Jump to content
Dogomania

Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???


martka1982

Recommended Posts

[quote name='gonia66'][SIZE=5][COLOR=Red][COLOR=Green]Dziękuję avii....:loveu::loveu:[/COLOR][I][B]

Przyjaciele są jak ciche Anioły,
które podnoszą nas,
gdy nasze skrzydła zapomniały, jak latać...
[/B][/I][COLOR=Black][SIZE=2]
[B]Od wczoraj mam to ogromne szczęście przekonać się, jak wielu ludzi jest obok...jest blisko...na wyciągnięcie ręki...[/B]
To jest tak cudowne uczucie, jakie trudno opisać słowami..teoretycznie się znamy "tylko" z dogo..ale okazuje się, ze to wystarcza...bo mamy ten sam cel...te same wartości...
Moje skrzydła wzniosły się do lotu i mam cudowne przeczucie, że polecą wysoko...zobaczyłam światełko...nie...nie światełko...zobaczyłam piękne światło...i teraz już wiem, że trzeba śmiało iść do przodu, nie zatrzymywać się a już broń Boże nie poddawać...mając taka "obstawę"...może być tylko lepiej...i będzie:):):)
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Goniu, to jest najważniejsze, choć czasami w to wątpimy.
Ja mam nadzieję, że Charly też tak czuje.
Potrzebuję paru dni na odrobienie zaległości, a później biorę się za Was dziewczyny:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='irenaka']Goniu, to jest najważniejsze, choć czasami w to wątpimy.
Ja mam nadzieję, że Charly też tak czuje.
Potrzebuję paru dni na odrobienie zaległości, a później biorę się za Was dziewczyny:loveu:[/QUOTE]Hihiihi..i rozbierzesz nas na "częsci pierwsze"..??:D Juz sie nie moge doczekać;):D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Hihiihi..i rozbierzesz nas na "częsci pierwsze"..??:D Juz sie nie moge doczekać;):D[/QUOTE]

Może nie na części pierwsze, ale do golasa:evil_lol:. A później będę szantażować i jak mnie nie przekupicie, to wstawię zdjęcia na dogo;).
A tak poważnie, Twoje namiary mam. Potrzebuję mail do Charly + telefon.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata-air'][SIZE=2][SIZE=2]Sonikowa problem w tym, że padły dowody o złej kondycji zwierząt. Gorzej, padły rok temu tylko nikt nie słuchał. [/SIZE]
[SIZE=2]Czemu nikt nigdy nie słucha i nie czyta uważnie, tylko ufacie osobie od której [B]zwierzę wyjechało w takim stanie:[/B][/SIZE]
[SIZE=2][B][U][URL="http://www.pegasus.org.pl/dokumenty/Orzeczenie%20Diagonal%20cz2.pdf"]"Kondycja: bardzo zła, głodowa"[/URL] - cytat z opini weterynaryjnej[/U][/B][/SIZE]
[URL="http://www.pegasus.org.pl/dokumenty/Orzeczenie%20Diagonal%20cz2.pdf"][SIZE=2][/SIZE][/URL]

[SIZE=2]dodam, że przed adopcją i po było w bardzo dobrym stanie...po prostu nie dostawało odpowiednich ilości jedzenia. Chore bezprawnie wykorzystywane do sportu![/SIZE]

[SIZE=2]Po czymś takim można uznać, ze Spajk jest bezpieczny? Dobrze żywiony? Leczony?[/SIZE]

[SIZE=2]Są tam też inne psy, "ukrywane" psy właściwie. Psy o które toczono zażarte bitwy....a teraz siedzą w boksie- nie leczone, nie diagnozowane, w warunkach zupełnie nieprzystosowanych do rasy, wymagające stałej obserwacji ze względu na problemy zdrowotne- to wina opiekunów prawnych, ale czy osoba hotelująca obserwując taki stan rzeczy jest miłośnikiem zwierząt?[/SIZE]

[SIZE=2]Nie, Moria nim nie jest. Skrzywdziła Diagonala, sfałszowała dokumenty ( w tym zaświadczenia od firm! to już nie "przedszkolna zabawa" a działanie z pełną premedytacją), wyciąga od dogomaników kasę, nie wydaje psów do adopcji... pozostawiając je gdzie? Właśnie Spajk jest w domu czy w boksie? Jaką macie pewność gdzie? Idzie zima...[/SIZE]
[/SIZE][/QUOTE]Szukałam pewnego postu i przez "przypadek" trafiłam na ten post agaty z 4.10....przeszły mnie ciarki..:(

