaje się wrażliwą osobą, cały czas dopytywała, czy Funcikowi będzie to czy tamto odpowiadało, czy nie będzie tęsknił za  Ewą i że nie widzi potrzeby wcześniejszego poznania psiaka, bo przecież dziecko jak się rodzi,  to też nie wiemy, jakie jest...

Na razie nie nastawiam się, że dojdzie do adopcji;  pani ma się zastanowić, porozmawiać jeszcze raz z mężem, ale cieszy fakt, ze pani wśród tylu ogłoszeń wybrała Funcika i bardzo ciepło o nim mówiła...

Przydałby się taki domek Funcikowi.

           
   
 

 

Pozostaje cierpliwie czekać... Przy odrobinie szczęścia Funcik może mieć domek !

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Havanka napisał:

Pozostaje cierpliwie czekać... Przy odrobinie szczęścia Funcik może mieć domek !

Funcik ma chyba odrobinę szczęścia, bo pani zadzwoniła i już organizuję wizytę PA, tylko nie w Otwocku, a w Józefowie (chyba muszę odpocząć, bo nie wiem, jak to się stało,  słyszałam Otwock, a pani mieszka w Józefowie;)

Pani na pewno wie, gdzie mieszka;)

Link to comment
Share on other sites

Wizytę dla Funcika zrobi Jo37, której po raz kolejny bardzo dziękuję!

Dziękuję tym bardziej, że to spory kawałek od Warszawy!

Wizyta jest w niedzielę - prosimy bardzo o kciuki.

Pani cieszy się,  bo będzie mogła zrobić zakupy na przyjecie nowego członka rodziny.

Jak Jo37 pozytywnie zweryfikuje domek, to Funcik pojedzie do Józefowa 06. 08.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...