Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

9 godzin temu, malagos napisał:

Złota Dziewczyna z Cibie! :)

U mnie często serce wygrywa bój z rozumem. To będzie 3 mój pies w hotelu. 2 z niewielką kwotą deklaracji. Nie wiem jak sobie poradzę ale jakoś będę musiała.

Murka nie ma miejsca. Może za 2 tygodnie coś się zwolni.

Ciotki jak możecie miejcie oko na tą sunię. Jakby coś się działo niepokojącego to dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎12‎.‎03‎.‎2017 o 17:08, Alaskan malamutte napisał:

Przeczytałam, szczeniaki musiały przyjechać już po naszym pobycie w schronisku. My z Tolą byłyśmy o 11....A le cieszy fakt, że ludzie zapamiętali numery auta i dziad zostanie ukarany!!!!

Oby i bardzo dotkliwie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mdk8 napisał:

U mnie często serce wygrywa bój z rozumem. To będzie 3 mój pies w hotelu. 2 z niewielką kwotą deklaracji. Nie wiem jak sobie poradzę ale jakoś będę musiała.

Murka nie ma miejsca. Może za 2 tygodnie coś się zwolni.

Ciotki jak możecie miejcie oko na tą sunię. Jakby coś się działo niepokojącego to dajcie znać.

Jasne. Bardzo dziękuję za sunię, może i jej uda się zmienić starość w schronie na godna starość...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Gemmei była na wizycie w przyszłym domku Żelki - domek zapowiada się bardzo dobrze, powoi oswajamy się z myślą, że mala ma już swoja przyszłą rodzinę i trzeba będzie się rozstać :(

Myślę, ze Gemmei napisze parę słów o domku Żelki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Wczoraj Gemmei była na wizycie w przyszłym domku Żelki - domek zapowiada się bardzo dobrze, powoi oswajamy się z myślą, że mala ma już swoja przyszłą rodzinę i trzeba będzie się rozstać :(

Myślę, ze Gemmei napisze parę słów o domku Żelki.

Czekamy zatem na relację Gemmei. Czy nowi opiekunowie przyjadą po Żelkę ?

Link to comment
Share on other sites

Jest szansa na dobre domy w Krakowie dla koteczek - Bajeczki i Mai, a w Warszawie dla Pralinki - czekam na efekty wizyt PA...

A dzisiaj,  z ulicy,  trafiła do nas nowa bezdomna kocia - Rozalka, zdjęć na razie nie mam, ale zrobię w następnym tyg.

 

Dom ma też Poker - znany tutaj jako Belg - z zamojskiego schronu zabrany przez Marzenę Malarczyk (od owczarków) do hoteliku pod Tomaszowem Maz. (Havanka robiła bazarek na opłacenie transportu).

Owczaruś bardzo rozpaczał w hotelikowym kojcu, więc pojechał do Dt  w woj. pomorskim i jak to często bywa - DT stał się DS :)

Poker w DT/DS

16939383_1236702719712163_377852840739292693_n.jpg

16939559_1236702876378814_3435549163328309628_n.jpg

16997741_1236702963045472_8746084980673653765_n.jpg

16995997_1236985829683852_8687239956354306008_n.jpg

16997819_1236989816350120_6315680784300916616_n.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, mar.gajko napisał:

Tolu, a coś wiemy o tym owczarku co pojechał? (ten od starego owczusia, co razem stały)

Z tego co wiem, to jest nadal w dt, ma chorobę skóry, leczą go.

26 minut temu, elik napisał:

I wyszło na to, że płaczkom łatwiej w życiu    58cc5af89b208_gifpuszczaoczko.gif.a7d266c2dfa94f0d583b889c4e759503.gif

A to kolega, czy koleżanka ?

 

16995997_1236985829683852_8687239956354306008_n.jpg

A nie wiem, wygląda na koleżankę ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2017 o 17:58, mdk8 napisał:

U mnie często serce wygrywa bój z rozumem. To będzie 3 mój pies w hotelu. 2 z niewielką kwotą deklaracji. Nie wiem jak sobie poradzę ale jakoś będę musiała.

Murka nie ma miejsca. Może za 2 tygodnie coś się zwolni.

Ciotki jak możecie miejcie oko na tą sunię. Jakby coś się działo niepokojącego to dajcie znać.

Tz w poniedziałek zajrzy do suni, wspomni o rezerwacji...