Link to comment
Share on other sites

Pisałam min. o psa nieprzystosowanych do mieszkania w boksie? Jeden z psów przez właścicieli został zdiagnozowany...ale w zimnym boksie jak siedział tak siedzi. Gdzie mieszka Spajk? Popytajcie ludzi w okolicy albo tych którzy mają/mieli tam psy jaki jest stosunek do tego dla jakich istoty "wyższych" jest dom...a gdzie miejsce "niższych".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata-air'][B]Pisałam min. o psa nieprzystosowanych do mieszkania w boksie? Jeden z psów przez właścicieli[/B] [B]został zdiagnozowany...ale w zimnym boksie jak siedział tak siedzi.[/B] Gdzie mieszka Spajk? Popytajcie ludzi w okolicy albo tych którzy mają/mieli tam psy jaki jest stosunek do tego dla jakich istoty "wyższych" jest dom...a gdzie miejsce "niższych".[/QUOTE]Gdzie mieszka Spajk..??Z informacji Morii (taka była umowa), Spajkus mieszka w domu...i chcę wierzyć, ze taka jest prawda...bo nawet nie umiem sobie wyobrazić Spajka na dworze...
EDIT..
Porozmawiamy mam nadzieję jutro, to o wszystko dokładnie wypytam, bo to na pewno nie jest wszystko na watek...Do usłyszenia...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata-air']Pisałam min. o psa nieprzystosowanych do mieszkania w boksie? Jeden z psów przez właścicieli został zdiagnozowany...ale w zimnym boksie jak siedział tak siedzi. Gdzie mieszka Spajk? Popytajcie ludzi w okolicy albo tych którzy mają/mieli tam psy jaki jest stosunek do tego dla jakich istoty "wyższych" jest dom...a gdzie miejsce "niższych".[/QUOTE]

ciężko jest przekonać ludzi, którzy wiedzą jak było i jest naprawdę aby powiedzieli to publicznie ale próbujemy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']ciężko jest przekonać ludzi, którzy wiedzą jak było i jest naprawdę aby powiedzieli to publicznie ale próbujemy![/QUOTE]

mam nadzieję, że osoby, które posiadają informację mogące pomoć psom, zdecydują się wystąpić otwarcie. Wiem z wlasnego bolesnego doświadczenia, że niestety nie zawsze tak jest- także nie wsród miłośników psów- także nie na dogomanii. Staram się to zrozumieć i nie oceniać, chociaż nie jest to łatwe. Trzymam kciuki za mądre decyzje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']mam nadzieję, że osoby, które posiadają informację mogące pomoć psom, zdecydują się wystąpić otwarcie. Wiem z wlasnego bolesnego doświadczenia, że niestety nie zawsze tak jest- także nie wsród miłośników psów- także nie na dogomanii. Staram się to zrozumieć i nie oceniać, chociaż nie jest to łatwe. Trzymam kciuki za mądre decyzje.[/QUOTE]Poki co, te osoby, ktore zdecydowały sie nam pomóc,to juz jest bardzo dużo, i na razie muszą wystarczyć..i tak jesteśmy im bardzo wdzięczni, bo dobrze wiemy, jak to "wygląda" w praktyce...ale wierzę też, ze pozostałe osoby będą wiedziały po co i dlaczego..., że warto- i to ich nie powstrzyma...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Poki co, te osoby, ktore zdecydowały sie nam pomóc,to juz jest bardzo dużo, i na razie muszą wystarczyć..i tak jesteśmy im bardzo wdzięczni, bo dobrze wiemy, jak to "wygląda" w praktyce...ale wierzę też, ze pozostałe osoby będą wiedziały po co i dlaczego..., że warto- i to ich nie powstrzyma...[/QUOTE]

oczywiście. Jestem wszytkim bardzo wdzięczna za wsparcie. W efekcie koncowym jednak nie chodzi o "nas", a o psy/zwierzęta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']oczywiście. Jestem wszytkim bardzo wdzięczna za wsparcie. W efekcie koncowym jednak nie chodzi o "nas", a o psy/zwierzęta.[/QUOTE]
Tak..dokładnie...dlatego wierze właśnie, ze wszyscy, którym los zwierząt nie jest obojetny, przemyslą i pomogą...
My sobie poradzimy- to oczywiste..ale my nie robimy tu niczego dla siebie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']oczywiście. Jestem wszytkim bardzo wdzięczna za wsparcie. W efekcie koncowym jednak nie chodzi o "nas", a o psy/zwierzęta.[/QUOTE]

tak Charly --- własciwe i rzeczowe podsumowanie
tu nie chodzi o ludzi >>>istota rzeczy dotyczy zwierzaka/zwierzaków całkowicie zaleznych od ludzi /ludzia i losu jaki on im podaruje..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Moja deklaracja na Spajka zostaje z powodów finansowych obniżona do 100 zł od grudnia.[/QUOTE]
To Spajkus ma jakieś deklaracje..??:o
No coż....
Nie musiałeś nas o tym Cajus JB informowac..to jest juz chyba dobrowolna wpłata, więc mozesz sobie robić, co chcesz ze swoimi pieniedzmi..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']To Spajkus ma jakieś deklaracje..??:o
No coż....
Nie musiałeś nas o tym Cajus JB informowac..to jest juz chyba dobrowolna wpłata, więc mozesz sobie robić, co chcesz ze swoimi pieniedzmi..[/QUOTE]
Goniu, nie poznaję Cię, skąd w tobie tyle jadu"-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Faktycznie to nie Wasza sprawa co robię ze swoimi pieniędzmi.