Link to comment
Share on other sites

Cześć Dziewczyny ;)

Byłam na wizycie PA w potencjalnym domku dla Żelki ;)

Wszystko zapowiada sie super. Bardzo konkretna rodzinka. Pani mieszka z córką w wieku wczesnoszkolnym. Mają kotkę, która wcześniej chowała się z jamniczkiem, który przeżył z paniami 15-16 lat. Wcześniej Pani też miała psiaki w domu rodziców i najbliższej rodziny - 3 spanielowate. Panie często się wymieniają obecnością w domu w ciągu tygodnia (córka czasem chodzi na późniejsze godziny do szkoły, a Pani czasem ma popołudniówki w pracy), więc rzadko sunia długo będzie siedziała sama (z kicią ;)). Panie zostały uczulone na potencjalne ucieczki sunieczki i oczywiście nie będą jej spuszczać ze smyczy. Przy ich ulicy jest zresztą wybieg dla psów, na który z czasem zapewne się wybiorą ;) Omówiłyśmy sprawę spacerów, jedzenia, spania, szczepień, odrobaczenia. :) Absolutnie nic nie mam do zarzucenia.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Gemmei napisał:

Cześć Dziewczyny ;)

Byłam na wizycie PA w potencjalnym domku dla Żelki ;)

Wszystko zapowiada sie super. Bardzo konkretna rodzinka. Pani mieszka z córką w wieku wczesnoszkolnym. Mają kotkę, która wcześniej chowała się z jamniczkiem, który przeżył z paniami 15-16 lat. Wcześniej Pani też miała psiaki w domu rodziców i najbliższej rodziny - 3 spanielowate. Panie często się wymieniają obecnością w domu w ciągu tygodnia (córka czasem chodzi na późniejsze godziny do szkoły, a Pani czasem ma popołudniówki w pracy), więc rzadko sunia długo będzie siedziała sama (z kicią ;)). Panie zostały uczulone na potencjalne ucieczki sunieczki i oczywiście nie będą jej spuszczać ze smyczy. Przy ich ulicy jest zresztą wybieg dla psów, na który z czasem zapewne się wybiorą ;) Omówiłyśmy sprawę spacerów, jedzenia, spania, szczepień, odrobaczenia. :) Absolutnie nic nie mam do zarzucenia.

Wieści optymistyczne ! Zapowiada sie dobry dom dla Żelki. Mnie cieszy też obecność kota w domu. Towarzystwo innego zwierzaka jest według mnie bardzo ważne. Żelka wkrótce opuści rodzinę Toli (ech, te rozstania...) i święta spędzi już w nowym domu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Gemmei napisał:

Cześć Dziewczyny ;)

Byłam na wizycie PA w potencjalnym domku dla Żelki ;)

Wszystko zapowiada sie super. Bardzo konkretna rodzinka. Pani mieszka z córką w wieku wczesnoszkolnym. Mają kotkę, która wcześniej chowała się z jamniczkiem, który przeżył z paniami 15-16 lat. Wcześniej Pani też miała psiaki w domu rodziców i najbliższej rodziny - 3 spanielowate. Panie często się wymieniają obecnością w domu w ciągu tygodnia (córka czasem chodzi na późniejsze godziny do szkoły, a Pani czasem ma popołudniówki w pracy), więc rzadko sunia długo będzie siedziała sama (z kicią ;)). Panie zostały uczulone na potencjalne ucieczki sunieczki i oczywiście nie będą jej spuszczać ze smyczy. Przy ich ulicy jest zresztą wybieg dla psów, na który z czasem zapewne się wybiorą ;) Omówiłyśmy sprawę spacerów, jedzenia, spania, szczepień, odrobaczenia. :) Absolutnie nic nie mam do zarzucenia.

Bardzo dziękuję za wizytę i za wpis:)

Myślę, że nowa rodzina Żelki pokocha ją tak mocno jak my.

Przyjaciółki

P1270260.JPG

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2017 o 15:52, mdk8 napisał:

ok. czekam z niecierpliwością na wieści co u suni .

Tz był dzisiaj w schronie i pytał o oneczkę - sunia ma ok. 10 lat i  w schronie jest od......ponad 5 lat!

Nie wiem, jak to się stało, ze obie z Alaskan nigdy jej nie widziałyśmy.

Może siedziała cały czas w budynku, ale czy to możliwe?

Suczka, zdaniem pracownika, jest spokojna, większość dnia leży wewnątrz  budynku.

P1270125.JPG

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Tola napisał:

Tz był dzisiaj w schronie i pytał o oneczkę - sunia ma ok. 10 lat i  w schronie jest od......ponad 5 lat!

Nie wiem, jak to się stało, ze obie z Alaskan nigdy jej nie widziałyśmy.

Może siedziała cały czas w budynku, ale czy to możliwe?

Suczka, zdaniem pracownika, jest spokojna, większość dnia leży wewnątrz  budynku.

P1270125.JPG

Dziękuję. Dziwna sprawa :( 5 lat niewidzialna ?

W tym tygodniu założę jej wątek. Bardzo chcę jej pomóc bo jak siądą jej łapki to w schronie będzie jej koniec. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...