Mój błąd, że chciałem być wobec Was uczciwy. Kolejny na tym forum. Na szczęście lekcję mam na całe życie.[/QUOTE]

Alez Cajus, ty jestes bardzo slaby uczen, bo od nastu albo wiecej stron nikt nie chce tutaj wywodow o twojej uczciwosci, szlachetnym charakterze, czy poswieconym dla zwierzat zyciu czytac. To nikogo tu niestety nie rusza... pewnie sa tutaj same oziemble kobiety, co zwierzat nie cierpia i dlatego pewnie nie potrafia dostrzec twojego uroku, mimo tej calej autoreklamy prowadzonej na tak szeroka skale...:roll:
Pojedz najlepiej do Morii, pomiziaj od nas Spajka i szepnij mu na uszko, ze dziewczyny b. sie staraja, aby jak najszybciej trafil na kanape do swojego kochajacego domku.
A wtedy bedziesz mial i mniej stresu z wrednymi dogomaniaczkami, co to ci tylko serce lamia i mozesz swoje sto zl na prawdziwe biedaki przekazac... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Przepraszam, a czy ja mogłabym prosić o dobrowolne wpłaty na moją Nene i Saszę? Bo jak widzę płacenie na prywatne psy jest praktykowane, a ja od półtora roku nie mam stałej pracy... ;)[/QUOTE]
A ja ponawiam apel. Też chcę kasę na swoje psy! Wolno Morii, wolno i mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']
[B]Na szczęście lekcję mam na całe życie.[/B][/QUOTE]Trzymam Cię za słowo...Oby to była prawda...

[quote name='laikinia']Alez Cajus, ty jestes bardzo slaby uczen, bo od nastu albo wiecej stron nikt nie chce tutaj wywodow o twojej uczciwosci, szlachetnym charakterze, czy poswieconym dla zwierzat zyciu czytac. To nikogo tu niestety nie rusza... pewnie sa tutaj same oziemble kobiety, co zwierzat nie cierpia i dlatego pewnie nie potrafia dostrzec twojego uroku, mimo tej calej autoreklamy prowadzonej na tak szeroka skale...:roll:
[U][B]Pojedz najlepiej do Morii, pomiziaj od nas Spajka i szepnij mu na uszko, ze dziewczyny b. sie staraja, aby jak najszybciej trafil na kanape do swojego kochajacego domku. [/B][/U]
A wtedy bedziesz mial i mniej stresu z wrednymi dogomaniaczkami, co to ci tylko serce lamia i mozesz swoje sto zl na prawdziwe biedaki przekazac... ;)[/QUOTE];):) Kolejne świete słowa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laikinia']Alez Cajus, ty jestes bardzo slaby uczen, bo od nastu albo wiecej stron nikt nie chce tutaj wywodow o twojej uczciwosci, szlachetnym charakterze, czy poswieconym dla zwierzat zyciu czytac. To nikogo tu niestety nie rusza... pewnie sa tutaj same oziemble kobiety, co zwierzat nie cierpia i dlatego pewnie nie potrafia dostrzec twojego uroku, mimo tej calej autoreklamy prowadzonej na tak szeroka skale...:roll:
Pojedz najlepiej do Morii, pomiziaj od nas Spajka i szepnij mu na uszko, ze dziewczyny b. sie staraja, aby jak najszybciej trafil na kanape do swojego kochajacego domku.
A wtedy bedziesz mial i mniej stresu z wrednymi dogomaniaczkami, co to ci tylko serce lamia i mozesz swoje sto zl na prawdziwe biedaki przekazac... ;)[/QUOTE]

Wymiękłam:roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Faktycznie to nie Wasza sprawa co robię ze swoimi pieniędzmi.

Mój błąd, że chciałem być wobec Was uczciwy. Kolejny na tym forum. Na szczęście lekcję mam na całe życie.[/QUOTE]

[quote name='agata51']Wolno ci. Zorganizuj zbiórkę.[/QUOTE]Wolno, ale w sytuacji wyjatkowej...Kiedy adoptowałam psa, ale nagle zabrakło mi kasy na jego leczenie..albo, kiedy adoptowałam psa, bo nie bylo innego wyjscia, aby wyciagnąć go ze schronu, a nikt inny nie chciał...O ile mi wiadomo, Spajkuś w takiej wytuacji nie jest...miał nawet DS...schronisko w Koninie specjalnie po niego przyjechało..nie został oddany...zgadzam sie, jest to sytuacja wyjatkowa, hotel tez jest wyjatkowy(drugiego takiego nie znajdziesz)..ale nie ku zbieraniu kasy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...